Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @MySea 3-5 sene başvuran bir milyonu bulur sanırım

• @ibrahimasar haklısın be hocam valla bak , yazını okudukça sebeplerimi tekrar hatırladım 🙏🏼

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob babasıyla inşaat yapıyorlar abla kendini vermiyosun bak tam olarak, tlc izlyerek başlayabilirsin 😂 ve bolca yesilkart forum

Alıntısız mesaj atınca ben neye cevap verdiğini bulamıyorum bunun bir yöntemi var mı? İnan ki tv hiç izlemiyorum yıllar oldu açmadım. Cocuk uyuyunca anca onda da dizi mizi izliyoruz... bir de forumda da sadece şu sayfayı bir de sola basınca okunmamış yazanlar var orayı okuyabiliyorum. Aklıma geleni sorup otomatik okuyabileceğim kısmı keşfedemedim henüz 🙂

• ⭐⭐⭐

@hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob babasıyla inşaat yapıyorlar abla kendini vermiyosun bak tam olarak, tlc izlyerek başlayabilirsin 😂 ve bolca yesilkart forum

Alıntısız mesaj atınca ben neye cevap verdiğini bulamıyorum bunun bir yöntemi var mı? İnan ki tv hiç izlemiyorum yıllar oldu açmadım. Cocuk uyuyunca anca onda da dizi mizi izliyoruz... bir de forumda da sadece şu sayfayı bir de sola basınca okunmamış yazanlar var orayı okuyabiliyorum. Aklıma geleni sorup otomatik okuyabileceğim kısmı keşfedemedim henüz 🙂

Sırf bebek uyandı diye uyanan ben değilim sanırım 😂😂

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob isternyaparsın instagramı elif hanım var eşi melik bey 2 de çocukları var aşırı sevdiğim bir sayfa kansastalar şu an çok mutlular belki orda da kalırsınız devam edersiniz, ev tadilat tamirat işi yapıyolardı bi dönem

Ahsennnnn beni nasıl bir hesaba düşürdünnnn... hem ev yapıyorlar, hem diyet.. daha ne isterim! 🙂 ne güzel dönüştürmüşler evi, ne güzel zayıflamış... ben de diyet yapıyordum 1 haftadır stresten camış gibi yiyordum kendime geldim şu an ☺

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Sırf bebek uyandı diye uyanan ben değilim sanırım 😂😂

Beni de yaz çocuk yüzünden uyananlara.. çişini yaptı o devam ediyor uykuya ben uyuyamadım 🤦🏻♀

• He bana demişsin zaten bak hala içim uyuyor algılar kapalı 🙂

• Yine geldim işe duvarlar bana bakıyor ben duvarlara. Çalışmanın büyük bir erdem olduğunu ve çok kıymetli olduğunu düşünürdüm şimdi memur olarak çalışan kişilerin çalışmayanın işini de sırtlandığı bir ortamda çalışmaktan işe gelmekten nefret etmiş bir haldeyim. Hayır çalışmak artık bir erdem değil angarya geliyor halbuki zamanında markette çok uzun saatler düşük maaşla, neredeyse olmayan özlük hakları ile çalıştım ama ayaklarım böyle geri geri gitmiyordu, bu kadar nefret etmiyordum, maaş olmasa bir saniye çekilmez. Vizemi alıp istifamı fırlatmak istiyorum 🎉

• Günaydın Dostlar Romamlılar Tampalılar,

Kaldı geriye 2 gün.

Bu arada bu sene çok fazla kişi bence para sorunsalından kalacak. ekonominin durumu ortada

• son günden Günaydın herkese

• Gunaydın herkese son 4 yıldır green card denıyen ve gectıgımız eylul ayında F1 denemıs ve red almıs bırı olarak umarım bu yıl ısteyen herkese cıkar sızden rıcam covıdden dolayı baya uzak kaldım platfrom a ve suan bılgılerımı tazelemem gerekıyor eger kontrol edecegımız ekranı ve eger cıkarsa yapılması gerekenlerın lıstesının lınkını bılen var ıse cevaplar ıse sevınırım Tesekkurler herkese guzel bır gun dılıyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nothing34 9 mayıs paketi yayınlıcam orada aklında olan olmayan tüm soruların cevabı var

• @Emre-Kalafat, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Günaydın Dostlar Romamlılar Tampalılar,

Kaldı geriye 2 gün.

Bu arada bu sene çok fazla kişi bence para sorunsalından kalacak. ekonominin durumu ortada

Keşke gidemeyenin yerine listedekilerden seçip gönderseler 😞

• @ayvalik10 Tesekkur ederım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hascerob zaten öyle oluyor ki 55.000 vize adedi var olupta kazanan 55.000 kişi değildi yaklaşık 2 katı kadar insan var zaten kazandığını gören sadece vize almaya hak kazanan 55.000 kişi dünya genelinde

• ⭐⭐

Günaydınnnnnnnnnnnnn

• @hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emre-Kalafat, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Kaldı geriye 2 gün.

öyle oluyor 55bine tamamlamaya çalışıyolar sıra yetişirmi bilmem tabiki.

• @ayvalik10 cok haklısınız ınsanlar green kart kazandık dıye sevınıyor ama sıra gelmesı herseyın kusursuz ılerlemesı (savas cıkmaması yasaklar gelmemesı baskanın yenı bır yasa cıkartmaması) hersey kusursuz gıder muayne olur gorusmeye gıdersen ancak o zaman green kart ıcın sansım var demelı ınsan cok uzun ve yorucu bır yol ve 1 sene suruyor

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob zaten öyle oluyor ki 55.000 vize adedi var olupta kazanan 55.000 kişi değildi yaklaşık 2 katı kadar insan var zaten kazandığını gören sadece vize almaya hak kazanan 55.000 kişi dünya genelinde

Ama numarası yüksek olan ümitlenmesin gibi şeyler okumuştum. Yani şimdi numarası küçük olup kazanan ama şartları yerine getiremeyeceğine inanıp hiç işlem yapmayanın yerine seçilmişlerden mi gidicek?

• @Emre-Kalafat, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emre-Kalafat, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Kaldı geriye 2 gün.

öyle oluyor 55bine tamamlamaya çalışıyolar sıra yetişirmi bilmem tabiki.

Aydınlandım şu an.. resmen bedavdan başvurmuşum dünyadan haberim yok

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |