Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Rhonster teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster ehehuheee olmuyor zaten 😅

bende bugün Osmaniye ye doktora gittim varislerim berbat halde gece uyutmuyorlar 2 ay sonra gel dedi ilaç yazdı 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster içini çürütme ama başından savmış gibi sanki değil mi😆 😆 😆

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster içini çürütme ama başından savmış gibi sanki değil mi😆 😆 😆

yok ya adamın yapabileceği birşey yoktu şuan ameliyat yapmıyorlarmış sadece acil ameliyatlar ayrıca yaz sıcakları başladı ultrason çeksem bile damarlar geniş gözükecektir eylülde gel hem ozamana rahatlarız hemde sıcaklar gitmiş olur ultrason daha net sonuç verir dedi.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster neyse en azından açıklama yapmış sen de dikkat et kendine

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster neyse en azından açıklama yapmış sen de dikkat et kendine

oturmican ayakta durmican dedi ( tabi uzun süre) resmen 24 saat yat diyor bana 😃

• Cevabınız için tskkur ederim @crazycells

• ⭐⭐⭐

@Rhonster oluyormyymuş öyle 😀

• Bu posta koyma olayi neden onu anlamiyorum. Adi ustunde burasi bekleme odasi. Birakin insanlar istedigini konussun. Adamlar gidip 2020 talihlileri odasinda falan konusmuyor ki. Bir de fircaliyor resmen. Lutfen sayigili olun insanlara. Burasi bekleme odasi ve insanlar tabiki goygoy yapacaklar, adi ustunde bekliyorlar. Adminlerin bu olaya mudahale etmesi gerek. Onune gelen burdaki insanlara posta koymasin. Kimse kendinde bu hakki bulamaz. Benzer bir olay daha once de olmustu yanilmiyorsam.

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster oluyormyymuş öyle 😀

valla ben demedim doktor dedi 😃

• Bu ileti silindi!

• @this-time89, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Birkaç tane saygısız tip var onlar kendini biliyor isim vermeye gerek yok. Onlara inat hem seçim konuşmaya, hem kart sırası hakkında yorum yapmaya hem de konsoloslukların ne zaman açılacağı gibi konular hakkında yorum yapmaya devam edeceğim. Kendi kendine sinir olmaya devam edebilirler 😃 Her türlü konuda yorum yapacağım burası bekleme ve zaman öldürme odası. Kimseye soracak değiliz ne hakkında konuşacağımızı.

Şaka bir yana, "DS260 nasıl dolduruluyor xd" tarzı yorumlar hariç her türlü şey yazılabilir elbette, çünkü burası bekleme odası ve konu olarak da net bir içeriği yok. Seçimden, konsolosluktan falan bahsedeceğiz elbette, şu anda bahsedilecek başka bir şey mi var ? Önceki sayfada "Şunu konuşmayın, bunu duymak istemiyorum" tarzı yorumlara anlam veremedim.

• ⭐⭐

@this-time89, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Birkaç tane saygısız tip var onlar kendini biliyor isim vermeye gerek yok. Onlara inat hem seçim konuşmaya, hem kart sırası hakkında yorum yapmaya hem de konsoloslukların ne zaman açılacağı gibi konular hakkında yorum yapmaya devam edeceğim. Kendi kendine sinir olmaya devam edebilirler 😃 Her türlü konuda yorum yapacağım burası bekleme ve zaman öldürme odası. Kimseye soracak değiliz ne hakkında konuşacağımızı.

Evet bu yazanlardan bir taneside benim ama yazdığım metinde kimseye hakaret etmedim öncelikle siz saygısız yazarken ne kadar saygısız olduğunuzu zaten belli etmişsiniz. Asıl ben bana yaptığınız bu saygısızca ifadeden dolayı @crazycells bana değil size müdahale etmesini istiyorum. Evet gene söylüyorum rahatsız oluyorum özellikle kimin seçimi kazanacağı konusuna girip 2020 kazananlar için herseyin bittiğini iddia etmenizden

• ⭐⭐

boş verin arkadaş takmayın her şey olacağına varıyor bir de her şeyin başı sağlık olduğunu bir kez daha hatırlatayım
    cuma akşamı şöyle bir hava alalım diye dışarı çıktık eşim bisiklette ben scooterda gaz pedalı takıldı bir düştüm ki tepetaklak soluğu acilde aldık neyse ki kafayı kurtardıkta sağ kolu kırmışız :(( tek kolla da idare ediliyormuş onu anladım bir de sıcakta alçı hiç çekilmiyor onu da anladım 🙂 benim suçum yok bunlar hep marsın suçu :)))) 6 ay koç burcunda olacakmış herkes kendine dikkat etsin

Canım yeni gördüm büyük geçmiş olsun

• @bidünya Gecmis olsun!

• Icimden bir ses burada HIR cikacak diyor 🙂

• ⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Icimden bir ses burada HIR cikacak diyor 🙂

Kendi fikirlerimi buraya yazarken hiçbir zaman hakaret etmedim ama bana yazılan cevapta arkadaşlar hakaret ederek konuşuyor kendi fikirlerini hakaret etmeden anlatamıyorlar sanırım

• @asilelif, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@this-time89, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Evet bu yazanlardan bir taneside benim ama yazdığım metinde kimseye hakaret etmedim öncelikle siz saygısız yazarken ne kadar saygısız olduğunuzu zaten belli etmişsiniz. Asıl ben bana yaptığınız bu saygısızca ifadeden dolayı @crazycells bana değil size müdahale etmesini istiyorum. Evet gene söylüyorum rahatsız oluyorum özellikle kimin seçimi kazanacağı konusuna girip 2020 kazananlar için herseyin bittiğini iddia etmenizden

2020 kazananları için şu an her şey bitmiş durumda. Eğer mahkeme kararı bozarsa bir şansları olabilir fakat şu anda hayatın olağan akışında bitmiş durumda, devam etmesi için fazladan bir şey olması lazım.

Siz hoşlanmıyorsunuz diye olan şey yazılmasın mı, anlamadım?

• @MySea herkes biraz yazdiklarinin farkinda olursa hir cikmaz, ara sira okumasi zevkli oluyor polemikleri ne yalan soyliyeyim. 🤭 burasi bekleme odasi, eyalet de paylasilir, kaza haberi de, ruyalar da, amerikan baskanlik secimleri de. greencarda dair kafa acici tartismalar oluyor zaten. 🙃 cok spesifik bir soru/tavsiye niteliginde entry olmadikca mesela DV2020/2021 ile alakali (onlarca uyari var zaten) yazin arkadaslar. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nordlendingen bu forumun bir özelliği var diğer tüm forumlardan farklı olarak bir başlıkta sadece o başlık altında yazılsın ki 3 - 5 - 10 yıl sonra da gelen insanlar bilgileri paylaşsınlar. Forumun yıldızı bahtsız ama azimle delen daimi müşterimiz @roccorocco yazdığı milyon dolar versen bulamayacağın bilgileri ilgili başlık altında yazmayıp burada yazsa. Delivery işleri nasıl kazandırıyor yapılır mı yada aynı bölge de bir kişi gelse acaba yapan var mı diye aramaya gelse foruma hangi başlığa bakar. Tabiki de bekleme odasına bakar yoksa delivery yazıldığı başlığa mı sizler kazandıktan sonra çekip gideceksiniz. Diğer insanların yaptığı gibi peki sonra gelenler bilgi bulmak isteyince yaklaşık 900 sayfalık ileti de teke tek mi dolaşsın. Arama butonuna basınca aynı konu 15 farklı başlıkta çıkacak @crazycells konuyu toplar mısın.
    Not: Bu sivri insanların hepsi daha 3 aylık yeni gelen insanlar. Bence önce forumun işleyişi hakkında bilgi alın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |