Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@bidünya 😃 ben takip edemem ben yazana kadar ohhoo diyor bizimki 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster o konuda haklı ama okusa yeter valla iyi vakit geçirir 😀

• ⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene @ahsenaydgdu @Hyller @hayallerabd @bidünya annemi foruma çağırdım gel dedim yok dedi ne işim var dedim arkadaşların aa öyle mi dedi sonra yine yok dedi 😃

Tanışması lazım bizimle madem tampaya gideceksiniz bizde yazlığa gelen akraba gibi çökecegiz her sene 😄

• @Ping-PONG 3-5 günlük seyahat anlaşılabilir ama 1 ay hiçbir şeyi yıkamadan hep farklı şey giymek biraz şov sanki 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Zelene dedim de forumu nasıl kullanacağını bilmiyor ondan yanaşmadı ben anlatırım dedim de pas geçiyor şimdilik 😃

• @Rhonster bu iş iyice örgütleşmeye doğru gidiyor 😃 kendimizden sonra başkalarını da işin içine sokmaya çalışıyoruz 😂

• ⭐⭐⭐⭐

@hayallerabd geliyor annem birazdan foruma 😃 ben bir annemi kattım işin içine başka kimse yok diğerleri aman uzak dursun yemek masasından kalktım şimdi onlar yüzünden 😃

• Yasaklı

1-2 saat uyuyayım dedim, olmadı. Ne anlatıyorsun @Rhonster yine sen. Bi susmadın gitti.
    ViSiSoHz.jpeg

• @ahsenaydgdu Elsa speak diye bir uygulama var . Speaking ve kelime bilgisi için hoş olabilir. Telaffuzlar için

• ilk başvurum... beklemedeyiz... günler kaldı açıklanmasına... umutlar tavan

• ⭐⭐

@Ping-PONG senin bugün ödev teslimin yok muydu?

• Yasaklı

@gariban, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG senin bugün ödev teslimin yok muydu?

Var var. Çizimlerine başlayacağım şimdi yazı bitti.
    Atarım buraya bitince 😃

• Yasaklı

Bir tane ilan buldum da onu inceliyordum. Vize alabilir miyim diye bakıyordum bir yandan 😃

Yacht Details
    Charter Status: Private & Charter
    Yacht Age: Less Than 5 Years Old
    Build: Northern European
    Couples Considered: No
    Itinerary: Worldwide
    Smoking Policy: Smoking Allowed
    Tattoo Policy: No Tattoos
    Dry Boat?: Yes

Job Details
    Contract Type: Rotation 2:2 Months
    Start Date: 20/06/2021
    Required Experience: 2 Years
    Required Qualifications: None

Job Description: 10. 100m+ MY. AV/IT Engineer. 2:2 Rotation. €7000 DOE. Looking for AV/IT engineer for a 100m + MY. The position will be time for time rotation. Starting salary around €7000 EURO although this may be negotiable depending on the candidate/experience. Team of 6 in engineer department. World travelling yacht. Expectations for next 12 months currently return to Caribbean for Winter season then return to Europe in the spring. Predominantly Private but are available to Charter. Owner uses the yacht approx. 4 months per year.

Bu da deneyim açıklayan bir tanesi; 6 haftayı deneme süresi gibi öngörmüş biraz.

AV/IT Engineer - €6000 to €6500 per month - Temporary 6 Weeks

Yacht Details
    Charter Status: Private & Charter
    Yacht Age: Over 10 Years Old
    Build: N/A
    Itinerary: Dual Season, USA, Caribbean, Mediterranean
    Current Location: Italy
    Smoking Policy: Smoking Allowed
    Dry Boat?: Yes

Job Description: We are looking for a temporary ETO for 6 weeks and possibly longer. This may lead to a rotational ETO position if it becomes available. The person needs strong computer and networking skills. Electronics background and skilled troubleshooter, and has the personality to interact and work with guests directly and will enjoy the challenge of a complex AV/IT system ! Job Responsibilities ; Day to day Maintenance of all electronic computer, AV, and communication equipment. Ensuring that all planned PM’s takes place, and coordinated operations with shore-side techs. Onboard Cyber Security Officer, Insure Domain and network stay secure from Cyber threats. Plan is for candidate to join boat immediately to assist current ETO with ongoing yard works, and learn the systems for approx. 1 month / 6 weeks. Then return again later in the year once current ETO rotational period is over.

• ⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu ben sürekli buradayım okuyorum fakat bazen o kadar mantıksız yazılar yazıyorlar ben de cevap yazmıyorum bugün vardı adam neden konsolosluk açılmıyor diye hesap soruyor sanane ister açar ister açmaz zorunluluk yok ki

Birisi cevap vermeyen konsolosluk için inşallah Amerika virüsten kırılır yazmış

Bi tanesine röportaj da diyolar ki izlanda da oruç 21 saat sürüyo adamın cevap aynen şu " müstahak o gavurlara " , haliyle normal geliyo artık bana bu tarz çelişkiler

• Sıkıntıdan böyle bi şey yapmıştım yaklaşık 140 gün önce ve şu an 12 gün kaldı. Zaman çok çabuk geçiyor 🙂

https://amariga.netlify.app/

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu ben sürekli buradayım okuyorum fakat bazen o kadar mantıksız yazılar yazıyorlar ben de cevap yazmıyorum bugün vardı adam neden konsolosluk açılmıyor diye hesap soruyor sanane ister açar ister açmaz zorunluluk yok ki

Birisi cevap vermeyen konsolosluk için inşallah Amerika virüsten kırılır yazmış

Bi tanesine röportaj da diyolar ki izlanda da oruç 21 saat sürüyo adamın cevap aynen şu " müstahak o gavurlara " , haliyle normal geliyo artık bana bu tarz çelişkiler

İnsanların içi kötü ne desen boş kötü insana...@tolgasatir 😞

• il_794xN.1832479587_3f3b.jpg il_794xN.1307637450_bsax.jpg il_794xN.1095641768_3yvr.jpg il_794xN.1076156688_hfby.jpg

• il_794xN.1788674438_bao3.jpg il_794xN.1299472214_8kti.jpg il_794xN.1094640339_cptl.jpg il_794xN.1077435672_rgb4.jpg

• il_794xN.1581702441_le8f.jpg il_794xN.1110532093_a7ij.jpg il_794xN.1068836574_r2iv.jpg il_794xN.1059487052_kqce.jpg

• il_794xN.1805865235_jr89.jpg il_794xN.1092265037_f5j5.jpg il_794xN.1048462166_60w2.jpg il_794xN.1045874466_hbdc.jpg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |