Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Rhonster dikkat et kendine yaptığın her şeyin tadına kendin bakma konu komşuya dağıt yoksa sonu pişmanlık kendimden biliyorum😀😀😀

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Zaten konusmalar tatliya baglanmis fakat yine de sonrasi icin uyari amaciyla yaziyorum...

Her ne kadar iyi niyetli olsa da "ben sonunda kazandim, siz de umudunuzu kaybetmeyin" turunde paylasimlar cok yarari dokunacak paylasimlar degil maalesef. Bu cekiliste secilmek tamamen sans isi, size katiliyoruz kesinlikle umudu kaybetmek dogru degil ve talihli olmanin tek yolu her yil israrla cekilise katilim yapmak, ama bu vurgulanacak ya da tabelaya yazilabilecek bir onerme degil, zaten cikarimi cok kolay bir ongoru veya herkesin sahip oldugu bir sagduyu (en azindan bu forumda). Bunlari forumda belirtince, ifadeleriniz ve o anki duygulariniz yaziyla insanlara aktarilamayacagi icin cok fazla yanlis anlamalar ve dolayisiyla tartismalar oluyor ve olacak da... Kesinlikle cekilisten talihli oldugunuz icin mutluyuz, sizin icin seviniyoruz ve kesinlikle butun sureclerinizde bol sans diliyoruz! Forumda ilgili baslikta yazarsaniz zaten herkesin birbirine yardimci oldugunu ve birbiri icin sevindigini goreceksiniz.

Ama bu forum basliginin amaci onceki cekilislerden talihlilerinin yasadiklarini ve sevinclerini paylasmak degil maalesef, bunu DV2022 sonuclari aciklanirken yapacagiz... Belki DV2021 sonuclari aciklanirken cizgi belli olmayabilir fakat artik yeteri kadar zaman gecti diye dusunuyorum; o nedenle bu tur paylasimlarin su anki dogru basligi DV2022 degil DV2021 odasi olmali 🙂 Lutfen birakalim da DV2022 cekilisine basvuru yapmak isteyen arkadaslar bu konuda kendi kendilerini rahat ettirsinler, cesaretlendirsinler, geyik yapsinlar. Cekiliste secilmis olabilirsiniz ama siz bu cekiliste daha "ozel" oldugunuz icin secilmediniz... Cekilis sirasinda sansiniz yaver gitti ve bundan dolayi secildiniz... Yorum yaparken bunlari goz onunde bulundurursaniz eminim herkes icin daha faydali bir ortam olusturursunuz. Madem ortak bir forum paylasiyoruz, asgari mustereklerde birlesmemiz sart. Lutfen yorum yaparken duyarli olmaya calisin. Sizin niyetiniz kotu olmasa da, %100 iyi olsa da, duygularinizi baskalari yazi diliyle anlamayacagi icin yanlis anlasilmalara neden olacaksiniz 🙂 ...

Herkese iyi forumlar dilerim.

• ⭐⭐⭐⭐

Sevgili arkadaslar. Sayin "DV2022 KAZANANLARI" Annemin rahatsizligi sebebiyle 20 gundur istanbuldayim. Haftaya Bodruma donecegim ve az da olsa bir sezon yogunluğum baslayacak. Yazilanlari okumaya ara ara girmeye calissamda sehir paylasimlarina 1 ekime kadar ara vermeyi planliyorum. O donemde de insallah yeni basvuru dönemi baslamis olacak. Heyecanin artacagi ekim mayis surecinde sehir paylasimlari yapmaya devam edip hepimizin heyecanini diri tutmaya ve geri sayimda keyifli bir surec yasamamizi temin etmeye calisacagim. Simdiden herkese bol ... Şans... Sabır... Kuvvet diliyorum...

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar anne nasıl oldu abi umarım sağlığına kavuşmuştur. Umarım çook yoğun bir sezon geçiririz de başımızı kaşıyacak vaktimiz olmaz 😀 yine de fazla uzaklaşma ara da uğra 😀

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar anne nasıl oldu abi umarım sağlığına kavuşmuştur. Umarım çook yoğun bir sezon geçiririz de başımızı kaşıyacak vaktimiz olmaz 😀 yine de fazla uzaklaşma ara da uğra 😀

8 gun yogun bakimda 7 gun de serviste yatti. 3 gundur evdeyiz. Daha iyice. Tesekkur ederim. Umarim iyi bir sezon olur. Arkasindan gelecek kis agir gececek yoksa.

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar gelmiş geçmiş olsun inşallah toparlanır bir an önce.

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Sevgili arkadaslar. Sayin "DV2022 KAZANANLARI" Annemin rahatsizligi sebebiyle 20 gundur istanbuldayim. Haftaya Bodruma donecegim ve az da olsa bir sezon yogunluğum baslayacak. Yazilanlari okumaya ara ara girmeye calissamda sehir paylasimlarina 1 ekime kadar ara vermeyi planliyorum. O donemde de insallah yeni basvuru dinemi baslamis olacak. Heyecanin artacagi ekim mayis surecinde sehir paylasimlari yapmaya devam edip hepimizin heyecanini diri tutmaya ve geri sayimda keyifli bir surec yasamamizi temin etmeye calisacagim. Simdiden herkese bol ... Şans... Sabır... Kuvvet diliyorum...

Çok geçmiş olsun abi. İnşallah sağlığına da kısa zamanda kavuşur

• ⭐⭐⭐⭐

evvet arkadaşlar ne demiştik hah tabi ki Tampa demiştik
    7.jpg

• @ibrahimasar Anneniz şifalansın tez zamanda inşallah ve beraberinde aileniz için sağlıklı günler diliyorum.. Hersey gönlünüzce olsun..

• @ibrahimasar abicim çok geçmiş olsun, en yakın zamanda sağlığına kavuşur umarım 🙏

• ⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@asilelif gitmeden fethiyeye bekliyorum bir kaç eşyamı vercem sana😀instagramda bi kadın vardı abd ye gezmeye gitmişler iğnesini düşürmüş orda sonra gc kaznıp yerleştiler arkadaşı tatile gitmiş yanına o da bir eşyasını unutmuş onda onlarda gc kazanıp yerleşmiş artık hurafe de ne dersen de nerden tutarsa. Bekliyorum mutlaka 😀😀😀

Benim oğlanın göbek bağı duruyor bende onu mu yollatip gömdürsem 😄

• @Zelene zafere giden her yol mubah, deneyin derim 😃

• Bu arada tebrikler @asilelif hanım çok sevindim.. Zamanında yaşanan yanlış anlaşılmalar olsa da sonuçta hepimizin hayali belli ve bu hayale kavuşan herkese gönülden tebrikler..umarım süreç olumlu işler ve kavuşursunuz hayalinize 🙏

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Sevgili arkadaslar. Sayin "DV2022 KAZANANLARI" Annemin rahatsizligi sebebiyle 20 gundur istanbuldayim. Haftaya Bodruma donecegim ve az da olsa bir sezon yogunluğum baslayacak. Yazilanlari okumaya ara ara girmeye calissamda sehir paylasimlarina 1 ekime kadar ara vermeyi planliyorum. O donemde de insallah yeni basvuru dinemi baslamis olacak. Heyecanin artacagi ekim mayis surecinde sehir paylasimlari yapmaya devam edip hepimizin heyecanini diri tutmaya ve geri sayimda keyifli bir surec yasamamizi temin etmeye calisacagim. Simdiden herkese bol ... Şans... Sabır... Kuvvet diliyorum...

Çok geçmiş olsun..

• @ibrahimasar Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin. Bir an önce sağlığına kavuşur inşallah.

• ⭐⭐⭐

@Zelene olur tabi niye olmasın valla ben bulsam kendi göbek bağımı bile göndercem😅

• ⭐⭐

@aayhann, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu arada tebrikler @asilelif hanım çok sevindim.. Zamanında yaşanan yanlış anlaşılmalar olsa da sonuçta hepimizin hayali belli ve bu hayale kavuşan herkese gönülden tebrikler..umarım süreç olumlu işler ve kavuşursunuz hayalinize 🙏

Çok çok teşekkür ederim bu formda yeri geldi kavga ettik yeri geldi güldük gecti bitti onlar umarım siz ve diğer form arkadaşlarıma da Rabbim kazanmak nasip eder.

• @ibrahimasar çok geçmiş olsun.

• @ibrahimasar gecmis olsun, bol sifalar dilerim.

• ⭐⭐⭐⭐

Tek tek hepinize tesekkur ederim. Cansınız, ciğerparesiniz. Gun be gun toparlaniyor. Ama yaş ilerledimi her dakikanın rahatsızlığı farkli oluyor. Bir tarafı duzelip bir tarafı agriyor. Hayat boyle iste. Bu gunumuze de şükür.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |