Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu ben sürekli buradayım okuyorum fakat bazen o kadar mantıksız yazılar yazıyorlar ben de cevap yazmıyorum bugün vardı adam neden konsolosluk açılmıyor diye hesap soruyor sanane ister açar ister açmaz zorunluluk yok ki

Birisi cevap vermeyen konsolosluk için inşallah Amerika virüsten kırılır yazmış

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz eski iş arkadaşım öğrenci olarakeşi ile beraber gittiler, sürekli onları takipteyim harika bir yere benziyor, bayadır maskesizler, vaka yok denecek kadar az hemen vaka çıkınca o bölgeyle iletişimi kestiriuolar giriş çıkış olsun insanlar hemen bi kapanıyo sonra full açık.

yine başka bir arkadaşım dil okuluyla gitmişti, kafede garsonluk yaparken turk genç biriyle tanışmıştı, evlendiler, eşi orda muhendismiş oturumu varmış harika tabiri caizse saz gibi hayat yaşıyorlar. Bana demişti burda tarım uapanlara hemen vatandaşlık veriliyor diye bnmde eşim ziraat muhendisi kafamı kurcalıyor avustralyada neden olmasınn.. 8 mayıs bi geçsin bi sonuçları alalımda koydum kafaya ya bu 2021 türkiyedeki son senemiz olsun inşallah 🙏🏼

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu bu kanalın açıklama kısmında sürekli konuşacağın grupların linkleri var

• ⭐⭐⭐⭐

Bu ülkeden gittiğimde tek ama tek özleyeceğim şey bu olacak. Ve bunu bile bile gitmek bana acı veriyor maalesef...

• @semavi sloganı hatırlıyorum mutfakdaki sarı beze kadar götürcez diyodunuz 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu 24 saat aktif ingilizce kanalı

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 abone oldum hemmen bakıyorum abi sağol☺

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu 3 canlı yayın var şuan kanalda 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gariban boşuna hammallık hocam o ne öyle 😃 kıyafeti filan anlarım hatıraları anlarımda sizin ki bugüne kadar duyduğum en absürdü 😃

@semavi nin mutfaktaki sarı bez e kadar herşeyi getirdik videosunu hatırlatırım. Bence her planın kendine göre mantığı var. Burada sana ait, sağlam temiz ve uzun yıllar kullanabileceğin ve atarım dediğin şeylerin oradaki fiyatlarına bak. Varsayalım 1000 dolar. Uçağa 5 koliyle verebileceksen ve bunlar 600 dolar kargo tutuyorsa götürmekte fayda var. 400 dolar kardasın. O parayla da orada satınalman gereken şeyleri alabilirsin. Hesaplı olmakta fayda var.
    Gel gelelim biz neleri götürebileceğiz bakalım. Burada bir ev bırakma planımız olduğundan bayağı bi eşyamız mecbur kalacak burada.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu ayrıca bazı videoların açıklama kısmında kelime download belgelerin linki var yeni başlayanlar için do does başlıklı videonun açıklama kısmında var

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar ilk baştaki temel eşyaları bende götürürüm ama ufakları abi tencere filan götürmem mesela orada alacağım 1 parça eşya her işi görüyor

• @ahsenaydgdu Ben de b planı olarak Avustralya düşünüyorum ki herkes bilmeden orada yaşanmaz vs diyor ancak her ne kadar şuanda tahtı kaptırmış olsa da melbourne yıllarca üst üste dünyanın en yaşanılır şehri seçilmiş bir şehir ve Avustralya da göçmenlerin en mutlu oldukları 1. ülke. Dediğiniz gibi covid-19 sürecinde bizim aksimize çok etkili önlemler almışlar ve biz günlük 50.000 vaka varken turist çekme çabası içerisindeyken onlar 1 vaka görüldü diye uçuşları durduruyorlar. Birkaç sene içersinde greencard çıkmaz ise yeni mezun mühendis vizesi ile gidip sonrasında Pr başvurusu yapmayı planlıyorum ama tabi inşallah greencard çıkar ve hiç bunlara gerek kalmaz.
    https://www.aa.com.tr/tr/pg/foto-galeri/dunyanin-en-yasanabilir-kenti-yine-melbourne

• ⭐⭐⭐

@Rhonster izledimm şimdi kolyeli konuşmayı tamamdır bunada abone oldumm. 🙏🏼🙏🏼😂 kulağımız alışsın bari

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu yayının 2 si günlük karşılıklı dialog konuşması 1 i de gün içinde kullanılan kalıplar 😃 arada grammer dersleri de var kanalda en aktif ingilizce kanalı diyebilirim.

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz kanadaya hemşirelik okumaya giden arkadaşım aşırımemnun, 40 dolar saatlik ücretim hayatım çok güzel çok mutluyum kendimi çok iyi hissediyorum maddi açıdan ossyal açıdan mükemmel diyor, iyiki iyiki iyiki gelmişim diyor. O öyle dedikçe ben hay kafama hay kafama hay kafama diyorum onun adına sevinip küçük çaplı depresyonuma giriyorum. 😂

• ⭐⭐⭐

@nevzatyildizz bey ozaman 8 mayısın durumuna göre, avusturalya canada falan kim ne biliyosa paslaşalım 👍🏻

• ⭐⭐⭐

@Rhonster belli kanalın iyi olduğu 5M abone var 👍🏻

• @ahsenaydgdu Tabiki paylaşalım insanın b c planlarının olması her zaman iyidir. Umarım 8 Mayıstan sonra gerek kalmaz ama 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Zelene @ahsenaydgdu @Hyller @hayallerabd @bidünya annemi foruma çağırdım gel dedim yok dedi ne işim var dedim arkadaşların aa öyle mi dedi sonra yine yok dedi 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene @ahsenaydgdu @Hyller @hayallerabd @bidünya annemi foruma çağırdım gel dedim yok dedi ne işim var dedim arkadaşların aa öyle mi dedi sonra yine yok dedi 😃

Aaa keşke gelse hep birlikte ne makara yapardık ama seni çekiştirirdik özelden🤣

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |