Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kimsenin kararına elbette karışacak değilim ama burada zaman geçirmeniz sadece acınızı ve üzüntünüzü arttırır. Tavsiyem gelecek seneye kadar unutun ve bana kalırsa buralarda zaman geçirmeyin. Tarayıcı geçmişinden silin hatta siteyi. Sadece bunu yazmak için giriş yaptım. Ben aynen böyle yaptım size de öneririm.

• @Mekanik78, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kedicik1616, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ejay, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kedicik1616 yanlız değilsin:)

Biliyorum ama ben kendimi yapayalnız hissediyorum, sınavda kağıt karşılaştıran çocuklar gibi nerde hata yaptım diyorum, bir dahakine onlar gibi başvuru yapıp en azından bu sefer doğru yaptım ve çıkmadı derim sarılırım reddime ne yapalım kader kısmet. 2. Başvurudada çıkmazsa artık hiç ilgilenmem, evet sonuçta bir çekiliş ama bir çoğumuzun buna çok çok ihtiyacı vardı çünkü ben bu ülkede çocuk bile yapmıyorum kendimce sebeplerden yani hayatımı oturtamıyorum tek yol çekiliş değil elbet ama ilk başvuruy heyecanı ve stresi üzüntüsü mazur görün
    Ben de ilk defa kazanamadığımda benzer duygular içindeydim ama yıllardır başvuru yapıyorum ve hep aynı heyecan ve sonrasında da aynı hayal kırıklığını yaşıyorum. Yapacak bir şey yok çıkana kadar denemeye devam...

Zaten ben burada fazla isyan etmeye utanıyorum senelerdir bekleyen arkadaşlar var diyorum her zaman 🙂 Sizi çok iyi anlıyorum büyük yıkım kader kısmet işte

• @bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kedicik1616 mazur görülecek bir durum yok ama kontrolün dışındaki şeyler için üzme kendini bu kadar sonuçta bu bir çekilişti ve bize çıkmadı istediğimiz hiçbir şey istediğimiz aman olmuyor ki zaten biraz akışa bırakmak lazım sanki hayatı

Evet bir çekiliş abla(doğru hitap ettim umarım öyle hatırlıyorum) bir çekiliş olduğu için karaları bağlamak komik geliyor tabi hedef büyük olunca bu sapıyor:)

• ⭐⭐⭐

@Kedicik1616 yok rica ederim komik falan değil hak veriyorum sana ben biraz arkama bakmayan bir tipim olmadıysa olmamıştır :)) yapı meselesi birazda

2022 bekleme odasındayız sonuçta aynı gemideyiz dök içini rahatla 😊

• bugüne ait bir şarkı sabahtan beri başa sarıp dinliyorum😅

• ⭐⭐⭐

@pelinbeyazkaya güzel şarkı bende tlc de ada avcıları onu izliyorum şu an😅

• @TughanTug umarım😕

• Bir sene daha beklemeye devam 😊

• secilmeyince bir bosluk olustu.
    bende 2 tane milli piyango bileti aldim.
    umuda yolculuk

• İlk baş vurumda kazanamadım.Umarım ikincide kazanırım.Bunu gerçekten isteyen herkese gönülden başarılar diliyorum. Ne olursa olsun umudunuzu kaybetmeyin 🙂

• bu çekilişle alakalı tecrübe kazandıkça beklentiyi çok yukarılara çıkarmamak gerektiğini daha iyi öğreniyoruz..her sene zamanı geldiğinde başvurumuzu yapacağız çıkarsa ne mutlu çıkmazsa hayatın sonu değil..sonuçta öyle veya böyle bu ülkede kaldığımıza göre başvurumuzu yapalım dursun kenarda.. ya çıkarsa 🙂

• @anesthetic bende 2 senedir başvuruyorum.. aynı boşluğu geçen senede bu senede baya yaşadım ama yapacak bir şey yok, yaşamaya devam

• hatta geçen sene tek yolun greencard olmaması gerektiği üzerine çok kafa yordum ama diğer yolların çok meşakkatli olduğu kesin

• bu seneki totemim daha az aktif olmak gecen seneye bakarak... ikinci senem oldu ve kazanamadım, üzdü beni biraz acikcasi.. hem her ülke icin ayrı bi kontenjan vardır ve ben almanyada kontenjanindan katılıyorum, yinede cikmadi.. bakalım nasıl olucak ileriki sene icin

• Arkadaşlar Ankara'daki Konsolosluk ne zaman açılacak bilen var mı?

• ⭐⭐⭐

@İrem-Özbey, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar Ankara'daki Konsolosluk ne zaman açılacak bilen var mı?

1 Temmuz diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin beni

• @byhero, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu sene bana çıkmadı çok şükür çıksa bile gidemeyecektim
    Paramız yok. 😞 Ancak seneye amerikaya gitmekten vazgeçtim. 35.000 euro verip maltadan ev alacağım. malta vatandaşı olunca tüm avrupada oturma ve çalışma izni alabiliyorum. amerika ingiltere kanadaya vizesiz girebiliyorum. Grenn card benim için bitmiştir.

Paran yoksa 350.000 Euro ile nasıl ev alacaksın Allah aşkına... GC çıkarsa gösterecek 15 bin doların yok ama ev alacak 350 bin Euro var 😂

• Ben genelde şanslı biri olduğumu düşünürdüm. Öyleyimde aslında hep dört ayağımın üstüne düşerim ama şunu unutmuşum çekiliş gibi şeylerde hiç bir zaman kazanmadım. En basitinden küçükken dondurmada cipste hiç bedava çıkmadı. Bi iki kredi çektim faizli, ödediğim faiz kadar da biryerlerden çıktı hep o para. Saçma sapan üzerimde bir el var gibi beni haram yemekten alıkoyan. Ama öyle böyle bir şekilde çıkmaya çalışacağım dışarıya. Burada çok bunalıyorum artık.

• Bide çok üzülürüm sanıyordum, yedi çeyrek gibi öğrendim yedi buçukta uyudum iki saat halbuki öğlen uyanmıştım 😅 ben stresi üzüntüyü uykuyla atabiliyorum galiba. uyandım üstüne umudunu kaybetme izledim sabaha karşı beşte uyudum biraz düşündüm ettim ama bugün normale döndüm. Ama bir yıl daha bekleyecek değilim üzerimdeki lanet bana hiç bir zaman çekilişte bir şey kazandırmayacak. Ben gayretin ekmeğini yiyenlerden olacağım her zaman artık şanslı falan olduğuma da inanmayacağım. Şanslı olsaydım bulunduğum konumdan memnun olduğum bir hayatım olurdu.

• Bu Yıl bu kadar az kişiye çıkması beni şaşırttı. Çünkü Passaport şartından haberi olmayan veya Pasaport unu yetiştiremeyen çok fazla insan oldu. Ülkemizdede yaşam şartlarının gün geçtikçe zorlaştığını düşünürsek. 2022 Green Carda dahada fazla kişinin başvuracağını düşünürsek. Herkesin de artık Passaport şartından haberdar olduğunu ve önlemini alacağını düşünürsek. 2022 de çıkma ihtimali bence daha da düşük olacaktır. Yazdıklarımı kimsenin moralini bozmak için yazmadım yanlış anlaşılma olmasın. Sadece gerçekten isteyen kişiler olarak farklı yollar bulmaya çalışmamız gerekebileceğini anlatmaya çalışıyorum.

Benzer Başlıklar

• 6
  • 29934
  • 9899
  • 906
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |