Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Chandler 2018 yılında sanırım bir sıkıntı olmuştu,vize sayısından çok daha fazla insan seçilmişti. Yanlış hatırlıyor olabilirim.

• Merhabalar, fotoğraf konusunda bir soru sormak istiyorum. Bir sürü video izledim ama cevap bulamadım. Arka plan beyaz olmasa daha sonradan beyazlaştırılmış olsa programla, bir sorun olur mu?

• ⭐⭐ Yasaklı

Adanalı muhtarın gitmesini istiyordum özellikle baya üzgünüm

• @ibrahimasar yanlış görmediysem 415 ten 200lere düşmüş pasaport şartıyla birlikte geçen yılki başvuruda....bu yılki başvurularda da bu virüs ortamında azalma olacak mı acaba ...

• @UFUK-BİLMİŞ, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar yanlış görmediysem 415 ten 200lere düşmüş pasaport şartıyla birlikte geçen yılki başvuruda....bu yılki başvurularda da bu virüs ortamında azalma olacak mı acaba ...

Hocam bu yılı tahmin etmek gerçekten çok zor. Hem virüs hem ekonomi açısından düşünürsek bir miktar azalma olabileceğini düşünüyorum.

• Gitmekte tereddüt yaşayan, veya tereddüt yaşayabilecek varsa, çıksada olur diyen olup henüz başvurmamış olan varsa ...lütfen başvuru yapma

• @Chandler ekonomi bir yandan da başvuran sayısını arttırıyor. Kime sorsam burada gelecek görmüyor, fakat pasaport olayı baya etkilemiş.

@UFUK BİLMİŞ pasaport olayı tam da burada işe yaramış gibi görünüyor. Hepsini engellemek imkansız ama baya bir eleme yapmış.

• el eyy

1. saniyeden sonra izleyin. 😃

• Şu fotoğraf konusunda sıkıntı yaşıyorum. idphoto4you sitesinden ayarlıyorum fakat biometrik fotoda saçımı uzun çektirmiştim yeşil şeritleri çeneye ayarladığımda saçım daha üstte kalıyor bu konuda bilgisi olan var mı yada yardımcı olabilecek ?

• @Chandler ''Fine'' deme başka birşey söyle 😃 😃

• @quikless herkesin içinde fırtınalar kopuyor senin haberin yok be kardeşim.ordan alıyor oraya koyuyor olmuyor, şurdan alıyor buraya koyuyor olmuyor.tv açıyor dolara bakıyor olmuyor,kafayı kaşıyor,balkona çıkıyor bir sigara yakıyor olmuyor olmuyor evdeki hesap çarşıya uymuyor.şiir gibi oldu vallahi😀 yazının adını OLMUYOR koyalım bari.

• @quikless 2021 lotosunda, vize sayısından (2018'e oranla) çok çok daha fazla insan seçildi. 55.000 vizeyi 132.000 kişi almaya çalışacak. 2018'in "sıkıntı"lı bulduğunuz kazanan sayısı, 2021'den daha düşüktü. Ona rağmen, vizesini alan son talihli 25.000 civarındaydı. Üstelik, Trump Başgan'ın executive order'ı yüzünden, mülakat süreci de normalden (şimdilik) en az 3 ay daha kısa sürecek (Çünkü 1 Ekim 2020 yerine, 1 Ocak 2021'de başlayacak ve yine 30 Eylül 2021'de bitecek). Trump Başgan yeniden seçilecek mi; executive order'ı uzatacak mı; mahkeme kararıyla yürütmesi durdurulan "public charge" gibi, vizeyi almayı zorlaştıracak abuk subuk yeni kurallar getirecek mi; hiçbirimiz bilemediğimiz için, hepimiz 2022'de şansımızı tekrar deniyoruz. Trump Başgan seçilmez; Biden başkan olursa, göçmenlik işleri illaki ferahlayacak, ama bu sefer de Türkiye'ye ambargolar, yaptırımlar gelecek; Dolar 20 Lira olacak. Demokrat Pelosi, şimdiden, Türkiye'nin adını, ambargodan, yaptırımdan kırılan Kuzey Kore'yle, İran'la birlikte anmaya başladı. Bu belirsizlik döneminde, başımızı sokacak bir delik bulabilirsek (2022 lotosunu, makul bir dosya numarasıyla kazanabilirsek), canımızı, malımızı kurtarmanın derdindeyiz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ALi-BaLanan-0 mesajlar kısmına bakar mısın

• @Nevzat-İşler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhabalar, fotoğraf konusunda bir soru sormak istiyorum. Bir sürü video izledim ama cevap bulamadım. Arka plan beyaz olmasa daha sonradan beyazlaştırılmış olsa programla, bir sorun olur mu?

Merhaba , Sorun olmaz. Bol şans.

• Merhaba, Adres bilgilerini doldururken ilçe (city) kısmına Ataşehir yerine Üsküdar yazmışım sonradan farkettim. Kalan bilgiler doğru mahalle, posta kodu falan. Muhtemel formu tekrar doldururken otomatik doldurmadan kaynaklandı. Sorun olur mu ne dersiniz? Olurda kazanırsam bu sorun teşkil eder mi sizce?

• ⭐⭐

son günü başvuruna çıkıyor rivayeti ne kadar doğru acaba son günü başvuran ve talihli olan yada ilk günü başvuran ve talihli olan var mı

• mülakatta maddi yeterliliği sağlayamadığımız takdirde direk red mi veriyorlar yoksa maddi yeterliliği sağlayıp tekrar mı gidiyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim

• @gariban Böyle şeylere inanmayın.

• ⭐⭐

@this-time89 kendime kayıt yaptım belki son günü sistem kitlenir diye eşim içinse bekliyorum son günü başvuru yapıcam hiç değilse elimde bir confirmation number olsun diğeri için rivayete uyacağım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

156

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.9k

| | | |