DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Sokakta genelde kuralcılar ve krallara uyarlar ama evde kural yok pis dağınık ve eski çok eşya olur mesela evleri temiz tutma kuralı ve cezası olsa evlerin tertemiz olur.

• 20107 vaka varmış şunun şurasında 5000 e bir şey kalmadı yaşasın turizm

• Yasaklı

Yarın akşam iftara vize var

• ⭐⭐⭐

@Emtee dualingoya düştüm😂 105 puan yapmam lazım 😂😂😂

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emtee dualingoya düştüm😂 105 puan yapmam lazım 😂😂😂

Ya o çok garip bir şekilde güzek yapmışar yarışıyorsun falan

• ⭐⭐⭐

Kaldı mı saatler oh çok şükür kalpten gitmeden açıklanacak inşallah 🙈

• ⭐⭐⭐

Artık elimden telefon düşmesin yarın akşam 7 ye kadar sonrası Allah kerim 🙈

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir eski emlak avcıları çok iyiydi evin dışından bakıp kapının önünde açık arttırmayla ev alıyolardı elemanlar çok komikti😂

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir çocukla zor ders çalışmakta valla biraz bıktım😂

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir kanada da görüştüğüm okul eylülde açılıcak ve 105 dualingo istiyolar. Artık bastık tuuşlara bakalım hayırlısı 😂

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir kanada da görüştüğüm okul eylülde açılıcak ve 105 dualingo istiyolar. Artık bastık tuuşlara bakalım hayırlısı 😂

O nasıl iş ya 😂 şimdi baktım 1085 puanım varmış 😯😯

• ⭐⭐⭐

Totem yaptım çıkarsa oturup ağlıyacam 🙈

• ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Çok değişik bir totem 😂 sanki totem yapmasan mutluluktan ağlamayacaktın 😁😁

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Bekoray, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@nevzatyildizz alışverişi yapıyorlar ama hiç işe gitmeden günlerinin tamamını bu kupon yolunda harcıyorlar diye biliyorum. Akıl ve ruh hastası olmak lazım öyle yapmak için. Tabi siz izliyorsunuz daha iyi biliyorsunuzdur ben en son 1 sene önce izlediydim ordan hatırladığım kadarıyla bunları söyledim. İşi olan insanın bu kadar biriktirebileceğini sanmıyorum.

Forumda birisi yazdı meraktan açtım 2 bölüm izledim şuanda canlı dersteyim, öncesinde de izlemişliğim yok 🙂 Kuponları nasıl bulduklarını merak ettim ben, o gazetelere para vermiyorlar mı bedava mı alıyorlar? Sırf kupon var ve bedava diye 50 tane çamaşır deterjanı almak normal bir insanın işi değil ama 1000 dolarlık alışverişi bedavaya getirmek çok ilginç 🙂

Aslında bir çoğunu ihtiyaç sahiplerine verilmesi için derneklere veriyorlar daha mantıklı alıp evde kullananlar da var tabi ama bazıları hastalık seviyesinde onlar derneklere bağış yapıyorlar

Kadın evin her odasına raf yapmış market gibi ürünler bütün odalarda raflarda duruyor 🙂

bazıları sıkıntılı olabilir de benim izlediklerimin hepsinde market çıkışına bi kamyon geliyodu herşeyi kamyona yükleyip gönderiyolardı

İlerleyen sayfalarda bahsi geçmiş olabilir ama o aldığı ürünleri paraya çeviriyordur sonradan. Herhalde iyi kazandıkları da oluyordur ara ara.

• ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Çok değişik bir totem 😂 sanki totem yapmasan mutluluktan ağlamayacaktın 😁😁

@tolgasatir ya tutarsa işte umut fakirin ekmeği 🙈

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir b planımız 😂 kanada da öğrencilik.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir b planımız 😂

Yok o değil duolingo puano istemeleir çok saçma geldi benim 1085 puan var beni neryee alıyolar bu durumfa 😁😁

• @Emtee İnşallah inşallah 🙂

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Bekoray, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@nevzatyildizz alışverişi yapıyorlar ama hiç işe gitmeden günlerinin tamamını bu kupon yolunda harcıyorlar diye biliyorum. Akıl ve ruh hastası olmak lazım öyle yapmak için. Tabi siz izliyorsunuz daha iyi biliyorsunuzdur ben en son 1 sene önce izlediydim ordan hatırladığım kadarıyla bunları söyledim. İşi olan insanın bu kadar biriktirebileceğini sanmıyorum.

Forumda birisi yazdı meraktan açtım 2 bölüm izledim şuanda canlı dersteyim, öncesinde de izlemişliğim yok 🙂 Kuponları nasıl bulduklarını merak ettim ben, o gazetelere para vermiyorlar mı bedava mı alıyorlar? Sırf kupon var ve bedava diye 50 tane çamaşır deterjanı almak normal bir insanın işi değil ama 1000 dolarlık alışverişi bedavaya getirmek çok ilginç 🙂

Aslında bir çoğunu ihtiyaç sahiplerine verilmesi için derneklere veriyorlar daha mantıklı alıp evde kullananlar da var tabi ama bazıları hastalık seviyesinde onlar derneklere bağış yapıyorlar

Kadın evin her odasına raf yapmış market gibi ürünler bütün odalarda raflarda duruyor 🙂

bazıları sıkıntılı olabilir de benim izlediklerimin hepsinde market çıkışına bi kamyon geliyodu herşeyi kamyona yükleyip gönderiyolardı

İlerleyen sayfalarda bahsi geçmiş olabilir ama o aldığı ürünleri paraya çeviriyordur sonradan. Herhalde iyi kazandıkları da oluyordur ara ara.

İhtiyaç sahipleri için derneklere bağışlıyoruz buda bizi çok mutlu ediyor faşan diyolardı ama tabi tamamen realty show da olabilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

204

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.9k

| | | |