Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@sedat-Çeri, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ali Cihan bey turist vizesine müracaat ettiğimiz biyometrik fotoğraf ile green card a müracaat edebilirmiyiz?

Eger guncelse vize mulakati icin kullandiginiz fotografi kullanabilirsiniz; fakat vizeler icin biyometrik foto gerekmiyor. Biyometrik fotograf sadece TC pasaportu icin gerekiyor.

• Sonunda pasaportuma kavuştum. 😂😂 Sabah ptt`ye gittim. 30 dakika aradılar en sonunda teslim aldım. İstanbulda yaşayan varsa nasıl olsa hemen gelir demesin hızlı bir şekilde halletmeye çalışsın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Jeulitsh pasaporta başvuru yaptıktan sonra başvuru için fiziki olarak eline geçmesine gerek yok ki e devletten zaten tüm bilgilerini görebiliyorsun. Ondan dolayı bu kadar stres yapıp kendinizi üzmenize gerek yok

• @Old-Traveler merhaba
    Bizde bebek bekliyoruz.aynı durumdayız. green card çıkınca büyükelçiliğe bildirimde bulunuyormuşuz. şimdi değil o zaman önemliymiş.Hatta benim kardeşim bekar olarak başvurdu. card çıktığında evliydi.hanımıyla ele gittiler 🙂

• Arkadaşlar merhaba idphoto4you sitesinden fotoğraf ayarı yapıyorum herşey tamam fakat sona geldiğimde make foto dediğimde ekrana gelmiyor resim kaç defa uğraştım olmadı nedenini bilenden acil yardım bekliyorum🙏

• @eesra, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar merhaba idphoto4you sitesinden fotoğraf ayarı yapıyorum herşey tamam fakat sona geldiğimde make foto dediğimde ekrana gelmiyor resim kaç defa uğraştım olmadı nedenini bilenden acil yardım bekliyorum🙏

google chrome kullanmayın internet explorer gibi tarayıcıları tercih edebilirsiniz. o da olmazsa başka tarayıcı deneyin, sorun tarayıcıda. aynı sorunu ben chrome'dan yaşamıştım.

• bende 5x5 cektirdigim foto yu sitede deniyorum çene hafif dısarıda kalıyor pixerlde 1182 sorun olurmu acaba

• Eşimle Benim pasaport başvurumu yaptım bakalım.

• Bu sene 10. kez başvuracağım sanırım, yaşım da geçti pek bir hevesim ve inancım da kalmadı sanki, kendimden vaz geçtim artık, bu sene liseye başlayan bir kızım var, en azından lise eğitimine orada devam etsin istiyorum, bu sene hayırlısı olsun bakalım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eesra mesaj attım mesaj kutusuna bakar mısınız

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gorkem34 mesaj attım mesaj kutusuna bakar mısınız

• @kaanvercetti aa tamam evet cromdan denedim ben deli etti akşam bugün tekrar dediğiniz şekilde yapacağım umarım bu defa olur teşekkürüm ederim paylaşımınız için☺

• @Jeulitsh, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Sonunda pasaportuma kavuştum. 😂😂 Sabah ptt`ye gittim. 30 dakika aradılar en sonunda teslim aldım. İstanbulda yaşayan varsa nasıl olsa hemen gelir demesin hızlı bir şekilde halletmeye çalışsın.

Gözünüz aydın hadi hayırlısı artık😄

• 1 günde geldi benim pasaportum da. Hızlı çalışıyor kargolar bu aralar galiba 😄😄

• arkadaşlar başvuruların bu yıl olmama gibi bir şansı var mı ? ses soluk yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cüneyt-tarıkman bu yazdığın yerin en üstüne çıkıyorsun sonra orada kırmızı çerçeve içinde yazan yazıyı okuyorsun sonra da bu yazdığın yazının ne kadar anlamsız olduğunu anlayacaksın

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@cüneyt-tarıkman bu yazdığın yerin en üstüne çıkıyorsun sonra orada kırmızı çerçeve içinde yazan yazıyı okuyorsun sonra da bu yazdığın yazının ne kadar anlamsız olduğunu anlayacaksın

hadi ya ? ismin kamil mi ? orada ne yazdığının ne önemi var. resmi sitede birşey yazmıyor. yesilkartforum üzerinden mi başvuru yapılıyor. Hey allahım ya.

• @crazycells 3 senedir başvurularımda aynı fotoğrafı kullanıyorum. sizce fotoğrafın yeni olması veya eski olması seçilme şansını etkiler mi? sizce yeni fotoya gerek var mı?

• @freedom tabiki. Başvuruda kullandığınız fotoğrafın son 6 ay içerisinde çekilmiş olması gerekiyor

• @ahmetty son 6 ay içinde çekilip çekilmediğini nereden bilecekler? 3 yıllık fotoğrafım ile şimdiki arasında pek bir fark yok ama

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |