Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

Ben de Hanımı tebrik etmek istiyorum. İlk iletisini tepki alma amacıyla kurmuş gibi oldu. 🙃
    @TughanTug hiç boş durmuyorsun hiç 🤣

• @Boris-İvanoviç

Gerek yok, ben size gayri müslim ne demek onun anlamını bulayım.
    "Gayrimüslim, İslam hukuku ve dünya görüşünde Müslüman olmayan tanımlamak için kullanılan terim."

yani yazı yazarken "Gayri müslimlerin orucu" diye yazmayacaksınız o zaman. Yanlış ifade etmişsiniz, hala ısrar ediyorsunuz. "Hristiyanlıkta oruç, ..... da oruç" diye yazacaksınız. Çünkü gayri müslim kelimesi müslüman olmayan her insanı içine alır.

• Herkes yüzüne bi su çarpıp gelsin öyle yazsın lütfen. Günlük hayatımız zaten gergin geçiyor. Bari hayallerimizin olduğu bu forumda negatiflikle dolmayalım. Lütfen biraz saygı..

• Yasaklı

@panaroyak

Ben “bilader” i gördüm. Cevabı kestim. Namık Kemal geldi aklıma. 🤣

• Hayallerim "ramazanda yemek yediği için dayak yedi" haberlerinin olmadığı bir coğrafyada yaşamak. Bireyselliğin, özgürlüğün, ifade özgürlüğünün kişilere ve sınıflara özgü bir ayrıcalık olmadığı toplumlarda yaşamak. Ama "kadere bak" ki kaçamıyorsun.

• @Ping-PONG En son güzel güzel totemimi yapıyordum ben, aman aman nereye geldik 😂

• Saygıdan bahsedip saygısız olmak, özgürlükten bahsedip, başkalarının özgürlüklerini sınırlandırmaya çalışmak sadece bencillerin yapacağı iştir. Başka söze gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐

@Boris-İvanoviç @TughanTug cevabı vermiş zaten sen şimdi git o aklını kullan sana yazını değiştir diye bu yüzden dedim akıl yoksunu gerçi sende haklısın olmayan şeyi kullan diyorum bende.

• ⭐⭐⭐⭐

@Sui kpss sınav sorusuydu geçen yıl 😃 coğrafya kaderdir sözünün sahibini sormuşlardı.

• Yasaklı

@crazycells Endişeye mahal yok endişeye!
    🤫🤫🤫 Asayiş berkemal 🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG sen nirdasın gaç gündür ?

• Yasaklı

Üniversite projesi hazırlıyorum.
    El yapımı minyatür yat yapıyorum.
    Drone ile aynı özelliklerde 🤣
    Üniversitenin lab ına hediye edicem.
    O yüzden baya özeniyorum.

• Yaptığınız muhabbetlerin seviyeside önemli tabi. Forum veya konu ile ilgili bilgilendirici bişey olsa ne ala ama yaptığınız muhabbetlerin seviyesi belli evet bekleme odası boş muhabbet odası değil malesef..

• @Rhonster Diyenin Amerika kıtasının keşfinden önce bunu dile getirmesi de ayrı bir konu.

Kader filan tartışıp linç yemeyeyim şimdi.

• ⭐⭐⭐⭐

@sinemüren nickinizden adınızın sinem olduğunu varsayıyorum yanlışsam düzeltin lütfen saygısızlık etmek istemem önceki iletimde söylediğim gibi tartışmalar her zaman oluyor burada sonuç tarihi yaklaştıkça daha da artacak türkiyenin dünyanın her yerinden insan burada ister istemez zıtlıklar oluyor mazur görün daha sonra sakinleşiyor iş çığrından çıkarsa da sayın @crazycells müdahele ediyor zaten.

• @sinemüren Bekleme odasından beklentiniz nedir? Hayatınıza girmiş diğer bekleme odalarında nelerle karşılaştınız da burada beklentiyi yükselttiniz merak ediyorum.

Bekleme odasında Yatch dergisi olur, Posta gazetesi olur. Boş goygoy olur.

• @Ping-PONG 🙂 siz fikirlerinizi söyleyince sohbet etmek ben söleyince tepki mi almak istemiş oluyorum ? Herkes sizin gibi düşünüp konuşmak zorunda değil. Muhabbetlerinizi seviye olarak düşük ve gereksiz buluyorum. Siz nasıl burası bekleme odası istediğimi konuşurum diye düşünüyosunuz aynısı benim içinde geçerli o zaman.

• ⭐⭐⭐⭐

@Sui Prof. Dr. Erkcan Özcan bir videosunda bahsediyordu biliminsanları zaten kaderciliği şuan tamamen çürüttü diye detaylı bilmiyorum ilgimi çekmediği için araştırmadım kendisi "bence" bir yaratıcı ya da adına üstün varlık ne derseniz var diyor daha sonra da bu cümleyi kurmuştu zaten.

• Yazılanlara bakıyorumdur;
    Watch

• @Sui bütün gün forumda dolaşamadığım için işimden dolayı akşam girip baktığımda son durumlarla ilgili bilgilendirici birşeyler varsa öğrenebilmek ve tabiii yapılan sohbetlere gülüp eğlendiğimde oluyo ama sohbetlernde bi seviyesi olmalı bu bekleme odasında o kadar gereksiz ve boş muhabbetler var ki sayfalarca önemli bişey olsa arada kaynar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

33

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |