Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Süreç uzadıkça bilinen şeyler unutuluyor.case numberin current olduğunu nasil anlıyoruz arkadaşlar.

• ⭐⭐⭐

@waldeinsamkeit, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Süreç uzadıkça bilinen şeyler unutuluyor.case numberin current olduğunu nasil anlıyoruz arkadaşlar.

Aşağıdaki sayfayı takip edebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/bulten/

• @Sono teşekkürler.😊

• Merhaba evrakları taratıp yollamamız gereken belgede her şeyi doğru yapıp gönderdim ancak e mailin konu başlığına case number'ımın '0' larını yazmadan yollamışım( ve gerekli belgelerin altına) büyük bir sorun teşkil ediyor mu, sıkıntı yaratır mı acaba ? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@darkstar

merhaba. sorularınıza daha sağlıklı cevap verebilmemiz için sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen? case numberınız kaçlarda bu arada?

ilgili dökümanları sizden istenen şekilde (talepte gelen mail içeriğinde yazdığı) gibi hazırlayıp gönderin lütfen. .pdf uzantılarında da case numberınızı istenildiği gibi yazmanız gerekmekte. bu yüzden ilgili dökümanlarınız tekrar hazırlayıp, doğruluğundna emin olup tekrar gönderin lütfen.

• Arkadaşlar merhaba
    Bugün KCC'den evrak onayı aldım. Mülakat sıramı kontrol etmem için dvlottery sitesinden kontrol etmem gerektiği yazıyor. Dvlottery'de kontrol ettiğimde hata alıyorum. Çekiliş sıram 8binlerde mülakatı kaçırmayayım. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var ise yardımlarını rica ederim. Bir de telegram linkini paylasabilirseniz çok iyi olur. Teşekkürler

• bu şekilde düzeltmiş bulunmaktayım hocam ve case number'ıma '0'ları ekleyerek tekrar gönderim sağladım acaba bundan dolayı gecikme ve sıra konusunda sıkıntı yaşar mıyım sonuçta ilk seferinde belgelerimi yollamıştım ancak bu sefer case number'ımın '0'larını yazarak attım.

• @gucarslan Dediğiniz gibi tekrar düzeltip yolladım evrakları hocam ancak önceden yolladığım için herhangi bir sıkıntı veya sıra kaybı yaşayabilir miyim ? bu belgeyi 2.gönderişim oldu neticede umarım ciddi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmam.

• ⭐⭐⭐

@cihan9292, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar merhaba
    Bugün KCC'den evrak onayı aldım. Mülakat sıramı kontrol etmem için dvlottery sitesinden kontrol etmem gerektiği yazıyor. Dvlottery'de kontrol ettiğimde hata alıyorum. Çekiliş sıram 8binlerde mülakatı kaçırmayayım. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var ise yardımlarını rica ederim. Bir de telegram linkini paylasabilirseniz çok iyi olur. Teşekkürler

Cihan bey merhaba,

Tebrikler, evrak onayınız hayırlı olsun. Şu anda henüz mülakatlar başlamadı, ne zaman başlayacağı da belirsizliğini koruyor. Gelişmeler icin mutlaka forumu takip edin.

Ekleme: İmzamdaki formatı imzanıza ekleyip, kendi verilerinizle günceller misiniz?

• ⭐⭐⭐

@darkstar Mülakat süreci henüz başlamadığı icin bir gecikme yaşamazsın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@darkstar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@gucarslan Dediğiniz gibi tekrar düzeltip yolladım evrakları hocam ancak önceden yolladığım için herhangi bir sıkıntı veya sıra kaybı yaşayabilir miyim ? bu belgeyi 2.gönderişim oldu neticede umarım ciddi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmam.

merhaba. bir sıkıntı yaşamazsınız merak etmeyin. yeter ki düzgün şekilde göndermiş olun evraklarınızı. zaten bir aksaklık, eksiklik olursa KCC size mail atacak. bol şans..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cihan9292, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar merhaba

cihan bey, lütfen imzanıza gerekli bilgilerinizi yazın. bu sayede bizler de size daha sağlıklı yardımcı olabilelim.

telegram için de size özelden yazıyorum.

• Bir müddet taradım, aradığım bilgiye denk gelemedim. Ankara'daki elçilik NŞA günde kaç DV görüşmesi yapabiliyor ortalama, bilen var mıdır? Bu yıl elbette covid-19 vs daha yavaş olacaktır ama fikir verir en azından. Bu arada kampanya ve Forbes coverage için @gucarslan 'a teşekkür ve tebrikler! 😊

• Merhabalar vukuatlı nüfus kayıt örneğini Türkiyede bulunan yabancılar nereden almalı ? Bilgisi olan var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gezzio, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bir müddet taradım, aradığım bilgiye denk gelemedim. Ankara'daki elçilik NŞA günde kaç DV görüşmesi yapabiliyor ortalama, bilen var mıdır? Bu yıl elbette covid-19 vs daha yavaş olacaktır ama fikir verir en azından. Bu arada kampanya ve Forbes coverage için @gucarslan 'a teşekkür ve tebrikler! 😊

böyle bir istatistik günlük olarak yok ama aşağıdaki siteden aylık olarak verileri görebilirsiniz, bütün vize tiplerinde.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serdar-ann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhabalar vukuatlı nüfus kayıt örneğini Türkiyede bulunan yabancılar nereden almalı ? Bilgisi olan var mı?

• Merhaba telegram grubuna ekleyebilir misiniz beni de rica etsem.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@waldeinsamkeit özel mesajla bilgi verdim size.

• ⭐⭐ Yasaklı

son durum ne oldu ? soguk suyu içirecekleryine bize

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serdar-ann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhabalar vukuatlı nüfus kayıt örneğini Türkiyede bulunan yabancılar nereden almalı ? Bilgisi olan var mı?

Turkiye'den dogan yabanci vatandaslar mi? Yoksa Turkiye'de yasayan yabanci vatandaslar mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |