Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

USPS-Logo-PNG1.png

Yillarca izledigimiz filmlerden asina oldugumuz ve ABD'de son 30 senedir USPS (United States Postal Service)'in posta dagitimi icin kullandigi araclarin modernize anlasmasi nihayet tamamlandi. USPS'in bence en öncü imaji ve ilk akla gelen bu yuzundeki degisikligi konuya değer gördüm.

"Oshkosh Defense" firmasinin uslenecegi bu proje ile, onumuzdeki 10 sene boyunca 165 bin araca kadar imalati yapilarak USPS envanterine katilmasi planlaniyor. Elektrikli modelleri de barindiracak olan bu projenin USPS'e maliyeti $6 milyar dolari bulabilecek. Projenin ilk dizayn maliyeti ise $483 milyon. Bu arada, USPS vergilerden gelen gelir ile harcamayi yapmiyor. Proje icin secilen bir kac firmanin icerisinde ulkemizden Karsan da iyi bir arac dizayni ile aday olmustu.

2023 yilindan itibaren yeni araclari gormeye baslayabiliriz. Sahsen ben eski dizayni daha cok sevmis olsam da, artik yeni dizayna gozumuzu alistirmamiz gerekiyor sanirim 🙂 Ayrica bir cok yeni ozellik eklenmis gorunuyor.

Gormeye alistigimiz halihazirda kullanilan standart USPS araci;

usps-truck.jpg

Yeni dizayn USPS araci;

60366e53d920880018591bea.jpg
    Vehicle-with-safety-features-scaled.jpg
    603672cfd920880018591c0a.jpg
    603673ffbed5c50011a2c3be.jpg
    60367381bed5c50011a2c3bc.jpg

kaynak

• ⭐⭐

School bus desen degil, post office araci desen degil. Hibrit bi sey olmus 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

tasarım konusunda beğendim diyebilirim açıkçası 🙂
    ama kullanması daha zevklidir eminim.

• ⭐⭐⭐⭐

ilginç görünüyor 😃

• Bizim postaci gecen kisdan beri USPS Ford Transit Van kullaniyor.

• @FreeWoRLD, içinde söyledi: USPS Yeni Posta Araclari

USPS-Logo-PNG1.png

Yillarca izledigimiz filmlerden asina oldugumuz ve ABD'de son 30 senedir USPS (United States Postal Service)'in posta dagitimi icin kullandigi araclarin modernize anlasmasi nihayet tamamlandi. USPS'in bence en öncü imaji ve ilk akla gelen bu yuzundeki degisikligi konuya değer gördüm.

"Oshkosh Defense" firmasinin uslenecegi bu proje ile, onumuzdeki 10 sene boyunca 165 bin araca kadar imalati yapilarak USPS envanterine katilmasi planlaniyor. Elektrikli modelleri de barindiracak olan bu projenin USPS'e maliyeti $6 milyar dolari bulabilecek. Projenin ilk dizayn maliyeti ise $483 milyon. Bu arada, USPS vergilerden gelen gelir ile harcamayi yapmiyor. Proje icin secilen bir kac firmanin icerisinde ulkemizden Karsan da iyi bir arac dizayni ile aday olmustu.

2023 yilindan itibaren yeni araclari gormeye baslayabiliriz. Sahsen ben eski dizayni daha cok sevmis olsam da, artik yeni dizayna gozumuzu alistirmamiz gerekiyor sanirim 🙂 Ayrica bir cok yeni ozellik eklenmis gorunuyor.

Gormeye alistigimiz halihazirda kullanilan standart USPS araci;

usps-truck.jpg

Yeni dizayn USPS araci;

60366e53d920880018591bea.jpg
    Vehicle-with-safety-features-scaled.jpg
    603672cfd920880018591c0a.jpg
    603673ffbed5c50011a2c3be.jpg
    60367381bed5c50011a2c3bc.jpg

usps tracking
    kaynak

Araç güzel duruyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |