Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Burasi sessiz bugun? Haberlere bakilirsa, 2 haftalik kapanma yuzunden durumu musait olanlar Ege ve Akdeniz sahillerine akin etmis! Sehirlerarasi trafik cok yogunmus.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@khipusd evet itiraf ediyorum kızlarla o ip oyunundan oynadım 😃

Valla yapcak birşey yok ben de erkek kuzenim evde çoraplarından top yapıp oynarken ona çok kaleci olmuştum😂

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@khipusd sokakta oynayan son nesil 90-95 arası sanırım 🙂 şükür yakaladık o dönemi seksek partileri yakar toplar falan güzel günlerdi, şimdi kızımı türkiyede sokağa salamam kasabada yaşamamıza rağmen kimseye güven yok. Büyük şehirlerdekilere allah yardım etsin

90-95 son değil 2001-2002 doğumlularda sokakta oynadı ondan sonrası teknolojiye ulaşım kolay olduğu için evde kaldı. İstanbulda felan belki 98-99lularda başlamıştır. Bizim buralarda 2003-2004lülerde sokakta oynuyordu. Şimdi bizim sokakta oynadığımız yaşta olanlarda telefon var pc var.

• ⭐⭐⭐⭐

@Zelene ne tasolarım vardı ya 😃 koca poşet saklamışım zamanında kardeşimden yıllar sonra bulduydum da iş işten geçtiydi 😃

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@khipusd, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Kapanmaya hazır mısınız,stoklar yapıldı mı😜pasiflora falan stoklamak lazımdı aslında.bu arada çekiliş sonucunu da kapanmada öğrenmek mühteşeem olacak😀

Haddinden fazla stokladım. Bütün Bodruma yeter 🙂 Hakikaten yasak olunca sonucu öğrenmek... Sanki hepimiz kazanacakmışız gibi geliyor..

@ibrahimasar inşallah abi 🙈 ay deliririz heralde

• @Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Hahha bende taso vardı sen yetiştin mi o döneme ondan biriktirirdim birinciliklerim vardı 🙂kimse benimle oynamak istemezdi he birde misket bizim burada çilli denir ellerim hep yaraydi yere yatıp oynardım onda da hergun bir kavanoz toplardim akşam anneriyle gelip annemden isterlerdi 😄 kız oyunlarını hiç sevmezdim

Benim cocuklugum sabahtan aksama hava kararincaya kadar hep disarida oyun oynamakla gecti. Bahceli evimiz vardi, meyve agaclari ve sebzeler bir tarafta, ben ve komsularin cocuklari bir tarafta cocukluk gecirdik. Artik oyle zamanlar malesef kalmadi.

• Yasaklı

@MySea, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Burasi sessiz bugun? Haberlere bakilirsa, 2 haftalik kapanma yuzunden durumu musait olanlar Ege ve Akdeniz sahillerine akin etmis! Sehirlerarasi trafik cok yogunmus.

Abi ben 3-4 güne yatlardan birini hazır edip Ege ye gönderiyorum.(Marmaris) Kaptan gemicinin biri yok. Liman cüzdanını getirde translog a işleteyim dedi. Heralde denizden 2 günlük güzel bir yolculuk yapar 3-5 günde Marmaris te tqkılır dönerim. 🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@Bekoray benim kız kardeşim 99 lu onun ve arkadaş tayfasının koca şehirde sokakta oynadığını görmedim ben

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Kapanmaya hazır mısınız,stoklar yapıldı mı😜pasiflora falan stoklamak lazımdı aslında.bu arada çekiliş sonucunu da kapanmada öğrenmek mühteşeem olacak😀

Haddinden fazla stokladım. Bütün Bodruma yeter 🙂 Hakikaten yasak olunca sonucu öğrenmek...

Evet bize teselli niyetine çıkar mı çıkar🥳benim totemim enter tuşuna oğluma bastıracağım,zaten en büyük zevki,sürekli tuşlar kopuyor laptopta bu kez bir işe yarar belki😂

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Hahha bende taso vardı sen yetiştin mi o döneme ondan biriktirirdim birinciliklerim vardı 🙂kimse benimle oynamak istemezdi he birde misket bizim burada çilli denir ellerim hep yaraydi yere yatıp oynardım onda da hergun bir kavanoz toplardim akşam anneriyle gelip annemden isterlerdi 😄 kız oyunlarını hiç sevmezdim

Benim cocuklugum sabahtan aksama hava kararincaya kadar hep disarida oyun oynamakla gecti. Bahceli evimiz vardi, meyve agaclari ve sebzeler bir tarafta, ben ve komsularin cocuklari bir tarafta cocukluk gecirdik. Artik oyle zamanlar malesef kalmadi.

@MySea abi sinek ilaçlama arabasının da arkasından bisiklet sürmeyen de yoktur heralde 🙈

• ⭐⭐⭐

@bidünya iyi iyi canavar gibi maşallah🤲🏻hahah son level iyiymiş gerçekten,oyun sonu canavarı çıkmaz dimi😂

Bak onun garantisi yok çıkadabilir😂

• Burada oglum covid oncesi mahalledeki birkac arkadasi ile disarida oynuyorlardi, bisikletle geziyorlar, evin onunde soccer falan oynuyorlardi. Hatta on tarafta bir cam agaci var, dalina salincak kurmustum, onda da sallaniyorlardi. Covid baslayinca disarida oynamayi biraktilar. Simdi cocuklar geliyor ya bilgisayarda oyun oynuyorlar yada TV de film izliyorlar. Masa tenisi ve ok/yay takimi aldim. Arada sirada oynuyorlar ama uzun surmuyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Haddinden fazla stokladım. Bütün Bodruma yeter 🙂 Hakikaten yasak olunca sonucu öğrenmek... Sanki hepimiz kazanacakmışız gibi geliyor..

Abi napacaksın sen satış işini??

• @MySea, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ahh o tasoları bilmem mi,bütün seriyi toplamak için ne çileler çektik,bir de futbolcu kartları vardı,onlarla da az oynamadık😀babaannemin evinin arkasında bir bahçe vardı,etrafı evlerle çevriliydi,kendinden korunaklı,akşam ezanına kadar vaktimiz vardı,oyna oynayabildiğin kadar🙃

• @Rhonster ben çorumdayım burda da akarabalara gittiğimizde ankaradada sokakta maç yaptık sabahtan akşama kadar gezdik taso misket saklambaç oynadık. Yaşanılan yere ve ailenin maddiyatına göre de değişiyor 2001 liyim 2002li ve 99lu kuzenlerimle gezerdik hep.

• ⭐⭐

@MySea aynen bizde sokakta büyüdük 1.katta otururduk annem TV başında uyuklardı camdan kaçardık babam kahveden gelene kadar nerde şimdi çocukları öyle salcaz

• @panaroyak @gariban çoook teşekkür ederim herkese,tüm kuzular sağlıklı olsun hep🤲🏻

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Burasi sessiz bugun? Haberlere bakilirsa, 2 haftalik kapanma yuzunden durumu musait olanlar Ege ve Akdeniz sahillerine akin etmis! Sehirlerarasi trafik cok yogunmus.

Abi ben 3-4 güne yatlardan birini hazır edip Ege ye gönderiyorum.(Marmaris) Kaptan gemicinin biri yok. Liman cüzdanını getirde translog a işleteyim dedi. Heralde denizden 2 günlük güzel bir yolculuk yapar 3-5 günde Marmaris te tqkılır dönerim. 🤣🤣🤣

@Ping-PONG vay be şansa bak

• ⭐⭐

@Hyller hahah eski tadı Yok eskiden beyazdı dumanı vallahi Allah'a emanet büyümüşüz sinek ilaçlarıyla anneme yaptıklarımizi şimdi anlatıyorum aklı çıkıyor 😄

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller bembeyaz dumanın arasına dalardık artık öyle bembeyaz dumanlı ilaçlama arabası geçmiyor renksiz birşey 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

156

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.3k

| | | |