Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

Kaç oldu sayamadım artık. Profil imzamda yazıyor. Her sene küsüp yine başvuruyorum. Yaş ilerledi, dil geriledi. Heves azaldı desem de çıksa arkama bile bakmam. Bu sene ilk günden başvurup sonuca kadar unutacağım. Geçen sene son saat totemi işe yaramadı 😞

• @katafalk, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Kaç oldu sayamadım artık. Profil imzamdan yazıyor. Her sene küsüp yine başvuruyorum. Yaş ilerledi, dil geriledi. Heves azaldı desem de çıksa arkama bile bakmam. Bu sene ilk günden başvurup sonuca kadar unutacağım. Geçen sene son saat totemi işe yaramadı 😞

Geçmiş olsun büyük yıkım, ben 1 redde baya üzülmüştüm sizi düşünemiyorum😌 Yanlış yaptığınız bir şey mi var siyeceğim de şans kader kısmet. Belki de hiç çıkmayabilir ve hiç gidemeyebiliriz😊

• @enestalha, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bir diğer merak ettiğim şey başvuru sırası, yani başvurular açılır açılmaz mı başvurmalıyız yoksa herhangi bir zamanda mı yoksa son vakitler mi? Hangisi daha iyi olur yada fark eder mi? Bazı yerlerde son vakit başvurmak daha iyi gibisinden diyorlar.

Fark etmiyor, tamamen random 🙂

• Yasaklı

@Masda, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@enestalha, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bir diğer merak ettiğim şey başvuru sırası, yani başvurular açılır açılmaz mı başvurmalıyız yoksa herhangi bir zamanda mı yoksa son vakitler mi? Hangisi daha iyi olur yada fark eder mi? Bazı yerlerde son vakit başvurmak daha iyi gibisinden diyorlar.

Fark etmiyor, tamamen random 🙂

Artık tamamen random olduğunu düşünmüyorum, hele ki son pasaport meselesinden sonra...

• @katafalk bununla ilgili çok fazla makale okudum hacı hatalı ve çift kayıtları eledikten sonra direk random atılıyor.

• Yasaklı

Denemeye devam çünkü kalifiye biri değilim, başka çarem yok.

• Green Card hala kendi sayfasında güncel değil.Yani 2022 başvuru tarihi görünmüyor.Bu konuda fikri olan var mı?

• @zıpzıp, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

vaziyet aldım, bekliyorum. Her şey gönlünüzce olsun.

Vizeyi aldım bekliyorum diye okudum 😁

• Bende pasaportlara cuma günü başvuruyorum 😃 hanım ve benim yerime sonra ilk deneme 😃

• ⭐⭐

bu sene lise bitti keşke öğrenciyken 100tlye çikarsaydım pasaportumu şimdi 1000tlden aşağı çikaramam çok pişmanım

• @Erkand öğrenciyken ne işine yarayacak greencard. Benim gibi evlilere salın şu işi ya bekar adam para biriktirsin öğrenci vize si ile gidip takılsın görüyoruz herkes bunu yapıyor. sende yap diyebilirsiniz de evli adamız bizim garantiye ihtiyacımız var riske giremiyoruz ne yazık ki. Greencard çok kasıyor bekarlar çıksın pls.

• @Emre-Kalafat, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bende pasaportlara cuma günü başvuruyorum 😃 hanım ve benim yerime sonra ilk deneme 😃

Hollanda da tanıdığınız mı var, eğer öyleyse oraya gidipte gene başvurmaya devam edebilirsiniz çünkü çıkmayınca büyük yıkım oluyor ve 1 sene daha geçmiş oluyor çıkmama ihtimali %98 pasaport şartıyla kaç oldu bilmem

• @Kedicik1616 tanıdık var zaten covidten dolayı bekliyorum covid ten dolayı firmalar visasponsorship i kesmiş durumda 2 tane firma beklemeye aldı. covid işi geçince mutlaka gidicem teşekküler tavsiye için 🙂

• @Emre-Kalafat Ben lise sonum, tabiri caizse g*tü yurtdışına atma derdindeyiz bizde. Salamıyoruz maalesef 😃

• @Emre-Kalafat, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Erkand öğrenciyken ne işine yarayacak greencard. Benim gibi evlilere salın şu işi ya bekar adam para biriktirsin öğrenci vize si ile gidip takılsın görüyoruz herkes bunu yapıyor. sende yap diyebilirsiniz de evli adamız bizim garantiye ihtiyacımız var riske giremiyoruz ne yazık ki. Greencard çok kasıyor bekarlar çıksın pls.

Herkesin bir hayali var bir şekilde bir şeyler yapmak istiyor herkese açık bir çekiliş onlarda hayatını orada geçirmek istiyor😊

• @Kedicik1616 şaka yapıyorum zaten bende farkındayım 🙂 herkese bol şanş

• 1 ekimde başlayacak başvurular mayısın kaçında açıklanacak belli oldu mu o?

• Merhabalar , greencard için fotoğraf çektirdim alnım uzun olduğu için gözlerim kırmızı alan diye belirtilen kısımda olmuyor, https://www.greencardphotocheck.com/tr/ kontrol ettirdiğim site burası , bu kırmızı alanın bir geçerlilik payı var mı ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Murdoc çektiğin fotoyu önce bu sayfa da düzenle ondan sonra bu kontrol sitelerine yükle. yine yapamazsan bana gönder resmi yapıyım sana

• @ayvalik10 site üzerinden mesaj attım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |