Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @walterwhite eğer ds260 formundan bahsediyorsanız dv2022 çekiliş sonuçları mayıs 2021 de açıklanacak.dv2021 talihlisi iseniz KCC ye mail atıp formunuzu güncelleyebilirsiniz.

1. başvuruyu yaptık hadi hayırlısı 🙂

• @ugurksknbck bol şans

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@muhammed01 maddi destek olmadığı için günvel video atamıyorlar ama yine de 44 adet video var

• @crazycells tamamdır teşekkür ederim

• alt metni

Günaydın Albuquerque!

New Mexico eyaletinin en büyük şehridir. Nüfusu yaklaşık 560 bin kişidir. I-25 ve I-40 otoyolları şehri dörde böler. Ayrıca kuzey-güney doğrultusunda akan Rio Grande (Büyük Nehir) Nehri ve doğu batı doğrultusunda giden tarihi yol Rota 66 da şehri dörde böler. Şehir sırtını doğuda Sandia (karpuz) dağlarına yaslamıştır. Rakımı 1600 metredir. Şehrin lakapları "Duke City" ve "Burque" idir. Yazları sıcak ve kurak, sonbahar ve kış ise yer yer yağışlı geçer. İspanyollar tarafından 1706'da kurulmuştur. Bir İspanyol dukası olan Duka Albuquerque şehre adını vermiştir.

ALBUQUERQUE HAKKINDA FUN FACTS!

1. Amerika'daki en yüksek rakıma sahip şehirdir.
    2. Şehrin yaslandığı Sandia Dağlarının zirvesinin rakımı 13378 feet'tir. Ve yaklaşık 11000 mil karelik bir alanın panaromik görüntüsünü sunar. Güneş batışında karpuz pembesi bir renk her yeri kaplar.
    3. Her ekim ayında şehir de Albuquerque Uluslararası Balon Festivali yapılır. Yaklaşık 800 sıcak hava balonu katılır.
    4. Albuquerque 172'den fazla şehir parkı, yürüyüş ve bisiklet yoluna sahiptir.
    5. Şehrin ortanca yaşı 35 idir.
    6. Her yıl 4,4 milyon turist şehri ziyaret etmekte ve bir çoğu tekrardan gelmektedir.
    7. Ülkedeki en eğitimli şehirlerden bir tanesidir.
    8. Bill Gates, Microsoft'u Albuquerque'de başlatmıştır.
    9. Nükleer silahların denendiği 5 eyaletten biridir.
    10. Polislerin, vücut kamerası giydiği ilk şehirdir.

• Bu ileti silindi!

• ilişkinizin iyi niyetli olduğunu yoğun olarak kanıtlamanızı bekliyorlar ben hiç o topa girmezdim açıkcası

• Bu ileti silindi!

• @faysal sitede bu tarz illegal bilgi alışverişi yapılmıyor, bilginize.

• Bu ileti silindi!

• Herkese Merhaba,

Biz 2022 çekilişine Eşim ile beraber başvurduk ayrıca 3 aylık bir kızımız var. benim bilmek öğrenmek istediğim ben ve eşim aynı anda çekilişi ayrı ayrı kazanmış olsak bundan sonraki süreç nasıl olacak. DS 260 formalarını ayrı ayrımı yoksa birimiz üzerinden mi dolduracağız.

Hekerse bol şans

• @ayvalik10 tesekkurler

• Bana çıkacak içime doğuyor diyen kimler var ??

• Arkadaşlar GC ile ABD giden herkes youtuber olmak istiyor sizde bu furyaya katılacak mısınız?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Tongel aynı soruyu 2 defa arka arkaya sorman gereksiz. İki kişiye de çıktıysa en küçük numara kimin ise o numara üzerinden işlemleri yürütürsünüz.

• ⭐⭐⭐⭐

@gardianrano, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar GC ile ABD giden herkes youtuber olmak istiyor sizde bu furyaya katılacak mısınız?

Herkes istemiyor 🙂 Ben şahsen katılmayacağım. Türk youtuberlerin de büyük kısmını başarısız buluyorum. Aynı konulara takılmış pek ilerleme gösteremeyen kişiler. Büyük kısmının sunum sorunu var. Kağıttan düz okudukları seslendirmelerde ard alan sesi de olmadığı için kalitesiz asparagas bilgi videolarına, komplo teorisi videolarına benziyor.
    Bu tarzın tutmamasının, 3-5 bin takipçide kalmasının sebebi, salt bilgi edinmek için çok sıkıcı bir vidoyu izlemek yerine sürükleyici videoları izlemeyi tercih ediyor insanlar. Bu sebeple youtuber olmaktan ziyade içerik üretici olmalarını tavsiye ediyorum bu adaylara. Akıcı, eğlenceli, yaratıcı ve ansiklopedik bilgi verme modundan uzak sürükleyici videolar çekerlerse başarılı olurlar.
    Ben şahsen işi gücü bırakıp, insanların mantıklı ya da mantıksız, akıllarına gelen yorumu yazacakları videolar üretmeye zaman harcayamam.

• ⭐⭐⭐

@Tongel hanginizin numarası küçükse onun üzerinden işlemlere devam edebilirsiniz. Hele bir kazanında burada her sorunuzun cevabı var merak etmeyin😊Bol şanslar🍀

• @bidünya Bu yaptığın yorumun altındakı DV2022-Waiting yazısı nasıl sabıtlenıyor ve nasıl yapılıyor hocam

• @crazycells dün ilk başvuru denememde uzun süre bekleyip success yazısını göremeden back tuşuna basıp geri çıktım. bugün yaptığım 2. denememde success yazısını gördüm acaba 2 kere başvurmuş gibi mi oldum o kısa bekleme süresinde kayıt almış olabilir mi sistem??

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |