Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@bidünya Allah kabul etsin kuzum.

• Benim 6. ,Eşim'in 3. başvurusu olmuş ....hayırlısı bakalım ..

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir
    Apache ler olarak cumartesi akşamı bu soluk benizli @denizci10 un kafa derisinden kendimize kemer yapıyoruz. Sonra Büyük Şef Oturan Boğa ( @MySea ) nin elinden ayahuasca mızı yudumlayıp ayine katılıyoruz. Dağdan Kopan Sabah Rüzgarı, Gerenimo ve Pocahontas ile atımıza atlayıp soluk benizli kovalıyoruz. Dur bir dakika zılgıta eşlik edecek bir de hatun lazım bize Mehtapta Kokan Güzel Çiçek te bize eşlik etsin. 🤣

Kardeşim seni düşünüyorum inan ki... ama şu var kesin show ana habere çıkarsın pazar günü 😂😂

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir başlamadı

• aslında kaybettiğimiz her çekiliş hayatımızdan giden bir sene. insanın aklı orada olunca fiziksel olarak burada olsa bile buradan kopuyor. sürekli gelecek hayali,gelecek planı yüzünden anı yaşayamıyoruz. inşallah,umarım gerçekten en çok isteyenlere çıkar.

• @quikless, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

aslında kaybettiğimiz her çekiliş hayatımızdan giden bir sene. insanın aklı orada olunca fiziksel olarak burada olsa bile buradan kopuyor. sürekli gelecek hayali,gelecek planı yüzünden anı yaşayamıyoruz. inşallah,umarım gerçekten en çok isteyenlere çıkar.

çok haklısın gerçi o bana sadece son 1 ay kala oluyor ama olsun 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@sinemüren Henuz sormadım sinem hanım, 8 mayısı bekliyorum sonra @denizci10 un dediği gibi bütün tuşlara basıcaz :)))) Ama benim hayalim market işi değildi birde sanırım eyalette çok önemli galiba onlar utahta

Evet haklısınız eyalet çok önemli... 25 bin dolar ile Los Angels a veya Miami ye yatırım yapacağım derseniz kimse inanmaz... ondan abd nin istihdamı az olan iç kırsal yerinde yaparsanız alma ihtimaliniz çok daha fazla olur... E2 uzmanı değilim ama araştırmalarım ve konuşmalarım sonucunda bu bilgiye ulaştım... bi de abd den başvuru yapmalısınız 100 bin altı Türkiye den almanız çok zor...

• Yasaklı

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir
    Apache ler olarak cumartesi akşamı bu soluk benizli @denizci10 un kafa derisinden kendimize kemer yapıyoruz. Sonra Büyük Şef Oturan Boğa ( @MySea ) nin elinden ayahuasca mızı yudumlayıp ayine katılıyoruz. Dağdan Kopan Sabah Rüzgarı, Gerenimo ve Pocahontas ile atımıza atlayıp soluk benizli kovalıyoruz. Dur bir dakika zılgıta eşlik edecek bir de hatun lazım bize Mehtapta Kokan Güzel Çiçek te bize eşlik etsin. 🤣

Kardeşim seni düşünüyorum inan ki... ama şu var kesin show ana habere çıkarsın pazar günü 😂😂

Aramızdaki cüsse farkının, farkında olduğum için @tolgasatir ı yanıma çektim zaten. Ne sandın hey heyyyy 😃

• @denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir

Kesinlikle bu haberi izlemeke isterim hep aynı haberleri görmekten imanımız gevredi azcık farklı birşey görek

• @serhıldan bende tam tersi, mayıs-haziran arası hayal kurmuyorum gerisinde akıl hep orada 🙂

• ⭐⭐

@akıf_turk aynen öyle Üstad bu ülkenin kaymağını tepedekiler yiyor 😊 umarım herkese çıkar Allah hayırlısını nasip etsin

• 3 günden az bir zaman kaldı herkeşe bol şans!

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@this-time89, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Totemi olan var mı? Ben tam 00:01'de bakacağım 9 mayıs 🙂

Ben oğluma enter tuşuna bastırmayı planlıyorum inşallah becerebilirim 😃

Bu hiç aklıma gelmemiştiii.. 12 mayıs sabahı ben de Rob’a bastırtayımm

ohoo ben ismini bile Amerika ya gideriz diye türkçe karakter olmayacak şekilde seçtim 🙂

Bizimki direkt Rob 🙂 iZliyorum şu an canlı yayını montessori babası online 🙂

• @quikless hayat devam ediyor,ilk başvurularda öyle hissediyorsunuz ama sonra bakıyorsunuzki bu işin sonu yok,eşya da alıyosunuz,arabada alıp satıyosunuz,evde alıyosunuz.bel bağlamamak lazım yani.

• Finale kim çıkar sizce Real Madrid mi Chelsea mi ?

• @b2cberrak doğrudur,henüz 2.başvurum. ilk çekilişte gerçekten büyük hayal kırıklığı yaşamıştım. bu sene daha az bel bağlamaya çalışıyorum 🙂 çok fazla bir tecrübem yok zaman ne gösterecek bakalım. 🙂

• @Harvard İstanbul'da olduğu için Chelsea diyorum. İngiliz takımları seviyor 😁

• @quikless hayırlısı olsun hepimizin hakkında,gercekten gitmek istoyorsanız farklı alternatifleride düşünün,hayat devam ediyor.

• 15-16 senedir basvuruyorum 5 yildar da esimle aile olarak basvuruyoruz bu yil da kizim da dahil oldu 🙂 2 kez abd de bulundum 2011 de f1 ogrenci olarak bekar ve 2020 de esimle turist olarak bulunduk. Bu yilda esim ben ve kizimla umarim green card ile bulanabiliriz :))
    Gerci cikacagindan hic umidim yok ama her sene duzenli olarak da basvurmadan edemiyorum. Yas 35 oldu yolun yarisi. Bir omur bitti nerdeyse ama green card cikmadi hala daha da cikacagini dusunmuyorum acikcasi ilk gun ki heyecan kalmadi artik. Bakalim kismet nasip ne kadar istesende olmuyor malesef elden gelen birsey yok ne yazikki, hakkimizda hayirlisi artik.

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya fethiye de yaptıkları kısır kısır değil söyleyeyim size boş verin siz uğraşmayın kısırı annem yapar 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

56

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |