Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Güney-Yılmaz herhangi bir değişiklik olması söz konusu değil sanırım sizin adınıza üzüldüm

• merhaba arkadaşlar. ben de bu sene kazandım. anca foruma uye olmaya firsat bulsamda kazandigimi ogrendigim gunden beri burda yazilanlari takip etmeye calistim.

kazanamayanlar icin sunu soylemek isterim asla vazgecmeyin. alim oldugu surece basvurun. bu benim sanirim 15. basvurum filandir. sanirim diyorum cunku 10.dan sonra saymayi biraktim. hatta ilk basvurum kagit form seklindeydi. 🙂

o yuzden pes etmeyin. dont give up the fight. 😉

• Eyvallah arkadaşım inşallah kazanırız bizde bu arada benim kazanmayı hayal ettiğim numaramla kazanmışsın ayrıca tebrik ederim Dv14XXX @tanti @gözde @heleniki 😁😁

@blackstone DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

merhaba arkadaşlar. ben de bu sene kazandım. anca foruma uye olmaya firsat bulsamda kazandigimi ogrendigim gunden beri burda yazilanlari takip etmeye calistim.

kazanamayanlar icin sunu soylemek isterim asla vazgecmeyin. alim oldugu surece basvurun. bu benim sanirim 15. basvurum filandir. sanirim diyorum cunku 10.dan sonra saymayi biraktim. hatta ilk basvurum kagit form seklindeydi. 🙂

• @aytac59 Aytac tebrik ederim senin adina sevindim)

• @likable DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Eyvallah arkadaşım inşallah kazanırız bizde bu arada benim kazanmayı hayal ettiğim numaramla kazanmışsın ayrıca tebrik ederim Dv14XXX @tanti @gözde @heleniki 😁😁

@blackstone DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

merhaba arkadaşlar. ben de bu sene kazandım. anca foruma uye olmaya firsat bulsamda kazandigimi ogrendigim gunden beri burda yazilanlari takip etmeye calistim.

😂😂

• Bizede çıkmadı ilk dememiz hüsran oldu hayırlısı olsun. Peki ne zaman başlıyor yeni başvurular? 2020 mi başlıcak şimdi?

• @i̇lker-fatih-gür geçmiş olsun size de. Yeni başvurular önümüzdeki Ekim ayında başlayacak.

• Arkadaşlar merhaba
    Eşim ve ben başvuru yapmıştık.. İlk defa başvurduk ve eşime çıktı.
    eşim bulgaristan doğumlu türk ve bulgaristan vatandaşı.
    Bir kaç tane soru soruma cevap almak istiyorum tecrübeli arkadaşlardan,
    1- başvurumuzu aşağıdaki görsele göre doğru yapmış mıyız ?

2- eşim değil ancak ben renk körü ve hepatit b taşıyıcıyım (allah kahretmesin beni 🙂 ) Bu durum GC için bir engel teşkil eder mi?

3- Mülakattan sonra pasaportun PTT'den teslim alındığı süre itibariyle 6 ay içinde gitmemiz gerekiyor. Bu sürede eşim tek başına değilde ben ve çocuğumla beraber hep birlikte ilk girişi gerçekleştirebilir miyiz ?

4- DS260'ı doldurma süresi çok önemli mi ? Ben bu forumun youtube kanalına yükleyeceği videoyu bekliyorum doldurmak için

Şimdiden cevaplar için çok teşekkür ederim.
    Mevcut duygularımız, korku heyecan tedirginlik özgüven azalması umut hafif bi gaza gelme hali.

• @gözde
    Teşekkürler cevap için ancak genel değil spesifik sorularım olduğu için buraya yazdım. İlgili linkte de soruların cevabı ya yok ya da ben arama motorunda aradığım halde bulamadım (4. soru hariç)

• @toprock size yolladığım linkin 2. maddesindeki linkte DS-260 formunu ne şekilde doldurmanız gerektiği ayrıntılı olarak yazıyor sanırım gözünüzden kaçtı .

• @toprock ayrıca yine size yolladığım link içindeki soruları ve cevapları zaman ayırıp okuyabilirseniz 4. sorunuzu orada başka bir kazanan daha sormuş .

• @gözde
    Teşekkürler tekrar

Bu iki soru ile ilgili bilginiz var mı ?

1- başvurumuzu aşağıdaki görsele göre doğru yapmış mıyız ?

2- eşim değil ancak ben renk körü ve hepatit b taşıyıcıyım (allah kahretmesin beni 🙂 ) Bu durum GC için bir engel teşkil eder mi?

• @toprock rica ederim

1. sorunuz ile ilgili doğru yaptığınızı söyleyebilirim ancak 2. sorunuzla ilgili bir bilgim yok ne yazık ki

• 15 mayis akşamına kadar hayaller vardı , her gün hanımla konuşurduk, olası talihli olma durumunda neler yapacağımızı 😊

Hayaller olmadan yaşamanın nekadar zor olduğunu 4 gündür yaşıyorum.

Maalesef. 😏

Umarım dv 2020 -21-22... başvurma şansımız elimizden alınmaz

• ⭐⭐

@toprock bulaşıcı hastalıklar sıkıntı yaratıyor. Sizinkinin bulaşıcı olmadığı aşikar. Renk körlüğünü bırakın görme engelli olmak bile sorun değil.
    DS260 ın doldurulma zamanı çok önemli değil. Size sıra 2019 yılı başlarında gelir. Tavsiyem Ağustos ayına kadar doldurun kafanız rahat etsin. Zaten bir sıkıntı olunca açtırıp düzeltme yapabiliyorsunuz. Randevu tarihini etkilemiyor.
    Sağlık muayenesinden sonra 6 ay içinde başta (veya beraber) asıl kazanan gitmek zorunda. O girdikten sonra sizde size tanınan vize süresinde girmek zorundasınız.

• @arnblt Çok teşekkür ederim cevaplar için

• @tesla DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

https://www.random.org

Gerçekten çok doğru ne zaman başvrular paralı olur o zaman işler iyi olur kardeşim gitmek isteğen kiş başvurur bunu ara sıra dile getirdim başvurlar paralı olmalı o kadar. 160 dolar bir vize parası bence ideal isteğen başvursun yoksa otur oturduğun yerde. Benım görüşüm bu . Bunları okuyunca insanın canı sıkılıyor. : (

• 15 Mayıs'dan beri ''The information entered is not valid.'' hatası alıyorum. Hala öğrenemedim yani çıkıp çıkmadığını. 2. katılışım.

• iptal edilen basvurular vardi. tarihi sizin basvuru tarihinizle karsilastirin https://yesilkartforum.com/forum/topic/249/green-card-başvuru-i̇ptali̇-hk/2

Benzer Başlıklar

• 6
  • 13
  • 22394
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

31

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |