DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Amerika'ya gidip para kazanıp eğitim alacam vs vs demeyeceğim kusura bakmayın en kral eğitimlere eşdeğer eğitim almış biri olarak Türkiye'de beyaz yakalı ameleyim. GC çıkarsa birkaç yıl eşek gibi çalışıp para biriktirip kendime bir yer açarım Amerika'da girişimcilik 4ever. Başka türlü Amerikan dream zor 🙂

• Hadi yine iyisiniz, Reis sizi dusunuyor. 17 Mayis'a kadar 3 hafta evde tatil 😃

• Yasaklı

@SparoX, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Amerika'ya gidip para kazanıp eğitim alacam vs vs demeyeceğim kusura bakmayın en kral eğitimlere eşdeğer eğitim almış biri olarak Türkiye'de beyaz yakalı ameleyim. GC çıkarsa birkaç yıl eşek gibi çalışıp para biriktirip kendime bir yer açarım Amerika'da girişimcilik 4ever. Başka türlü Amerikan dream zor 🙂

Mezuniyet ne, ne iş ile meşgulsunuz özel değilse.

• @bidünya geçen sene söylemiştim arkadaşlarıma falan çıkmayınca hepsi resmen eğlendi.. bu sene kimseye söylemedim ama dediğiniz gibi eğer çıkarsa Adım attığım andan itibaren kusturacağım insanlar var.. Allah’ım sen nasip et! 🙂

• Yasaklı

@MySea, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Hadi yine iyisiniz, Reis sizi dusunuyor. 17 Mayis'a kadar 3 hafta evde tatil 😃

Benim için değişen bişey yok abi, 1 seneden fazladır remote adı altında evde yatıyorum.
    🤢 🤢 🤢

• ⭐⭐⭐⭐

@ekreminanasi, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Evet annemin ilk iletisini ben yazayım annem geldi 😁

Hoşgeldiniz, şeref verdiniz. 🤗🤗

• Bugun isyerindeki bir arkadasla sohbet ediyorduk. 16 yasinda liseye giden oglu var. 2 hafta once Walgreens eczanenin bir subesinde haftasonlari part time kasiyer olarak ise baslamis. Haftada 15-20 saat arasi calisacakmis. Baslangic saati $10. Hicbir tecrube yok. Online olarak oglunun kendisi basvurmus, telefonda birkac soru ile interview yapmislar, hangi okula gittigini falan sormuslar. Sonra haftaya gel basla demisler.

• ⭐⭐⭐⭐

izlemenizi tavsiye ederim.

• @Enes-Altuniş eğer olurda çıkarsa biz de misouri’ye gideceğiz sanırım. Orada yaşayan bir arkadaşım var. 1-2 sene kalıp dil, kültür işine hakim olduktan sonra başka eyalete geçeriz diye düşünüyorum şimdilik.. Arkadaşımın kurulu düzeni var ailesi var yük our muyum? Sıkıntıya sokar mıyım? Kafamda deli sorular var.. umarım hepimize çıkar şu kart ve hayallerimize kavuşuruz...

• @crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Sayin @Rhonster , foruma veli cagirmak yasaktir 🙂

ben @Rhonster 'ın velisini görüşmek için siz çağırdınız sandım Ali Bey 😃

• ⭐⭐⭐⭐

• @hayallerabd oğlumun 12 mayıs doğum günü totem yaptım o gün bakıcam sonuçlara çıkarsa havai fişekleri vizeyi alana ve hatta uçak biletlerimizi alana kadar içime içime patlatmayı düşünüyorum 🙂 eşim zaten ketum yanında adam kes heyecanlanmaz, renk vermez.. iş benim boş boğazımda bitiyor. Ama tutacağım kendimi...

• @Rhonster kaç gündür sormak istiyorum ama forum olaylarına pek aşina olmadığımdan soramadım. Tampa eğitim açısından iyi bir şehir mi? Şimdilik pek araştırmadım henüz çıkan bir kart olmadığı için ve çıkması durumunda gitmek zorunda olduğumuz yer de belli olduğu için ama durup dururken aklıma soktun. 🙂

• @hayallerabd, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Sayin @Rhonster , foruma veli cagirmak yasaktir 🙂

ben @Rhonster 'ın velisini görüşmek için siz çağırdınız sandım Ali Bey 😃

@Rhonster Kimbilir ne haltlar karistirildi da artik veliler bile foruma gelmeye basladi? 😛

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea @crazycells sırları aydınlatacak kesin 😃

• Yasaklı

Benim anlamadığım tuhaf bir durum var. Bu Türkiye' de deli derya başarılı ama ABD diyince hep üç kuruşluk işleri hayal ediyorlar. Yahu bi kere aldığınız matematik fizik bilgisi bile adamların kat kat üstünde. Bir de beyaz yakalı olarak para kazanılamamış TR de kişi tarafından peki ama orada kazanılıyor. Burada beyaz yakaya küsüp orada direk ticarete atılmak da değişik. Bir de anlamadığım ABD' de ticaret kafası var herkeste ama Türkiye' de yok. Onu hiç çözebilmiş değilim.

Bence gereksiz gerçekçiliklerle kendinizi basit işlere layık görüp diğer taraftanda TR de olmayan ticari zekanızın ABD de bir anda yoktan var olacağına inanıyorsunuz. Çok tuhaf bakış açıları var anlayamıyorum. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG bilemezsin belki türkiye deki hayali ve yatkınlığı buydu ama mevcut koşullar el vermedi ve sosyal baskı yüzünden memur oldular ? 🙂 mesela ben ama gene de hemşireliği severek yazdım ama fırsatım imkanım olsaydı aşçı olurdum.

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG Tıp fakültesi kazanıp 4. sınıfta okulu bırakıp zabıta olan arkadaşım var sırf ailesi yüzünden.

• ⭐⭐⭐

@ekreminanasi hoşgeldiniz sefalar getirdiniz teyzecim 🙏

• ⭐⭐⭐

Yasaklar yasaklar neyse yine kazanırsam sitenin bahçesinde 3-5 tur atarım içimde kalmaz şeref turu niyetine 🙈

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |