DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emtee ahahahh sen başka eyalette ben başka eyalette olur o iş 😂

@ahsenaydgdu Chicago çok soğuk boşver çocuklar düşse bi yerini kırsa uğraş dur sonra daha ilk zaman bide alışmamışız 🙈

• @Ping-PONG forumdan bir arkadaş bu eğitimi almıştı 1600 $ olanını ve izlenimleri iyi yöndeydi diye kalmış aklımda

• Yasaklı

@Rhonster
    Ekim Nazım KAYA İtü mühendislik mezunu ve Network uzmanı. Meslektaşım ama çok iç açıcı bir kariyeri yok IT adına. Bu elemanla aynı okuldan mezun ve arkadaş olabilir ve hatta Mühendis te olabilir ama hiç bir yerde böyle bir bilgi yok. Tamamen benim varsayımım. IT sektöründeki varlığı cihaz testleri vesaire iç açıcı kaliteli bir IT geçmişi olmadığını düşünüyorum. Çünkü; üniversiteden mezun olmuş olabileceği yaşlarından beri bu video ları çekiyor.

• @ahsenaydgdu senin eyalet hangisi 😂🗽 yada en baştan ortak olucaz 😂

• Yasaklı

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG forumdan bir arkadaş bu eğitimi almıştı 1600 $ olanını ve izlenimleri iyi yöndeydi diye kalmış aklımda

Doğrudur dediğim gibi çok sağlam bir kariyeri ve karakteri de olabilir. Bunlar internette nasıl gözüktüğü. 🙂 Adamın hakkında hiç bir bilgim yok.

Komik olmadığı ve hatta bazen itici olduğu da benim bireysel görüşüm. İzlemiyor muyum? İlgili çeken bir konuya açıklık getiren bir videosu varsa izliyorum. Ama görsel olanları izliyorum. Konuya kendisinin açıklama yaptıklarını izlemiyorum çünkü dediğim gibi bana itici geliyor.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hayallerabd en son baktığımda benim arabam dediği lüks araç kiralık olduğu ortaya çıkınca bir ortalardan kaybolmuştu sonra da hiç ilgilenmedim zaten ilkay gibi itici gelmişti bana.

o kadar çok paylaşım yapıp altına uzun uzun şeyler yazıyordu ki birilerinin sempati birilerinin de peşine düşüp araştırması normal.. özel jet kiralamalar, ultra lüx villa kiralamalar, bahsettiğin gibi araçlar.. zaten genelde genç yaştaki kesim takılıyordu peşine..
    İlkay Zaman yesin içsin derdinde.. 😃 dişe dokunan videosunu say desen çıkmaz..

• ⭐⭐⭐

Peki sevgili forum ailem mutlaka YouTube da şunu izle diyeceğiniz biri var mıdır?

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Peki sevgili forum ailem mutlaka YouTube da şunu izle diyeceğiniz biri var mıdır?

Vallahi ben şu sıralar tır camiasına sardım... süper videolar var...

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hayallerabd iz medyanın kurucusu diye duydum da iz medya diye girince google ilkay zaman falan çıkmıyo bende hiç anlamadım ne ayak ama videoları makara o yüzden izliyoruzda yatırım konusuna gelince kendi kendine öğrenilebilen şeyler için destek almayı ne biliyim pek sıcak bakmıyorum. Ücretsiz kaynakta varsa bide hele hiç

siz İlkay Zaman'dan bahsediyorsunuz sanırım, onun videolarında genelde İZ kısaltması oluyor.. ama Ekim Nazım Kaya da onun bir videosu ile tanınır hale geldi diye biliyorum.. ayrıca söylediğiniz gibi, destek alınacak şeyler de söyledikleri sayılmaz.. yatırım işinin o kadar da kolay ve risksiz olduğunu sanmıyorum.. öylesine kolaymış ve zengin olmak işten bile değilmiş gibi anlatıyor ki.. 😃

• @Ping-PONG savunmak için söylemedim zaten açıkçası bana da itici geliyor. Ama ben de izlemiyor muyum ilgimi çeken, merak ettiğim, burada ulaşamadığım bir şeyleri gösterdiği videoları izliyorum. @hayallerabd adam yemek ve et uzmanı olmuş yiye yiye 🙂

• Yasaklı

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

😃 😃 😃

@Hyller abla seni tır şöförü yapalım mı? 😃
    ABD' de işini iyi yapan tırcıların yıllık 300.000 gross kazandığı söyleniyor. 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells az önce turist vizesi ile ilgili bilgi paylaştı abd konsoloslukları 30 eylül 2022 ye devretmiş yatırılan 160$ lık vize ücretlerinin son tarihini. Biz bittik yemin ediyorum.

• @nevzatyildizz, @hayallerabd adam yemek ve et uzmanı olmuş yiye yiye 🙂

yemek ve et değil, doğrudan et.. 😃 adam kırmızı et dışındaki yiyeceklere besin gözüyle bakmıyor.. 😃

• Yasaklı

@crazycells az önce turist vizesi ile ilgili bilgi paylaştı abd konsoloslukları 30 eylül 2022 ye devretmiş yatırılan 160$ lık vize ücretlerinin son tarihini. Biz bittik yemin ediyorum.

Haydaaaaaaaa,

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

😃 😃 😃

@Hyller abla seni tır şöförü yapalım mı? 😃
    ABD' de işini iyi yapan tırcıların yıllık 300.000 gross kazandığı söyleniyor. 😃

Vallahi sadece 9 ay yapsan ayda 15 binden 135 bin dolar yapar.

• ⭐⭐⭐

@Hyller basamak abla orası ya önce oraya gitsek bile sonra LA istiyoruz

• ⭐⭐⭐⭐

@hayallerabd aynen aynı şeyleri düşünmüşüz 😃 o lüx arabanın plakası denk geliyordu videoda stalkerler ordan bulmuş ifşa etmişler 😃

• Merhabalar. Geçen sene Türkiye’den kaç kişi başvurduğunu araştırdığımda bir sitede 2017- 2019 ve geçen senelerin başvurularının %70 inin geçersiz sayıldığını yazmışlar sanırım fotoğraf olayından dolayı çekilişten Diskalifiye olmuşlar. Bu doğru mudur başvuruların ortlama %70 i otomatik red mi yiyor

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Haydaaaaaaaa,

Senin şu kanada pr işini devreye sokalım... bilgileri alınca konuşalım

• @Ping-PONG işsizlik gerçekten çok zor 😄 kolay gelsin editlerini bekliyoruz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.1k

| | | |