Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob yengeni sadece Fethiye de Yengen Burger den yerim 😃 sen normal hamburger ısmarlarsan yeterli 😃

12 mayısı bekle hamburgere boğcam seni 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@hascerob tamamdır anlaştık 😃

• ⭐⭐⭐

@hayallerabd, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster dediğim gibi hep gözüm gibi baktığım için o numaraya 😃 hiç ihtiyacım olmadı..

Ben direk ekran görüntüsü aldım şahsi mailime şirket mailime harici harddisk e ve pc de sakladım ne olur ne olmaz diye 😁 abartmkş olabilirim ama şansa bırakmam

• Güzel bir yeşil kart hikayesi.

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hayallerabd, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster dediğim gibi hep gözüm gibi baktığım için o numaraya 😃 hiç ihtiyacım olmadı..

Ben direk ekran görüntüsü aldım şahsi mailime şirket mailime harici harddisk e ve pc de sakladım ne olur ne olmaz diye 😁 abartmkş olabilirim ama şansa bırakmam

Geçen bende aradım bulamadım o kadar heves ediyorum ama uğraşmıyorum eşim önemli evrakların içinde buldu saklamış sağolsun

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Halil-İbrahim-Kamacı, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Market yasakları gelmiş şimdi ev de ampül patlasa ampül alamıyacak mıyım ?
    Elektrikler kesilse mum ? fdsfdsf 😃

Her şey birbirine karıştı. Bütün tuşlara basarak bölüm geçmeye çalışıyorlar.

Ampul almak yasak ama 15 ülkeden Türkiyeyr girişlerde PCR testine gerek yok 🤬🤬 bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

Ampule gerek yok başımızdaki ampulün ışığı bütün ülkeyi aydınlatıyor 🙂

Yorum yaparsam tutuklanırım... yorum yaparsam tutuklanırım ... yorum yaparsam tutuklanırım... 🙄🙄

Sanırım ağlanacak halimize gülüyorum

Ben bu yeni havalinanında terminal de yani malum 5 ortaklı şirkette çalışıyordum sonra birden işten çıkartıldım, sebebi sosyal medya da alkol masasında fotolarım mevcutmuş tabi bu resmiyete yazılan değil . hali hazırda fişlenmişim bile

Akpli kokocu elemanın eğlence için nişastayı burundan çekiyorduk demesi gibi sen de içmiyordum dişim ağrıyordu gargara yapıyordum deseydin 🙂

• Eşim ile beraber başvuru yaptık çıkacağını sanmıyorum, bu sene biraz zor gibi gözüküyor. ayrıca 2021 talihlilerinin durumunu gördükçe, daha çok olumsuz geliyor.

• ⭐⭐

@Tongel, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Eşim ile beraber başvuru yaptık çıkacağını sanmıyorum, bu sene biraz zor gibi gözüküyor. ayrıca 2021 talihlilerinin durumunu gördükçe, daha çok olumsuz geliyor.

Evrene kötü mesaj gondermiyoruz herşey güzel 2021 talihlileri yakında vizelerini alacak bizim hepimize GC çıkacak filan bozmayalim moralleri 3 gün kalmış bari iyi niyetlerle geçirelim umudumuz olsun

• ⭐⭐⭐

@Halil-İbrahim-Kamacı, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Market yasakları gelmiş şimdi ev de ampül patlasa ampül alamıyacak mıyım ?
    Elektrikler kesilse mum ? fdsfdsf 😃

Her şey birbirine karıştı. Bütün tuşlara basarak bölüm geçmeye çalışıyorlar.

Ampul almak yasak ama 15 ülkeden Türkiyeyr girişlerde PCR testine gerek yok 🤬🤬 bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

Ampule gerek yok başımızdaki ampulün ışığı bütün ülkeyi aydınlatıyor 🙂

Yorum yaparsam tutuklanırım... yorum yaparsam tutuklanırım ... yorum yaparsam tutuklanırım... 🙄🙄

Sanırım ağlanacak halimize gülüyorum

Ben bu yeni havalinanında terminal de yani malum 5 ortaklı şirkette çalışıyordum sonra birden işten çıkartıldım, sebebi sosyal medya da alkol masasında fotolarım mevcutmuş tabi bu resmiyete yazılan değil . hali hazırda fişlenmişim bile

Akpli kokocu elemanın eğlence için nişastayı burundan çekiyorduk demesi gibi sen de içmiyordum dişim ağrıyordu gargara yapıyordum deseydin 🙂

İçip içmemenle ilgilenmiyorlar ortamda bulunmak da yetiyor 🙂

• @denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bugün gc ye başvurdum diye vatan haini oldum... Hadi hayırlısı...😡😤

Kimse kusura bakmasın Türkiye'de herkes bir gün vatan haini, terörist olacaktır. Bkz halciler, boğaziçi öğrencileri, millet ittifakı seçmenleri vs. vs.

• ⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Kimse kusura bakmasın Türkiye'de herkes bir gün vatan haini, terörist olacaktır. Bkz halciler, boğaziçi öğrencileri, millet ittifakı seçmenleri vs. vs.

Vergi kaçıran, din sömürüsü yapan, bizim paramızla bize caka satanlar yurtdaş biz vatan haini iyiymiş size bunu diyen hangi kategoride acaba

• @hascerob canı gönülden isteyen herkese çıkar inşallah 🙂

• ⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ben eşime şimdiden diyorum bugün olmazsa yarın 2 3 seneye kalmaz o kadar pişman olursun ki burda kaldığımıza o zaman burnundan getiririm işte diye, çünkü bir laf vardır " yaptıklarımız , yapacaklarımızın teminatıdır " diye ve gidişat da bunu gösteriyor ve ben bu ülkeye inancımı kaybediyorum.

• @gariban forgot confirmation number eklendi geçen sene, arkadaşınız şanslıymış o seçeneği kullanarak confirmation numberı alabilir

• @tolgasatir kardeşim direk NASA’ya bildirim yapsaydın 😂

• @gariban Onlar bu ülkenin has evlatları. Onların dolarları varsa bizim de allahımız var diyen, dolarla mı maaş alıyorsun diyen zihniyetin evlatları. Bu ülkeye senin benim gibi insanlar değil, böyle has evlatlar lazım 🙂

• @tolgasatir o kadar haklısınız ki söylediğinizde, bunun sonu iç karışıklığa belki de iç savaşa gidecek. benim korkum o. emin olun bu ülkede 30 - 40 yaş arası coğu kişinin inancı kalmadı.

• ⭐⭐⭐⭐

@hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

göze çok batıyor 1. seferde kazananlar ama sadece %30 luk bir kısım asıl yığılma 2. ve 3. yıllarda

Ekremmm 2. Başvurum çıkarsa sana ıslak hamburgee göndericem kızılkayalardan 🙂

Görüyor ve artırıyorum ben vizeyi alınca imam çağdaş dan baklava göndereceğim sana😂😉 yok mu artıran...

• @tolgasatir yalnız değilsiniz 😃 ben de çıktı alıyorum, ekran görüntüsü alıp bilgisayarıma ve mailime atıyorum.. 😃 ne oluuuur ne olmaz, tedbirden zarar gelmez.. 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.1k

| | | |