Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@MUSTAFA-İNAL @Rec hayırlı olsun.

• DS 260 FORMUNU DOLDURACAĞIM FAKAT ' Your request cannot be processed at this time. ' HATASINI ALIYORUM NEDEN ACABA.

• @MUSTAFA-İNAL, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhabalar...
    3 yıldır forumu dışarıdan takip edenlerdenim.
    Çok şükür üçüncü denememde şans yüzüme güldü.
    Benim için ulaşılmaz bir hayaldi.
    Gerçekten hâlâ inanmakta zorlanıyorum.
    Umarım gerçekten isteyenlere ve kendini hazır hissedenlere çıkar.
    Hiçbir zaman hayallerinizden vazgeçmeyin. 🙂

Hayallerimden yıllardır vazgeçmiyorum ama hayallerim benden vazgeçiyor hocam 🙂 İki taraftan biri vazgeçince de kavuşma hasıl olmuyor.

Size hayırlı olsun. Yarınımız belli değil, anın tadını çıkarın bol bol.

• Arkadaşlar kazanan herkes adına çok sevindim kazanamayanlar ise umarım seneye şansları güler bende akrabalar için başvurmuştum ama çıkmadı seçeceğiniz eyalet için kafanız karişmasın çünkü buraya gelen herkes illaki eyalet değiştiriyor sıcak Seven var soğuk seven var her eyalet kendine özgü güzel yönleri var ben florida ya gitmiştim ilk orlandoya tam bir turist şehri diyebiliriz hispanik nüfusu çok fazla şimdi new jersey deyiz yer için öncelik otelde de kalabilirsiniz çünkü gelen arkadaşlar ssn kartı olmadan ehliyet ve bütün başvurularını yapamıyor her eyalette araba şart diye düşünüyorum ilk ufak çaplı bir kira ile başlayabilirsiniz veya ucuz bir araba herşey gönlünüzce olsun sorusu olan varsa yardımcı olmaya hazırız başkanımıza (@crazycells ) yardımcı olmak bizi mutlu eder

• Kaç yıldır çıkmadı ama hala umudumu kaybetmek istemiyorum umarım 2022 benim yılım olur

• Facebook ta biri demişki bu sene 35 yaş üstü kimseye çıkmamış bu doğru mu acaba, böyle bir şey olabilir mi?
    Yaş sınırlaması var mı
    😔

• Herkese merhaba. Eşimle birlikte dördüncü denememizde kazananlardan olduk. Benim başvuruma çıkması (normalde şans gerektiren konularda iyi değilimdir) beni ayrıca şaşırttı. Araştırma yaparken foruma rastladım ve hemen üye oldum. Allah, kazanmak isteyen herkese nasip etsin inşallah. Gitmeden yapmamız gereken çok şey var. Gidecek herkesin de Allah yardımcısı olsun.

Sormak istediğim birkaç soru var. Case number 3 bin yüzlerde olması iyi bir şey mi? DS260 formunu daha doldurmaya başlamadık. Bunun için acele etmeli miyiz? Nette, hangi numara aralığının hangi ay görüşmeye çağırılacağı (yada slot açılacağıydı sanırım) gibi bir çizelge bulmuştum ama linki kaybettim. DS260 formunu doldurup belgeleri gönderdikten sonra, tahminen ne zaman görüşmeye çağıracaklarını bilen varmıdır? Şimdiden teşekkürler

• @alia Case number 3xxx olması çok çok iyi, muhtemelen 2020 bitmeden, en kötü ihtimal 2021 ocak ayında vizenizi alırsınız diye düşünüyorum. Hayırlı olsun.

• @Mustafa34
    Öncelikle merhabalar. Benim yaşım 39 ve 2021 talihlisi oldum. 😃

• @mustafaceleby ohhhh çok şükür, tebrik ederim abi hayırlı uğurlu olsun inşallah Rabbim bahtını yolunu açık eylesin, benim yaş 35 oyle bir paylaşım görünce bunalıma girdim yaa tekrar teşekkür ederim selam ve saygılarımla

• @Mustafa34

İyi dileklerin için çok teşekkür ederim.

Bu arada bu forumu oluşturan. Buraya emek veren. Zamanını buraya ayıran tüm forum ekibine, üyelerine ayrıca teşekkür ederim. Burada çok büyük emekler, tecrübeler paylaşılmış. Forumu okumaktan sabah işe geç kalacağım bu gidişle.

Gerçekten isteyen herkesin talihli olmasını dilerim.

• @gokayK Çok teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mustafa34 tabii ki boyle bir sey yok...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ŞükRü-Can-Kütükoğlu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

DS 260 FORMUNU DOLDURACAĞIM FAKAT ' Your request cannot be processed at this time. ' HATASINI ALIYORUM NEDEN ACABA.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari

• @alia Öncelikle hayırlı olsun. Case no’nuz çok iyi, takibini Visa bulletin, yazarak takip edebilirsiniz,

• @crazycells çok teşekkür ederim abi

• Bu sene en yüksek case numarasi kaç acaba bilginiz var mi? En yüksek kaç gördünüz?

• 13 kişi var etrafımda başvuran yakın çevremde. Hepimiz has not been selected.. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

herkese merhaba,
    öncelikle bu kadar emek verilmiş ve düzenle hazırlanmış bir foruma verdiğiniz desteklerden ötürü hepinize teşekkür ediyorum.
    imzamda da gördüğünüz gibi, sanırım sabır her şeyin ilacı. bu yüzden hiçbir zaman ümidinizi ve sabrınızı kaybetmeyin.
    biz de bu sene eşimle birlikte şanslı grubun içindeyiz. umarım süreci sorunsuz ve atlatır ve hepimizin istediği amaca tez vakitte ulaşırız.
    şimdiden herkese bol şans ve kolaylıklar.

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |