Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Kedicik1616 yanlız değilsin:)

• Sabah bir haber okudum. AKP sözcülerinden ömer çelik. Her TC VATANDAŞINA 5.000 TL para gönderdik demiş. 🙂
    Bir an önce hicret etme zamanı gelmiş de geçiyor.

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_ o zman seni evlendiriyoruz bu yıl mürsel bile gitti yaww:))

• ⭐⭐

@byhero diyorlarda o parayı nedense biz göremiyoruz sanırım gelirken pul oluyor 🙂

• ⭐⭐

@bidünya hahaha @ibrahimasar gitseydi halledecekti artık amerika aşığı bi hatun bulmalı sonra ben gitmem istemem demesin 🙂

• @haymatlos_ vallahi twitter da elim bi geldi bir gitti. yazsam mı yazmasam mı diye. ama seneye kurtuluyorum inş. KORSİKALI hıdır gibi çıkınca yazarım artık.

• ⭐⭐⭐

@byhero akp vatandaşı olmasın o

• @bidünya ben ne biliyim abi öyledir muhtemel.

• neyse herkese hayırlı pazarlar diliyorum. sizleri seviyorum güzel insanlar. Allaha emanet olun. ve umudunuz asla yitirmeyin. En kötü ihtimal gemi motor kısmında amerikaya kaçarız birlikte 🙂

• ⭐⭐

@byhero o gemiye bizi de çağır

• @byhero eyw sağol başkan harikasın 🙂

• @haymatlos_ Tamam 🙂

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_ yok arkadaş demekki bu yıl oluru yokmuş bu işin 😁

• @ejay, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kedicik1616 yanlız değilsin:)

Biliyorum ama ben kendimi yapayalnız hissediyorum, sınavda kağıt karşılaştıran çocuklar gibi nerde hata yaptım diyorum, bir dahakine onlar gibi başvuru yapıp en azından bu sefer doğru yaptım ve çıkmadı derim sarılırım reddime ne yapalım kader kısmet. 2. Başvurudada çıkmazsa artık hiç ilgilenmem, evet sonuçta bir çekiliş ama bir çoğumuzun buna çok çok ihtiyacı vardı çünkü ben bu ülkede çocuk bile yapmıyorum kendimce sebeplerden yani hayatımı oturtamıyorum tek yol çekiliş değil elbet ama ilk başvuruy heyecanı ve stresi üzüntüsü mazur görün

• ⭐⭐⭐

@Kedicik1616 mazur görülecek bir durum yok ama kontrolün dışındaki şeyler için üzme kendini bu kadar sonuçta bu bir çekilişti ve bize çıkmadı istediğimiz hiçbir şey istediğimiz aman olmuyor ki zaten biraz akışa bırakmak lazım sanki hayatı

• Ben de yerimi alayım.

• ⭐⭐⭐

Neyse şurda yerimi alayım, yıkıldık ama ölmedik 😞

• @Kedicik1616, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ejay, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kedicik1616 yanlız değilsin:)

Biliyorum ama ben kendimi yapayalnız hissediyorum, sınavda kağıt karşılaştıran çocuklar gibi nerde hata yaptım diyorum, bir dahakine onlar gibi başvuru yapıp en azından bu sefer doğru yaptım ve çıkmadı derim sarılırım reddime ne yapalım kader kısmet. 2. Başvurudada çıkmazsa artık hiç ilgilenmem, evet sonuçta bir çekiliş ama bir çoğumuzun buna çok çok ihtiyacı vardı çünkü ben bu ülkede çocuk bile yapmıyorum kendimce sebeplerden yani hayatımı oturtamıyorum tek yol çekiliş değil elbet ama ilk başvuruy heyecanı ve stresi üzüntüsü mazur görün
    Ben de ilk defa kazanamadığımda benzer duygular içindeydim ama yıllardır başvuru yapıyorum ve hep aynı heyecan ve sonrasında da aynı hayal kırıklığını yaşıyorum. Yapacak bir şey yok çıkana kadar denemeye devam...

• ⭐⭐⭐

@Hyller yıkılmak yok yılmak yok her işte bir hayır vardır

• ⭐⭐⭐

https://yesilkartforum.com/forum/post/86609
    Herkes Kendi Zamanına Göre Yaşar

New York California’dan 3 saat ileride ancak bu California’yı yavaş yapmaz.

Kimi 22 yaşında mezun olur ama sağlam bir iş bulmak için 5 sene bekler.

Kimi 25 yaşında ceo olup 50 yaşında ölürken kimi 50 yaşında ceo olur 90’ı görür.

Kimi evlenirken kimi bekar kalır.Obama 55 yaşında emekli oldu trump 70 yaşında görevine başladı.

Bu dünyadaki herkes “kendi zamanına” göre yaşar.Etraftaki bazı insanlar senden bir adım ileride gözükebilir, bazıları ise senin yerinde gözükebilir.Ancak herkes kendi yarışında, kendi zamanında.Onlara kıskançlık da besleme taklit de etme. Onlar kendi zamanında sen kendi zamanında yaşayacaksın. Hayat harekete geçmek için doğru zamanı beklemektir.
    Yani sakin ol.
    Geç kalmadın.
    Erken de değil.
    Tam zamanında yaşıyorsun.

Son zamanlarda çokça rastladığım bir yazı. Ne zaman kafamda, geç kaldığımla ilgili olumsuz düşünceler oluşsa bunu hatırlıyorum. Kesinlikle geç değil, erken de değil. Olması gerektiği zaman.

bir zaman paylaşmıştım yine paylaşayım
    ne erken ne geç olması gerektiği zaman....

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |