Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Profil Düzenle>>resmi değiştir dediğimde sayfa kilitleniyor.
    Edge
    Firefox
    Chrome
    Tarayıcılarında denedim.
    Kapak resmi gibi sürükle bırak da olmuyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?

• @erdem bendede aynı sorun var 🙂

• bende de öyle oluyor, değiştirmek istiyorum ben de

• Aynen, benim de değişmiyor.

• Merhaba ben forumu telefondan acip profil resmini duzenledim. Isterseniz birde oyle deneyin.

• @famel
    Android de
    firefox
    chrome da denedim olmadı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

bu hatanin farkindayiz sevgili arkadaslar, forumda bilgi kaybi yasamamak ve foruma erisimin engellememesi icin forumun bir kopyasini baska bir sunucuda olusturduk. Forumdaki hatalarin neden kaynaklandigini ve tum eklentilerin guncel surumlerinin uyumlu olup olmadigini anlayinca bu forumda da gerekli guncellemeleri yapacagiz. Onumuzdeki birkac hafta icinde hicbir guncelleme problemi kalmayacak. Bu surecteki sabriniz icin cok tesekkurler.

• Chrome
    66.0.3359.139 (Resmi Derleme) (64 bit) Sürümü
    sıkıntı yok.
    1.Adım
    2.Adım
    3.Adım ve tamam

• Ayarlar>>Bir Deri Değiştir>>paper

yapınca yani tema değistirince fotoğraf ekleyebildim.

• arkadaşlar profilin altındaki bilgileri nasıl ekliyoruz. DV2019 16xxx, ds-260 form submit gibi bilgilerinden bahsediyorum.

• @civilengineer_83
    profil düzenle / imza kısmından

• @smesut Profil Fotoğrafı Ekleyemiyorum içinde söyledi:

@civilengineer_83
    profil düzenle / imza kısmından

Çok teşekkür ederim

• bende kullanıcı adımı değiştiremedim bir türlü kendimi çok aptal hissediyorum 🙂 tam adımı yazdım farkında olmadan bunu değiştirebilmem mümkün mü ?

• @ayhan-balkiraz Profil Fotoğrafı Ekleyemiyorum içinde söyledi:

bende kullanıcı adımı değiştiremedim bir türlü kendimi çok aptal hissediyorum 🙂 tam adımı yazdım farkında olmadan bunu değiştirebilmem mümkün mü ?

Evet, kendiniz degistiremiyorsunuz kullanici ismini.
    Fakat yanlislikla tam ismiyle uye olmus kullanicilarin isimlerini degistirmesine izin veriyoruz. Bana hangi isimle uye olmak istediginizi belirtin, ona gore degisikligi yapayim.

• aayhann olabilir evet..

• Profil fotosu,imza değiştiremiyorum..hatta imza bölümü hiç yok??acaba aldığım negatif itibarlar mı buna sebep??mobilden mümkün değil PC de ise sürükleyerek sadece kapak fotosu değişiyor ama kaydettiğimde sayfa yenilendiğinde eski halini alıyo..çözüm rica etsek batmı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mahmutenis, içinde söyledi: Profil Fotoğrafı Ekleyemiyorum

Profil fotosu,imza değiştiremiyorum..hatta imza bölümü hiç yok??acaba aldığım negatif itibarlar mı buna sebep??mobilden mümkün değil PC de ise sürükleyerek sadece kapak fotosu değişiyor ama kaydettiğimde sayfa yenilendiğinde eski halini alıyo..çözüm rica etsek batmı?

evet, maalesef dediginiz gibi imza ve profil fotografi degisikligi icin eksi sayginlikta olmamaniz gerekiyor. Gecici olarak ayarlari degistirdim, simdi tekrar dener misiniz?

• @crazycells teşekkürler öyle olması gerekiyorsa olsun.denedim yükleme gercekleşiyor ama kaydettikten sonra ve sayfa yenilenince aynısı kalıyor

• @crazycells imza tamam değişti fotoda değişiklik yapılamıyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mahmutenis, içinde söyledi: Profil Fotoğrafı Ekleyemiyorum

@crazycells imza tamam değişti fotoda değişiklik yapılamıyor.

fotografiniz da degismis. Fakat web browser'in cache'inda eskisi kaldigi icin henuz goremiyorsunuz, birkac kez sayfayi yenilerseniz yeni fotografi da gorebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |