Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @jamel86 Kis aylarinda zor olmuyor mu bisikletle delivery?

• @jamel86 bisikletle ise iyi o zaman. Yorulmak haricinde benzin masrafi ve fazla mile yaptim derdin olmaz.

• Seattle ve NY'ta delivery ; video çekseniz de izlesek arkadaşlar 😁

• @centralpark tum delivery video cekenlerin yaptigiyla ayni seyi yapiyor ve yasiyorum. Bazen komik olaylar ve farkli durumlarda oluyor. Yani video cekip paylasacak cok buyuk bir olay yok. Ayrica kameraya konusamayanlardanim 😀 Yanlis hatirlamiyorsam Seattle da delivery yapip vlog ceken bir arkadas var. Kanalin adi Bir Amerika Hayali. Ancak uzun suredir video gelmiyor yada kanali degistirdi emin degilim.

• @roccorocco bi göz atayım bahsettiğiniz kanala, teşekkürler.

• @MySea henuz 1 ay oldu başlayalı sanırım zor olacak

• Delivery için florida nasıl acaba, birgün bende gidicem meşhuuuur miami yi bir göreyim

• ⭐⭐

@jamel86 dun esim tam gun yapti 7 saatte 100 $ yapmis.

• @HockeyUmpire2 Saati yaklasik $14.28 'e denk gelmis. Bu rakam gas vb masraflardan once mi sonra mi? Yoksa sadece tips mi?

• Araba parketme konusunda sıkıntı yaşıyor musunuz? Araba yerine motosiklet ya da bisiklet önerir misiniz?

• Seattle da Coronadan sonra cadde uzerinde yer alan restoranlarin onune 3 dakikalik Food pick up icin park yerleri olusturuldu. Aslinda zaten mevcut olan yerlerdi ama sadece permiti olan araclar max 30 dakika loading icin parkedebiliyordu. Onun haricinde sadece tek yon olan yerlerde park sikintisi oluyor. Grnelde downtown bolgesi park konusunda sikintili. Single houslerin oldugu yerlerde park sikintisi yok. Artik Pick up veya drop off icin Garaj onu falan takmayip parkediyorum. Cok motosikletli delivery yapan gormuyorum ama motosiklet pratik olacaktir. Sadece soguk ve yagmurlu havalar zor olur.

• @HockeyUmpire2 oradaki yasama veya ortalamaya gore iyimi yoksa eehh idare eder mi?

• Postmates galiba Doordash e gore daha iyi. Hem musterileri iyi tips veriyor hemde gelen orderlerin mesafelerini daha mantikli veriyor. Doordash' te cok driver oldugu icin base payment i cok dusuk ve cok uzak yerlere gonderebiliyor. Haliyle oradan da bos olarak donmek zorunda kaliyorsunuz.
    Postmates de 13 Eylul 5:00Pm-8:45pm arasi yaklasik 4 saatte $124 yapmistim ve 45 mile yol yapmistim 3 musterinin tipsi halen gorunmuyor. Onlardan da tips gelecektir.
    14 Eylul 2:00-3:30pm arasi 1.5 saatte 10 mile yaparak $45 yapmisim ve 2 musterinin tipsi halen gorunmuyor.
    15 Eylul 4:00pm-6:00pm arasi 2 saatte 19 mile yaparak $70 yapmisim ve oradan da 3 musterinin halen tipsi gorunmuyor. Postmates daha surprizli. Order i teslim etmeden ne kadar kazanacagini goremiyorsun ve bazen 1 hafta sonra bile musteri sana tips verebiliyor.

• ⭐⭐

@roccorocco @MySea bu kazanilan toplam ucret. Sehir ucuz oldugu icin belki kazanilan ucretlerde daha az sizlere gore sanirim. Doordash burada en iyilerdenmis 😂

• @HockeyUmpire2 anladığım kadarıyla manhattandan heryer iyi şuan çalışıyorum 5 order teslim ettim 23 dolar almışım. Saatlik 12 dolar valla bilmiyorum. Diğer delivery yapanlarda ayni rakamları aldığını gördüm

• Promosyonlar nasıl sizlerde manhattanda uber ile 55 yolculuk icin 56 dolar veriyor

• Boston Seattle miami los angels v.s kimler nerede uber doordesh yapiyor. Kazanç konusunda bilgi verirebilirmisin. Manhattanda tip gercekten ortalama 4 dolar en yuksek alınan rakam 9.10 dolar. Bu gidişle eyalet değiştirmem gerekecek

• arkadaşlar ssn olmadan doordash hesabı açabiliyor muyum?

• New jersey de yapıyorum doordash edison taraflarında haftaiçi Sabah 10 akşam 6 kesintisiz 90 ve 100 dolar arası kazanıyorum mesafeler çok uzak hafta sonu 125 oluyor

• @mardin47-47 Ubereats mi sadece

Benzer Başlıklar

• 17
  • 7
  • 10
  • 1060
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |