Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Fahri ben de verileceğini düşünüyorum. İnstagramda görmüştüm tabii ne kadar doğru bilemiyorum

• @graombze Dün kesin olarak çalışmaya başladılar. Ama kısmi mi tam mı bilmiyorum.

• Merhaba vizesinde gelişme olan, görüşme günü alabilen yada herhangi bir gelişme hakkında bilgisi olan var mı? Twitterda charles kuck isimli avukatın k1 visa davası sonucu hakimin kararını açıkladığını ve olumlu oldugunu okudum.

• Başvuru 7 Ocak 2020
    Noa1 13 Ocak 2020 herhalde tam hatırlamıyorum
    Noa2 12 Haziran 2020
    Randevu tarihi 21 Ekim 2020
    Amerika'ya ilk giriş 20 Kasım 2020

Mülakatta konsolos sorgu gibi değil de teyit edici sorular sordu. Şöyle mi, böyle değil mi vs gibi. Heyecandan yanlış anladığımı düşündüğüm birkaç soru vardı veya ben öyle düşünüyorum ama problem olmadı.
    Amerika'ya giriş de toplam 2-3 dakika sürdü. Polis memuru sarı dosyayı inceledi, k1 süreci hakkında bilgi verdi ve iyi günler diledi.
    Umarım K1 için bekleyen herkesten güzel haberler duymaya başlarız. Herkese bol şans.

• @Fahri hoşgeldiniz. Umarım bundan sonraki süreciniz sorunsuz ilerler.

Pandemiden dolayı görüşmeye gidemeyenlere süreci uzayanlara da bol sabır diliyorum. 😊

• @tuchi Hoş bulduk. Çok teşekkürler...

• @Fahri, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Başvuru 7 Ocak 2020
    Noa1 13 Ocak 2020 herhalde tam hatırlamıyorum
    Noa2 12 Haziran 2020
    Randevu tarihi 21 Ekim 2020
    Amerika'ya ilk giriş 20 Kasım 2020

Mülakatta konsolos sorgu gibi değil de teyit edici sorular sordu. Şöyle mi, böyle değil mi vs gibi. Heyecandan yanlış anladığımı düşündüğüm birkaç soru vardı veya ben öyle düşünüyorum ama problem olmadı.
    Amerika'ya giriş de toplam 2-3 dakika sürdü. Polis memuru sarı dosyayı inceledi, k1 süreci hakkında bilgi verdi ve iyi günler diledi.
    Umarım K1 için bekleyen herkesten güzel haberler duymaya başlarız. Herkese bol şans.

Hayırlı uğurlu olsun sizin adınıza sevindim. Ben sürece daha önce başlamıştım, evraklarda martın ortasından beri ankarada büyükelçilikte bekliyor mail atmalarını bekliyorum . Size mail ne zaman gelmişti hatırlıyor musunuz?

• @Fahri hocam tebrikler oncelike. K1 vizeleri icin randevu alamiyoruz. Sen randevuyu nasil aldin? Benim dosyam 31 ocaktan itibaren konsoloslukta bekliyor.

• @Fahri tebrikler öncelikle 😊 Sizin case expedited statusundemiydi acaba? Çünkü ben sizden önce başvurmuştum ve marttan beri dosyam Ankara’da ama hala randevumu alabilmiş değilim.
    Özel değilse ne gerekçeyle hızlandırıldı süreciniz ve bu hızlandırma süreci nasıl oluyor biraz bilgi verebilir misiniz?

• @Fahri Hayırlı olsun umarım diğer işlemler sorunsuz devam eder.

• @Fahri Herkes burada resmen şokta şuan 😃 hayırlı olsun size öncelikle gözünüz aydın. Umarım bizleri aydınlatabilirsiniz zira çoğumuz daha uzun zamandır randevu bekliyoruz...

• @Fahri, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Hayaller seneye kaldı... İşin iyi tarafı Türkiye'de K1 başvuruları fazla değil. Yani çok fazla yığılma olmayacak bir de iyi tarafından bakacağız artık... Bekleyeceğiz, yeter ki saldırı falan olmasın.

@Fahri Hayir bu postu yazdiktan 2 gun once gitmissiniz konsolosluga o da garip yani. Hayaller nasil seneye kaliyor boyle? Bizde de kalsin boyle 😃

21 Ekim'e randevu alip 23'unde bu post yazilmis.

• Valla Nisan olsa 1 Nisan şakası yapıyor Fahri kardeş diyicem ama kasımdayız.. ya kendinizi sakladınız Ekim ayı gibi, randevu zamanınızdaki postlarınızda, yada bir tutarsızlık var.. umarım heyecanla iyi bir haber bekleyen bizlerle dalga geçmiyorsunuz..

• @b1whsj58 mulakat tarihi almis olabilir gecerli bir gerekçe sunup ya da denk gelmiştir almistir:) darısı sizin başınıza en yakin zamanda

• @Fahri Tebrik ederim seni. Biz de bu konuda çok mağduruz ama senin haberin bizi mutlu etti. Bize de biraz nasil oldugu hakkında bilgi versen. Marttan beri benim dosyam Ankara'da

• Bir de arkadaşlar Washington DC de , K1 vizelerinin durdurulamayacagi yönünde bir dava açılmış. Bir siz de inceleyin.

• @Jossie @lordgaladriel @el-nino-9 @runaslan @nez Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar. @Jossie nin de dediği gibi bizim dosyamız expedited statüsündeydi. Nişanlımın hızlandırma talebine olumlu cevap verildi. Randevu emailini 19 Ekim'de aldık. Biz de beklemiyorduk böyle hızlı olacağını. Bir günde bütün kanıtları, gerekli belgeleri vs çıkarttım ve 20 sinde muayeneye, 21 Ekim'de de randevuya gittim. Size de hızlandırma talep etmenizi öneririm, uzun zamandır bekliyorsanız veya geçerli bir sebebiniz varsa en azından deneyin.

• @merveyağmur onu yazmamın sebebi hem genel herkes adına konuştum hem de 23 Ekim'de konsolosluk kapandı ve burada okuduğum yorumlara göre 1 Ocak a kadar açılmayacağını söylüyorlardı. O tarihte benim vizem henüz işlenmemişti.

• @b1whsj58 sizle dalga geçip kazanacağım herhangi bir şey yok. Veya trolleyip canınızı sıkmak istemem. Buraya ayak basana kadar yazmamaya karar vermiştim. Ama aynı zamanda forumda bilgi alıp, veriyordum. Eğer IP adresim Türkiye'den gösteriyorsa @crazycells bey beni forumdan şutlayabilir.

• @nez Bunu acikcasi taa kac ay once DOS konsolosluklara ozetle ''K1 icin calisin'' dediginde de duymustum.. Istemiyor ama Ankara bir sebepten oturu. Niyet niyet niyet

Benzer Başlıklar

• 114
  • 50
  • 858
  • 4816
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |