Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Aha ayakkabılarını paylaşmışlar geçen gün konusu geçen 1 haftada 2 ayakkabı alan arkidişler bunlardı

İnsanlar indirimden vs $20 ayakkabı alıyor. Biz de o paraya terlik bile alamıyoruz ancak çorap 🙂

• @Kaptomeister, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Gördüğüm kadarıyla ne kadar çok Florida isteyen var 🙂 Bende onlardan biriyim umarım forumda okuduğum mesaj sahipleriyle kazanırsak Florida nın herhangi bir sahilinde içkilerimizi içip muhabbet etme fırsatımız olur 🙂

@Rhonster üye başvuru formunu paylaşalım arkadaşla

• Countdown!

• @smitra34 5 mayıstı önceki senelerde öyle kalmıs aklımda 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Kaptomeister Tampa'cıysak üyelik başvurusu yapman lazım 😃

• Arkadaşlar kazanırsam kazanamayanlardan bir kişiyi astronomik rakamlarla yardımcım olarak tutabilirim lütfen başvurunuz😃

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bugün gc ye başvurdum diye vatan haini oldum... Hadi hayırlısı...😡😤

Kimse kusura bakmasın Türkiye'de herkes bir gün vatan haini, terörist olacaktır. Bkz halciler, boğaziçi öğrencileri, millet ittifakı seçmenleri vs. vs.

Ben eşime şimdiden diyorum bugün olmazsa yarın 2 3 seneye kalmaz o kadar pişman olursun ki burda kaldığımıza o zaman burnundan getiririm işte diye, çünkü bir laf vardır " yaptıklarımız , yapacaklarımızın teminatıdır " diye ve gidişat da bunu gösteriyor ve ben bu ülkeye inancımı kaybediyorum.

Aman dikkat edin. Buraya eşlerden birisi ikna olarak gelmemiş olursa bir yanjniz eksik kalır.

İlk zamanlar başarı değil zorluk ayları oluyor. Eve geldiğinde sana destek olacak yada guleryuzunu eksik edecek olursa burada tutunmak zor... Geri dönuncede burayı çok isteyen eş rövanş almaya başlıyor...

Boşanan çok yakın tanıdıklarım var...

Inspection filminde ki gibi kararı kendisinin veridigine inandir onu fikir ekerek 🙂 çaktırmadan 🙂

• @semavi, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Kimse kusura bakmasın Türkiye'de herkes bir gün vatan haini, terörist olacaktır. Bkz halciler, boğaziçi öğrencileri, millet ittifakı seçmenleri vs. vs.

Ben eşime şimdiden diyorum bugün olmazsa yarın 2 3 seneye kalmaz o kadar pişman olursun ki burda kaldığımıza o zaman burnundan getiririm işte diye, çünkü bir laf vardır " yaptıklarımız , yapacaklarımızın teminatıdır " diye ve gidişat da bunu gösteriyor ve ben bu ülkeye inancımı kaybediyorum.

Aman dikkat edin. Buraya eşlerden birisi ikna olarak gelmemiş olursa bir yanjniz eksik kalır.

İlk zamanlar başarı değil zorluk ayları oluyor. Eve geldiğinde sana destek olacak yada guleryuzunu eksik edecek olursa burada tutunmak zor... Geri dönuncede burayı çok isteyen eş rövanş almaya başlıyor...

Inspection filminde ki gibi kararı kendisinin veridigine inandir onu fikir ekerek 🙂 çaktırmadan 🙂

Bence ikna olmayan eşlerle paylaşmalık bir başlık
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/312/amerika-ya-gitme-sebepleriniz?page=1

• @Rhonster Tampa yada Orlando bakalım 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Kaptomeister başvurunuz reddedildi üzgünüm 😃

• @quikless Aynen kardeşim dilerim gerçekten gidecek ve farklı kültüre alışabilecek geri dönmeyecek kişilere çıkar. Ben buna hazırım. Gerek maddi geren mental olarak. Dilerim hazır olanlara çıkar. 🙂 Bol şans dostum şimdiden 🙂

• Bu senede HAS NOT BEEN SELECTED görmek istemiyorum 😃

• ⭐⭐⭐

@Emtee, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir kardeşim direk NASA’ya bildirim yapsaydın 😂

Mars a gönderilen isimlerin arasına da yazacaktım aslında bak unutmuşum onu 😃

• ⭐⭐⭐

@semavi, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Abi şimdi en son şöyle anlaştık, olurda 8 mayısta Allah yüzümüze gülerde çıkarsa bize o saatten sonra istediğim kadar darlama serbestim, o da araştıracağına söz verdi. çıkmadıktan sonra beni boşa darlama heveslenirsem çıkmazsa daha çok başını yerim diyo savunma yapamıyorum bu tezine şuan 😃

• Merhaba ben de ilk kez başvurdum ne kadar şansım var bilmiyorum ama 8 mayısı tatlı bir heyecanla bekliyorum :). Herkese bol şans diliyorum.

• @tolgasatir Haklı ama boş yere ümit besleyip sonra kırılmak kötü bir duygu düşününce onada hak verdim tolga kardeşim 🙂

• ⭐⭐⭐

@mutlukurt0534, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir Haklı ama boş yere ümit besleyip sonra kırılmak kötü bir duygu düşününce onada hak verdim tolga kardeşim 🙂

işte bende ondan dolayı savunamadım, kendi içimde araştırıyorum notları alıyorum linkleri kaydediyorum videoları favorilere ekliyorum olurda çıkarsa bütün topum tüfeğim hazır olsun diye 😃

• @tolgasatir Şahsen ben çıksada çıkmasada zaten dolar kazandığım için Türkiye'de rahatım. Çıkmadığında tek söylediğim şey var olsun demekki şansım yokmuş seneye çıkar belki diyerek geçiştiriyorum kendimi 😃

• @tolgasatir Bende aynen öyle apple notlar a herşeyi kaydettim. Çıkarsa fazlasıyla hazırım nerede kalmam gerek nerede az harcarım hangi eyalet bana uygun gibi. 😃 Tek gereken çıkması 😃

• ⭐⭐⭐

@mutlukurt0534, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir Şahsen ben çıksada çıkmasada zaten dolar kazandığım için Türkiye'de rahatım. Çıkmadığında tek söylediğim şey var olsun demekki şansım yokmuş seneye çıkar belki diyerek geçiştiriyorum kendimi 😃

Bende şimdi Amazon satışına başladım belki iyice gelirim artarsa ordan rahat ederim ama zaten tek sorun para değil eşimle şuan toplam gelirimiz 15-16k türkiye şartlarında çok çok yeter normalde ama sadece parayla da yaşam olmuyo ki , oğlumuz var çok akıllı olsa boğaziçini kazansa bile durum ortada eğitim sistemi sorunumuz var, gidişat ne belli değil

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

48

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |