Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ilk başvurumda kazanırsam şanssız hayatımın en şanslı olayı olacak

• @Chandler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

tellere bile tırmanıyorlar 😃

Ben vazcazdım kırar dizimi otururum sugar land de 😄

• @theraider Özel şirkette çalışıyorum Harita Teknikeriyim ağırlıklı yol projelerinde çalışıyoruz.

• ⭐⭐

@Ping-PONG Selamlar 🙋🏻♂ Hiç sorun değil, ne zaman müsait olursanız o zaman bilgi paylaşabilirsiniz 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@dgknbzkrt, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

ilk başvurumda kazanırsam şanssız hayatımın en şanslı olayı olacak

Benim de

• ⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@dgknbzkrt, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

ilk başvurumda kazanırsam şanssız hayatımın en şanslı olayı olacak

Benim de

Benim 4. Başvuru ama çıksa benimde en şanslı olayım olur 😂😂😂

• @dgknbzkrt benimde kaldı 10 gün

• Yasaklı

@denizci10
    O zaman bir koğuş kalkını alırız 🤣🤣🤣

Yangın hortumunu al eline dal aralara 🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐

@denizci10 abi kanadayı diyosun dimi aynen bende böyle kendim okula gidip eşi işe göndericem 😂 Allah ne verdiyse git bul getir modundayım😂 amerika diye ısrar edip duruyordum danışmanım sen koymuşsun kafaya gidiceksin ben sana gidilicek bi yer bulucam dedi. Dedim dur 8 mayıstan sonra hızlandırız.

En son konuşmamız böyle oldu. Ama diyorum 18 gün kapama aşı falan derken yaz sonunda da açarsalar vizeleri bide boşu boşuna kanadaya masraf yaptığımızla kalırsak 🤔

kafamdaa deli sorularr, kolayca gidemiyorumm.. 😂

• ⭐⭐⭐

@HAYAT o işte çok kolay olmuyor olsa keşke özel sektörde bile zor sahip olunuyor. Sponsorluk zaten masraflı bide kimsede olmayan bi özellik lazım diye biliyorum. Sizin memurum dediğinizi hatırlıyorum. Nedir tam olarak işiniz.

• Yasaklı

@denizci10
    Muhabbetlerin içine girdikten sonra arkadaşım olduğunu öğrendim. Geçen gelmiş sohbetin ortasında işim var şimdi sonra devam ederiz diyor. Ne işin var lan dedim. Asker arkadaşımla date e çıkıcam dedi. Allah belanı vermesin dedim. 🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐

@HAYAT emekliliğim yanacak deyince biraz ürküyor insan ama gc çıktıktan sonra tr deki emekliliği napacaksanız. Amerikada yaşarken trdekşemekli maaşınız anca ciklet alır. ( emekliler maaşımız çok az dediği için ) bide çocuklar falan söz konusu olunca ne bileyim bilemedim

• ⭐⭐⭐

@Hyller bu fikir yemin ederim aklımdan geçti 😂 Analık işte, çocuğu gezdircezz.. Yersee😂😂

• ⭐⭐⭐

@MySea abi amerikada audit çocuk sahibi bir kadıniçin ne kadar uygun türkiyedeki gibi geceli gündüzlü denetim mi yapılıyor nasıl oluyor burdan farkı varmı

• ⭐⭐⭐

@Chandler sabah sabah mahfettin beni kanım çekildi bunee tırmanıyo bide 😭

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10
    O zaman bir koğuş kalkını alırız 🤣🤣🤣

Yangın hortumunu al eline dal aralara 🤣🤣🤣

Biz davulla kaldırırız... 😂😂 daha etkili oluyor...

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 abi kanadayı diyosun dimi aynen bende böyle kendim okula gidip eşi işe göndericem 😂 Allah ne verdiyse git bul getir modundayım😂 amerika diye ısrar edip duruyordum danışmanım sen koymuşsun kafaya gidiceksin ben sana gidilicek bi yer bulucam dedi. Dedim dur 8 mayıstan sonra hızlandırız.

En son konuşmamız böyle oldu. Ama diyorum 18 gün kapama aşı falan derken yaz sonunda da açarsalar vizeleri bide boşu boşuna kanadaya masraf yaptığımızla kalırsak 🤔

kafamdaa deli sorularr, kolayca gidemiyorumm.. 😂

Geçen gördüm yanlış biliyorsam lütfen düzeltsinler kanada konsolosluğu temmuzda açılacakmış... eğer temmuz da açılırsa ağustos başında düğmeye basarız...

• Kart çıksa bile son 1 senedeki döviz hareketlerinden ve pandemi ile oluşan ekonomik zorluklardan dolayı bankada para gösterme konusunda risk ile karşı karşıya olanlar var mı?

• image.jpg
    10 gun. geri sayim devam ediyor 😀 Santa Fe, New Mexico

• ⭐⭐

@this-time89 Merhaba, bankada para gösterme olayında sanki bir yerlerde yeni yatırılmış para kabul edilmiyor tarzında bir şey okumuşum. Böyle bir şey var mı yani gerçekten? Atıyorum kart çıktı, ben de ertesi gün hesabıma 10 bin dolar yatırdım. Bu kabul edilmiyor mu yani? Belki benim yastık altındaki paramdı o 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

36

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |