Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• İyi akşamlar arkadaşlar bir şeyi çok merak ediyorum talihlilerin yaşça en büyüğü kim acaba

• Geçen sene başvuru için pasaport çıkartmıştım. Bu sene 16 ekimde süresi doluyor. 16 ekime kadar bu pasaport ile başvuru yapsam sıkıntı olmaz herhalde diye düşünüyorum. Yanılıyor muyum acaba?

• @kingocali Bu sıra meselesi ne oluyor. Yani çıkıyor aslında çıkmıyor gibi birşey mi? Biri beni aydınlatırsa şu sıra olayını çok sevinirim.

• @enestalha green card ciktiktan sonra bir sira numarasi veriliyor ve bu sira numarasina gore konsolosluk gorusmeniz oluyor. eger rakam buyukse sizi hic cagirmayabilirler. cunku sizden daha kucuk numaraya sahip kisilerden gidecek olanlar coktan secilmislerdir. bu yuzden ciksada sevinemiyorlar. bence asil hayal kirikligi bu olurdu.. bilemiyorum altan. 🙂

• @tekne3 Geçen gün @Rhonster bir yerlerde "68 ve 72 yaşlarında kazanıp giden var. 3 senedir de Amerika'dalar" gibi bir şey yazmıştı. Yanlış hatırlıyorsam, lütfen beni düzeltsin. Bundan daha yaşlısını hayal edemiyorum açıkçası. Ben orta yaşlıyım. (Şimdilik) En yaşlı talihli olmadığımdan eminim ( Bahtım böyle giderse, 31 yıl sonra olmayacağımdan emin değilim 🙂 ). Hoş, 38 bin küsuruncu sıra numarasıyla, "talihli" olmadığımdan da eminim. Zira, o yüzden hala DV-2022 odalarında dolanıyorum 🙂

@enestalha @Sympathique Valla, böyle kabir azabı gibi bir şey kardeş. Ne gidebiliyon; ne kalabiliyon 😃

• bu konu çok kez konuşuldu... Evet kulağa ilginç geliyor ama gerçekten rastgele seçiliyor insanlar... Adı üstünde çeşitlilik vizesi. Yalnız eğitim vizesiyle gidip, Amerikada yaşadığı adres ile başvuran 2 arkadaşıma da çıktı. Açıkcası kıllanmadım değil. Belki tesadüf olabilir ama sistem USA adresini tanımlayıp , Amerika tecrübesi vardır diye mi verdiler bilemiyorum. Bu şekilde başvurup red alan kaç kişi var ona bakmak lazım. Ki buda zor toplanacak bir veri.

• ⭐⭐⭐⭐

@kingocali doğru hatırlıyorsunuz 🙂

• bende dikkat ediyorum adam wat ile gidiyor f1 ile gidiyor ilk basvuruda cıkıyor bize 7 senedir cıkmıyor ne iş 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@gorkem34 kapı komşum 4 yıldır amerikada her yıl başvuruyor henüz çıkmadı amerika'da ada kanalı var youtube da o da 6 oldu galiba toplam hala başvuruyor. kazananlara odaklandığınızda kaybedenleri görmüyor gözler. 🙂

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gorkem34 kapı komşum 4 yıldır amerikada her yıl başvuruyor henüz çıkmadı amerika'da ada kanalı var youtube da o da 6 oldu galiba toplam hala başvuruyor. kazananlara odaklandığınızda kaybedenleri görmüyor gözler. 🙂

evet youtuber ları takıip ediyorum bende

• Çekilişin random olmadığını düşünenler keşke hiç başvurmasa. Ne gerek var hileli çekilişe katılmaya değil mi ama 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

evet an itibariyle su testisi su yolunda kırıldı arkadaşlar bilader 4 yıl hapis cezası yedi.

• Nerede Neden ? tayyipe filan mi sövdü acep ?

• ⭐⭐⭐⭐

@Emre-Kalafat yok ya 3 kök esrarla yakalandıydı geçen yıl onun cezası bu yılda 4 kökle beni götürdüydü polisler forumu takip edenler bilir baktılar ben sigara dahi içmiyorum hiç işim yok salmışlardı. büyük ihtimal bu 4 köküde üstüne koyup cezayı kestiler.

• @Rhonster o zaman senin yorumundan daha iyi bir cevap yok su testisi su yolunda kırılmış diyor geçmiş olsun diyor ve geçiyoruz.

• ⭐⭐⭐⭐

@Emre-Kalafat sebebi ben olmadığım için iyi oldu bir kaç eylem peşindeydi bana karşı gerçekleştirseydi zaten ben gidecektim polise

• @Rhonster çok geçmiş olsun..

• DV 2022 için bende deneyeceğim şansımı. Herkesin şansı bol olsun.

• umuyorum artık bu çile biter bizde kalan çilemizi orada biraz daha refah icerinde çekeriz malum burada artık ekmek almak için bile kredi çekecek duruma gelicez sıfırı tükettik ülkece

• @Nebleux, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

DV 2022 için bende deneyeceğim şansımı. Herkesin şansı bol olsun.

Sizinde şansınız bol olsun hosgeldiniz😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |