Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

16 kaldı ama bende heyacan kalmadı. Heyecan yok neden böyle olur 🗺

• Burda hayatın heyeyecanı meyecanı şarkısı bile yapılmış.durumun stabil...

• Burda hayatın heyecanı meyecanı yok şarkısı bile yapılmış. durumun stabil...:)

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller tamam yemeği ben yaparım abla sende ye 😃

• Yasaklı

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

16 kaldı ama bende heyacan kalmadı. Heyecan yok neden böyle olur 🗺

Senelerdir son saniye açılana kadar, sonucun yavaş açılması bile beni heyecanlandırıyor 🙂

Neyse ki HAS NOT BEEN SELECTED yazısı beni gidip ne yapacağım, nereye gideceğim gibi soru işaretlerinden kurtarıyor sağ olsun 😁

• ⭐⭐⭐

@denizci10 ah be abi olsun inşallah kart çıkar, zaten snn b planı hazır 👍🏼

• @Chandler Seattle çok beğendiğim ve gitmek istediğim bir yer ama sıfırdan başlamak için çok da uygun değil gibi.. bir de açıkçası depresif olduğu söylenen havası birazcık düşündürüyor insanı.. fakat diğer taraftan doğası, eğitim ve refah seviyesi yüksek insanların yaşaması da çok çekiyor.. Gc çıksa da şu dertlere gerçekçi bir şekilde düşsek.. 😃

• Yasaklı

Abi insanlar ne kadar sinsi. Bugün fort lauderdale da yaşayan arkadaşım olduğunu öğrendim. Aynı şirketin farklı departmanlarında çalışmıştık. Ben proje uygulama o programlama departmanındaydı. Ortak projelerde çalışırdık. Yıllardır haber alamadığım adam bir anda karşıma çıktı ve bunu öğrendim.

Sanırım, bir konuyu kafaya koyduğunuzda hayat hep o yönde ilerliyor. Bir anda ABD' de yaşayan ne kadar arkadaşım olduğunu farkettim bir kaç ayda.

Enteresan...

• ⭐⭐⭐

Abi insanlar ne kadar sinsi. Bugün fort lauderdale da yaşayan arkadaşım olduğunu öğrendim. Aynı şirketin farklı departmanlarında çalışmıştık. Ben proje uygulama o programlama departmanındaydı. Ortak projelerde çalışırdık. Yıllardır haber alamadığım adam bir anda karşıma çıktı ve bunu öğrendim.

Sanırım, bir konuyu kafaya koyduğunuzda hayat hep o yönde ilerliyor. Bir anda ABD' de yaşayan ne kadar arkadaşım olduğunu farkettim bir kaç ayda.

Enteresan...

Algıların değişiyor çünkü @Ping-PONG

• Yasaklı

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Enteresan...

Algıların değişiyor çünkü @Ping-PONG

Yalnız benim annem babam oralarda yapabilecek insanlar değiller. Onları yanıma getirmek yerine hayatın güzelliklerini onlara gönderirim diye düşünüyorum. Bana orda anne lazım bir tane 😃 Kulübemi unutma, umarım sözüne sadıksındır. 😃 😃 😃

• Yasaklı

Bu kadar çevrimiçi insan evladı ne okuyor burada. Ben burada (bekleme odasında) biri gelirde iki laklak yaparız diye bakıyorum öyle. Forumda çevrimiçi 100 kişi var. Nerelerde ne yapıyorsunuz ve ben neden yapacak başka bişey bulamıyorum forumda burada beklemenin dışında. 😃

• @Ping-PONG arkada açtım forumu bakıyorum valla ne yazsam diye 😆

En son craiglist de Harley fiyatlarına bakıyordum gittiğim an alıcam ehliyetimi 😃

• Gc olmazsa dubai.. Kararımı verdim bir süre önce.. İnsallah banka hesabı gösterme zorunluluğu getirmezler.. Amin

• Yasaklı

@ahmetty, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG arkada açtım forumu bakıyorum valla ne yazsam diye 😆

En son craiglist de Harley fiyatlarına bakıyordum gittiğim an alıcam ehliyetimi 😃

Buraya nasıl resim yükleniyor yaw?

• @Ping-PONG iletinin sağ altından tıkla cevap için üstte birçok seçenek var

• Yasaklı

@Ping-PONG iletinin sağ altından tıkla cevap için üstte birçok seçenek var

• @Ping-PONG hahahahahahahaha 😃

• Yasaklı

@Ping-PONG hahahahahahahaha 😃

İyi de bi yereyükleyip buraya linki çakmak gerekiyor. Bir de sadece cevaplarken mi. Neden yeni ileti yazarken yok seçenekler. cins 😃

• Yasaklı

denemeee

• @Ping-PONG Military benlik değil hocam. Zaten gözüm olmuş 7 derece, kapının önünden bile geçirtmezler bence 😆

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

143

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |