Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Anadolu ajansının geçtiği son haberde Joe biden ın resmi olarak greencard kısıtlamalarını kaldırdığı duyuruluyor

• ⭐⭐⭐

@Alperen-Püsküllüoğlu muhtaradananın imzasında olacaktı

• @ahsenaydgdu Teşekkür ederim 🙂

• @Fevzi-ÖZYURT-0 Aslında uber delivery türü işleri geçici düşünüyorum çok şükür türkiyede şantiye ortamında baya meslek öğrenme şansım oldu
    Özellikler Petrol ve Doğalgaz hattı ve mekanik işler ama ekonomik araçları hep severim arada gazlamak için aklımda tabikide bmw m5,mustang 5.0gt,audi r8 tarzı araba yada yamaha r6-r1 var

• Abilerim ablalarım yeniden herkese iyi günler , 8 mayısta bol şanslar diliyorum . Yine uzun zaman sonra foruma geri dönebildim. şu son 1 haftadır Joe Biden ile greencard ile alakalı haberle gördüm. Doğruluğunu öğrenmek ve varsa özetini okumak isterim. şu anı saymazsak kaldı 71 gün 😋 . DV2022 talihlilerini aşırı derece ilgilendiren gelişmeler var mı şu an ? teşekkür ederim . esen kalın

• arkadaşlar şöyle bir haber var ama ne forumda nede başka yerlerde bunla ilgili bilgiler bulamadım.
    https://www.abdpost.com/green-card-bekleyenler-icin-onemli-detay/61827/

greencardın 55 binden 80 bine çıkartma olayıyla ilgili onaylanmış bilgiler varmı ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Alperen-Püsküllüoğlu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhabalar. GC talihlilerinin ve bilgilerinin olduğu excel dosyasını nereden bulabilirim?

ilgili yilin 'DV sureci asamalari' konusunun ilk iletisinde linkleri bulabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Tufan-Yaveroglu sayfa acilmiyor, ana sayfaya yonlendiriyor. Haberin yanlisligindan dolayi kaldirilmis olabilir 🙂

Zaten facebook grubunda abdpost linklerini yasaklamistik, sanirim aynisini burada da uygulamaya baslayacagiz 🙂 haber icerigi ve verdigi bilgiler bakimindan cok fazla dogru olmayan bilgi iceren bir site maalesef. Zaten boyle bir degisiklik olsaydi konuyu foruma aktarmis olurduk.

• @crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Tufan-Yaveroglu sayfa acilmiyor, ana sayfaya yonlendiriyor. Haberin yanlisligindan dolayi kaldirilmis olabilir 🙂

Zaten facebook grubunda abdpost linklerini yasaklamistik, sanirim aynisini burada da uygulamaya baslayacagiz 🙂 haber icerigi ve verdigi bilgiler bakimindan cok fazla dogru olmayan bilgi iceren bir site maalesef. Zaten boyle bir degisiklik olsaydi konuyu foruma aktarmis olurduk.

Haklısınız bilmiyordum teşekkürler

• Forumda çok fazla soran oluyordu. Nereye yazacağımı bilmediğim için buraya yazıyorum. Özellikle şu andan itibaren insanların işine yarayacağı için çokta yanlış yer olmaz diye düşünüyorum.

Lise diploması olmadan ..... diye soranlar vardı. Arkadaşlar şu an hiç ders çalışmadan arkadaşlarınız yardımı ile 1 sene içinde lise diploması alabilirsiniz. 20 yaş üstü için senede 4 kere sınav açılıyor açıköğretimde ve bir seferde 35 kredi alabiliyorsunuz.

Asıl önemli nokta şu; pandemiden dolayı sınavlar online ve istediğiniz yerde istediğiniz kişilerle girebiliyorsunuz. Herkes tüm sınavlardan full çekiyor hayliyle. Bunu değerlendirmenizi tavsiye ederim.
    Herkes için aynı şartları taşıyan bir şeyden faydalanmak dolandırıcılık sayılmaz. Sonuçta düz lise diploması da pek birşey ifade etmiyor artık günümüzde. O yüzden gören herkes eşine doatuna anlatabilir🤣
    Ben şu an annemle babamı lise mezunu mu yapsam diye düşünüyorum. Ailenin entellektüellik seviyesini yukarı çekmiş olurum biraz. 🤪🤪🤪

Boş beleş üniversite mezunları işe dolucak ortalık. Bir sürü gereksiz mühendisler, avukatlar türeyecek. Pandeminin en kötü sonuçlarından biri oldu. 😡

• Selamlar arkadaşlar, telegram grubuna bende katılmak isterim. Geçen sene çıkmadı bu senede başvuru yaptım çekiliş bekliyorum. İlgili gruba ekleyebilirmisiniz?

• @yaman90 Bildiğim kadarıyla çıkmış kişiler için var sadece, çıkmamış kişiler için olması çok saçma zaten. Binlerce kişinin doluştuğu saçma sapan bir yer olurdu herhâlde.

• @Fevzi-ÖZYURT-0, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Forumda çok fazla soran oluyordu. Nereye yazacağımı bilmediğim için buraya yazıyorum. Özellikle şu andan itibaren insanların işine yarayacağı için çokta yanlış yer olmaz diye düşünüyorum.

Lise diploması olmadan ..... diye soranlar vardı. Arkadaşlar şu an hiç ders çalışmadan arkadaşlarınız yardımı ile 1 sene içinde lise diploması alabilirsiniz. 20 yaş üstü için senede 4 kere sınav açılıyor açıköğretimde ve bir seferde 35 kredi alabiliyorsunuz.

Asıl önemli nokta şu; pandemiden dolayı sınavlar online ve istediğiniz yerde istediğiniz kişilerle girebiliyorsunuz. Herkes tüm sınavlardan full çekiyor hayliyle. Bunu değerlendirmenizi tavsiye ederim.
    Herkes için aynı şartları taşıyan bir şeyden faydalanmak dolandırıcılık sayılmaz. Sonuçta düz lise diploması da pek birşey ifade etmiyor artık günümüzde. O yüzden gören herkes eşine doatuna anlatabilir🤣
    Ben şu an annemle babamı lise mezunu mu yapsam diye düşünüyorum. Ailenin entellektüellik seviyesini yukarı çekmiş olurum biraz. 🤪🤪🤪

Boş beleş üniversite mezunları işe dolucak ortalık. Bir sürü gereksiz mühendisler, avukatlar türeyecek. Pandeminin en kötü sonuçlarından biri oldu. 😡

Ilgincmis! Nereden basvuru yapildigini ve islemleri de yazarsaniz, belki normal yolla faydalananlar olabilir 😃

• ⭐⭐⭐

@yaman90, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Selamlar arkadaşlar, telegram grubuna bende katılmak isterim. Geçen sene çıkmadı bu senede başvuru yaptım çekiliş bekliyorum. İlgili gruba ekleyebilirmisiniz?

Bu hususta 2021 talihli telegram grubunu sayın @gucarslan takip ediyor galiba ama siz kazanan olursanız 2022 grubana dahil olursunuz inşallah

• @Fevzi-ÖZYURT-0, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Forumda çok fazla soran oluyordu. Nereye yazacağımı bilmediğim için buraya yazıyorum. Özellikle şu andan itibaren insanların işine yarayacağı için çokta yanlış yer olmaz diye düşünüyorum.

evet açık lise sınavları şu an online yapılıyor ayın 5'ine kadar sistem açık galiba istediğimiz an istediğimiz sınava girebiliyoruz verilen tarih dahilinde. yan sekme, pencereyi alta alma gibi durumlarda sınav direkt sonlanıyor o yüzden ya telefondan bakacaksınız / kamera acıp gostereceksiniz ya da yanınızda birisi olması lazım. bugün tarih hocamla inkilap sınavına beraber gireceğim bilgisayarımı götürüp siz de değerlendirebilirsiniz.

• Arkadaşlar herkese 2022 çekiliş sonuçlarının hayırlara vesile olmasını dilerim ,Bende beklemedeyim inşallah talihlilerden oluruz ve buradan ailece iyi haberimizi paylaşma şansı yakalarız .Herkese bol şanlar

• Benim bir sorum var. Ben dv2021'e hem abime hem de kendime başvurmuştum çıkmadı. Dv2022de ise tüm sülaileye başvurdum, annem ile babam lise mezunu değiller bende 18 yaşından büyüğüm ama 21 yaşından küçüğüm annemle babama başvurduğum için kendi başvurum geçersiz mi sayılıyor? (amerikadaki dayım buraya lise bitirmemiş olan adamlar geliyor green cardla deyip herkesi başvurtturduğu için lise bitirmemiş 7 kişiye başvurduk)

• @MySea, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Fevzi-ÖZYURT-0, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ilgincmis! Nereden basvuru yapildigini ve islemleri de yazarsaniz, belki normal yolla faydalananlar olabilir 😃

Halk eğitim merkezinde gidip, kayıt yaptırılıp, online şifre alıyoruz. Hepsi bu 🙃

Milleyin 3-4 senede aldığı lise diplomasını şuan 1 yılda hiç kitap kapağı açmadan alıyorlar vallahi 🙃

Pandemi den faydalananlarda var 🥴

• @Bekoray bu ne hırstır . vallahi takdir ettim. peki herkesin pasaportu var mı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |