DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob bu listede beleşçi takımı da var ondan yani 2 gün önce geliyorlar üye oluyorlar mülakata kadar buradalar sonra uçup gidip buraya bir daha asla dönmüyorlar. Gördüklerin buraya gelmeye devam edenler yarından itibaren yeni isimleri göreceksin.

Bu sefer bir değişiklik olsun hepsi bize çıksın. Kendi aramızda çalıp söyleyelim 🙏🏼🙏🏼

hadi inşallah 🙂 şurdaki ekibin mülakat deneyimlerini paylaşmasını görmeyi de nasip etsin hatta Ankarada birlikte girdiğimiz günleri göstersin

İnşallah

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir ankara dışından gelenler için antlaşmalı otelimiz bile var best hotel konsolosluk karşısı 🙂 herkes oraya gidiyor zaten ankara da bulunan kişiler gidip konuşacaklar yeşilkartforuma indirim yapsın diye

@hascerob bu listede beleşçi takımı da var ondan yani 2 gün önce geliyorlar üye oluyorlar mülakata kadar buradalar sonra uçup gidip buraya bir daha asla dönmüyorlar. Gördüklerin buraya gelmeye devam edenler yarından itibaren yeni isimleri göreceksin.

Bu sefer bir değişiklik olsun hepsi bize çıksın. Kendi aramızda çalıp söyleyelim 🙏🏼🙏🏼

hadi inşallah 🙂 şurdaki ekibin mülakat deneyimlerini paylaşmasını görmeyi de nasip etsin hatta Ankarada birlikte girdiğimiz günleri göstersin

He yaa mülakata giderken yengeyi ikna çabalarına da başlardık misler gibi 🙂 görür müyüz o günlerii?

• Yasaklı

@MySea
    Abimmm beee, ağzından bal damlıyor.
    Sana varya bir yıllık organik besin takviyesi yapıcam. Amish ürünlerine boğucam seni 🤣🤣🤣
    Nobody is perfect but you are nobody!
    Artık bir gusta ısmarlarsın. Delaware de gusta bulabilir miyiz 🙃

Yoksa iki askerlik anısı anlatır KCC yi boğar onlara gönderttiririm ben 🤣

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir ankara dışından gelenler için antlaşmalı otelimiz bile var best hotel konsolosluk karşısı 🙂 herkes oraya gidiyor zaten ankara da bulunan kişiler gidip konuşacaklar yeşilkartforuma indirim yapsın diye

Üni yurt günlerindeki gibi 😃 aynı otelde geyik sohbet muhabbet muhtemelen sabah ederiz lobide yada oturma alanında 😃

Üni yurt günlerindeki gibi 😃 aynı otelde geyik sohbet muhabbet muhtemelen sabah ederiz lobide yada oturma alanında 😃

Mülakata bebeleri de götürcek miyiz?

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

He yaa mülakata giderken yengeyi ikna çabalarına da başlardık misler gibi 🙂 görür müyüz o günlerii?

he ya az önce gene atıştık video izliyodum " kafayı yiyceksin Amerika diye diye" dedi bende dedim çok destek oluyosun sağol falan diye çıksın o zaman bakıcam ben falan dedi 😃 inşallah iyi yoldayımdır 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hascerob mülakattan önce ds260 onun için dolduracaksın ondan 8 mayıs çıktı hemen başla ikna turlarına ben hiç yapamıcam ikna turunu çünkü cevabı belli cehennemin dibine kadar s.... git

• ⭐⭐⭐

aynen girecek herkes gelmek durumunda, okuduğum kadarı ile içerde bebeler için oyun alanı yapmışlar sanırım yanlış okumuş olma ihtimalim de var ama bebeli olanlara öncelik verildiği içeri erken alındığını kesin okudum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir yazdığın her bilgi doğrudur. Sıranın önüne alınıyorsun sadece içeri bebek çantası alamıyorsun kapı dışında bırakıyorsun

• ⭐⭐⭐

@hascerob mülakattan önce ds260 onun için dolduracaksın ondan 8 mayıs çıktı hemen başla ikna turlarına ben hiç yapamıcam ikna turunu çünkü cevabı belli cehennemin dibine kadar s.... git

Allah sabır versin kardeşim benimki de çok olumsuz ama en azından çıksın o zaman bakarız diyor bir umut veriyor 😞

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Demez öyle.. ben inanıyorum ki çıkması durumunda bir orta yol mutlaka bulunur. Asıl olan her zaman evimizin kapısını kapattığımızda içeride kalanlar.. gerçek ailemiz onlar. Onun farkına vardığı gün sizden önce konsolosluk kapısına dayanır. Hiç sıkmayın canınızı...

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir yazdığın her bilgi doğrudur. Sıranın önüne alınıyorsun sadece içeri bebek çantası alamıyorsun kapı dışında bırakıyorsun

aynen sadece mama su ve atıştırmalık bisküvi falan izin veriyolarmış belki basit de bir oyuncak

• @tolgasatir çok teşekkürler. Onu gördüm fakat sanırım işlem süreleri filan Ağustos sonrasına kalır (tabi o da çıkarsa...) o aradaki süre kasıyor biraz. bir de mevcut durumda devlet memuruyum ondan kaçak durumuna düşme de sorun...
    bedelli yapmak da istemiyorum, çünkü hem o parayı vermek istemiyorum hem de belki sonrasında askerliği tazminatımı almak için gerekçe olarak kullanırım diye düşünüyorum uzun vadede... dile kolay neredeyse 10 senedir memurum, tazminatımı da yakmak istemiyorum....
    İşte şimdi ücretsiz izinle gidip düzenimi kurunca askerliği öne sürüp istifa etmek bir seçenek olabilir diye düşünüyorum... Aksi durumda istifa edersem tazminatım da yanıyor... Ha tazminata ihtiyacım kalmasa bile ileride, yani belki de her şey yolunda gidecek ve bu küçük para diyeceğim... şu anki planarım dahilinde bedelliye vermem gereken 40.000 büyük para.... Yani kafam baya karışık anlayacağın 🙂

• ⭐⭐⭐

@academicus, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Tolga Satır çok teşekkürler. Onu gördüm fakat sanırım işlem süreleri filan Ağustos sonrasına kalır (tabi o da çıkarsa...) o aradaki süre kasıyor biraz. bir de mevcut durumda devlet memuruyum ondan kaçak durumuna düşme de sorun...
    bedelli yapmak da istemiyorum, çünkü hem o parayı vermek istemiyorum hem de belki sonrasında askerliği tazminatımı almak için gerekçe olarak kullanırım diye düşünüyorum uzun vadede... dile kolay neredeyse 10 senedir memurum, tazminatımı da yakmak istemiyorum....
    İşte şimdi ücretsiz izinle gidip düzenimi kurunca askerliği öne sürüp istifa etmek bir seçenek olabilir diye düşünüyorum... Aksi durumda istifa edersem tazminatım da yanıyor... Ha tazminata ihtiyacım kalmasa bile ileride, yani belki de her şey yolunda gidecek ve bu küçük para diyeceğim... şu anki planarım dahilinde bedelliye vermem gereken 40.000 büyük para.... Yani kafam baya karışık anlayacağın 🙂

sana tavsiyem tecil süren dolmadan bir askerlik şubesine gidip konuşman en net bilgiyi verirler ben en son böyle sormaya gittiğimde sıra numarası al gel dediler 3 yıl daha tecil ettiler

aynen girecek herkes gelmek durumunda, okuduğum kadarı ile içerde bebeler için oyun alanı yapmışlar sanırım yanlış okumuş olma ihtimalim de var ama bebeli olanlara öncelik verildiği içeri erken alındığını kesin okudum

Bebelilere öncelik tanınması onların yararına... bizim oğlan evrakları yer tükeniriz orda 🙂

• @tolgasatir o bu harika bir yanıt oldu çok teşekkürler 🙂

aynen sadece mama su ve atıştırmalık bisküvi falan izin veriyolarmış belki basit de bir oyuncak

Ufak bir sakinleştirici her şeyi çözer 🙂

• ⭐⭐⭐

@academicus, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir o bu harika bir yanıt oldu çok teşekkürler 🙂

elinde diploma ögrenci belgesi vs elinde ne varsa yanında bulunsun. Hatta çalıştığın kurumdan birde çalışma belgesi talep et o da yanında olsun, yükselme dönemindeyim falan filan yardımcı olurlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

142

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.0k

| | | |