Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Günaydın bir kaç gündür kafa karıştıran bir durum var sizlere danışmak istiyorum. Malum greencard için 15.000 $ gerekiyor, bu sene ki çekiliş bana çıkmadı zaten biriktirdiğim de bir miktar param var bununla dolar mı alsam altın mı alsam diye çelişki yaşıyorum oldu ki seneye ki çekiliş bana çıktı hesapta 15.000 $ dolar göstermek gerekiyor bunu biliyorum peki şöyle yapsam nasıl olur mobil bankacılıktan gram altın alsam loto çıktığında da hemen gram altını dolara çevirsem olur mu sonuçta hesaba dışarıdan para girişi olmuyor hesabın içinde tür değiştiriyor kafama takılan sorun bu çünkü mülakatlarda hesap ekstrelerinin kontrol edildiğini duymuştum ve mülakat tarihlerine yakın zamanlarda hesaplara yüklü para girişi olduğunda paranın kendinize ait olduğunu inanmıyorlarmış, özetle altın dolardan daha hızlı yükseliyor ve zarar oranı dolara göre çok düşük ben de mülakatta sorun yaşarmıyım diye sizlere danışayım dedim.

• Herkese gunaydin
    Saglikli huzurlu bir gün dilerim

• @hüseyinn, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Günaydın bir kaç gündür kafa karıştıran bir durum var sizlere danışmak istiyorum. Malum greencard için 15.000 $ gerekiyor, bu sene ki çekiliş bana çıkmadı zaten biriktirdiğim de bir miktar param var bununla dolar mı alsam altın mı alsam diye çelişki yaşıyorum oldu ki seneye ki çekiliş bana çıktı hesapta 15.000 $ dolar göstermek gerekiyor bunu biliyorum peki şöyle yapsam nasıl olur mobil bankacılıktan gram altın alsam loto çıktığında da hemen gram altını dolara çevirsem olur mu sonuçta hesaba dışarıdan para girişi olmuyor hesabın içinde tür değiştiriyor kafama takılan sorun bu çünkü mülakatlarda hesap ekstrelerinin kontrol edildiğini duymuştum ve mülakat tarihlerine yakın zamanlarda hesaplara yüklü para girişi olduğunda paranın kendinize ait olduğunu inanmıyorlarmış, özetle altın dolardan daha hızlı yükseliyor ve zarar oranı dolara göre çok düşük ben de mülakatta sorun yaşarmıyım diye sizlere danışayım dedim.

Sorun olmayacaktır
    Çekiliş seneye sana çıkar ise o zaman düşünürsün sonuçta çekiliş sonucından en erken konsolosluk randevuna 6 ay süre olacak
    Şimdiden bunları düşünmene gerek yok
    Tek düşüncen bu olsun

• @hüseyinn sorun olmaz

• @baba-kartal teşekkürler sağolun

• @go_to_usa teşekkür ederim

• 2022 çekilişinin açıklanmasına kaç gün var arkadaşlar? 😃
    tahminime göre 330 gün falan kaldı. 🙂

buarada lottery kalkıp, program ile devam etmeleri de muhtemel. web adresi bile dvlottery'den, dvprogram'a yönleniyor.

• ⭐⭐⭐

@hüseyinn sorun olmaz zaten hesap size ait ispatlayamayacağınız bir durum yok ortada.

• malesef hayaller amerika gerçekler 2022 bekleme odası. yerimizi alalım hemen burdan sevgili kader arkadaşlarım. günaydın

• @hüseyinn, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@baba-kartal teşekkürler sağolun

Rica ederim

• @şükrü-akgün-0 günaydın bu sene çıkar hepimize insallah

• @şükrü-akgün-0, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

malesef hayaller amerika gerçekler 2022 bekleme odası. yerimizi alalım hemen burdan sevgili kader arkadaşlarım. günaydın

Günaydın
    Bozma moralini
    Bu senede kısmetim degilmiş diye düşünelim

• Günaydınnnnn asil vatanımın aziz insanları 🙂

• herkese merhaba, önümüzdeki yılı beraber geçireceğimiz bütün arkadaşları selamlıyorum. yine yeniden demeye devam ve 2022 için herkese şimdiden bol şans diliyorum.

• Yerimizi aldık 😀

• eşim yabanci uyruklu 2 mizde basvurduk sonuc malesef olumsuz demekki bu zaman ozaman degilmis cekilis devam ederse artik 2021 yilini bekliyoruz insan yazilani yasarmis ....

• bahtı açık olanın , horozu bile yumurtlar arkadaşlar.. süreç hakkında en ufak bir bilgisi olmayan bir çoğunluğa çıktı gene... acaba bizde mi böyle yapsak ne yapsak?

• Aynen bu sefer sadece başvuru yapıp bırakacam ... Ne bir video izlerim ne takip ederim artık.
    Açıklanma tarihinde bile sonuca bakmayı düşünmüyorum bir iki gün sonra bakacam.
    Bu şekilde herşeyi aktif takip edince hiç olmuyor bence.

• Merhabalar arkadaşlar. DV2022 için bol şanslar diliyorum herkese. Uzun süredir forumu takip ediyorum ama ilk kez yazıyorum.
    DV2019 çekilişinin ilk günlerinde stüdyoda çektirdiğimiz fotolarla kendim, eşim ve yeğenim için arka arkaya üç başvuru yaptım, üçümüze de çıkmadı.
    DV2021 için başvurularımızı evde çektiğimiz fotolarla, sürenin sonuna doğru ayrı günlerde, ayrı bilgisayar/telefon ve IPlerden yaptık yine olmadı. Hatta bir arkadaşımız için bir akrabası ABDden başvuru yaptı, ona da çıkmadı. Totem arayışlarımızı sürdürüyoruz:) .

• @bidünya teşekkür ederim sağolun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

134

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |