Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Nolmus burda ya. Birkac saat calisayim dedim , foruma bir dondum 950 ye cikmis sayfa sayisi. 😃

• @sncr az kaldı herkesde heyecan 😁

• @nazli-karatay en kötü senaryo bile bir uçak biletine bakar, dönmek çok zor değil.
    Kendi adıma ne kadar kötü bile olsa bir tecrübe edinir, bir hayat görür biraz da dil öğrenir geri dönerim diyorum.
    Kaldı ki günümüz türkiyesinde yaşayabilen bir insan bence dünyanın çoğu yerinde yaşar.
    Terör var, adalet yok, alım gücü düşük, siyaset berbat, insanlar çıkarcı, kaba vs.

• @Ldoroglu Ayrı bir konu var bununla ilgili -> Amerika'ya gitme sebepleriniz

• @TughanTug saat 5 kalkib dikorta baktim sonra @semavi bəy videosunu izliyordum ki ki forum aklima gəldi bakalım nə olmuş 1 saatdır bitiremedim hala

• Kaldı 14 saat 😊🙏bakalım kimler site kilitlenmeden kısa süre de öğrenebilecek😊

• @alpen çocuklarıma iyi bir eğitim ve benim için tamamen maddi

• @alpen, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Ldoroglu Amerika'ya gitme sebepleriniz

bu sayfada ilk iletiyi yazan calibraturbo'yu çok severek takip ediyordum ama biraz sivrilik yapınca yasaklanmış sanırım, umarım yasağı sürelidir ve döner.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@muarrem, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@alpen, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

bu sayfada ilk iletiyi yazan calibraturbo'yu çok severek takip ediyordum ama biraz sivrilik yapınca yasaklanmış sanırım, umarım yasağı sürelidir ve döner.

12'sine kadar yasakli 🙂

• @Sympathique, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Haha kimse uyumamis acaba neden 🙂 aa dogru ya kimisi benim gibi calisiyordur 😃 kaldi 5 saat mesai bitimine 😛

Gardaş biz angaryaya uykusuz dikeldik zabbaha gadar, sen mesai yapıp para kazandın ya helal olsun :)) Ballı gördüm seni... Bak sana çıkar bu lotorya, demedi deme :))

• Şafak doğan güneş arkadaşlar 😅

• @Ldoroglu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

ARKADAŞLAR AMERİKAYA GİTME NEDENİNİZ NEDİR ACABA?

Ne mi gardaş? İnsanımızın bencil, nobran, saygısız, saldırgan, eğitimsiz, töleranssız, empati özürlü tutum ve davranışları... Sakın beni insanları ağır ithamlarla zan altında bırakmakla suçlamayın, çünkü yaşadıklarımı bilmiyorsunuz !!! Elbet bi genelleme yapmıyorum, iyi olan her insanevladının başım üzerinde yeri var... Tanıyayım ya da tanımayayım. Fakat malesef millet olarak ayarımız kaçtı. Söz eskiden senetmiş şimdi pul bile değil... Ahlaki çöküş var... Millet bıraktım bi güleryüz-selam vermeyi, elinden gelse gırtlağını sıkacak.. Trafikte ya da ikili ilişkilerde ya da alışverişte başınızın belaya girmesi an meselesi :(( Hukuk sistemi o noktaya gelmiş ki, mahkemelere gittiğinizde dosya dağları arasında görevli aramak durumunda kalıyorsunuz... Çok fazla entrika dönme dolap var hayatımızda ve tahammülüm kalmadı artık... Olay bu !!!

• @yasvedev, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Kaldı 15 saat ama ben pazar ya da pazartesi bakarım artık. İlk başvurumda mektup beklemiştim aylarca, online a geçince çekiliş saatini 4 gözle bekledim. 21 sene kısmet olmadı. Çıkana ilk başvurusunda çıkıyor genelde çevremden gözlediklerim... Şu an maddiyat sorunum yok, ev araba motoru satsam 130.000 dolar eder, emekli maaşım 1.000 dolara yakın... Aşağıdaki fıkra gibi artık takmıyorum😂 Çıkarsa da artık tek derdim 4 kedi ve 2 köpeği nasıl güvenle yanımda götüreceğim olur, balıkları götüremem sahiplendiririz artık akvaryumdakileri 😏

Fıkra: "Temel ishal olmus..
    İshal olan Temel hastaneye gitmiş.
    Doktor dahiliye servisine sevk etmiş.
    Ancak evraklar karıştığı için Temel'i psikiyatriye yatırmışlar.
    Bir süre sonra, sevki yapan doktor Temel'e rastlamış.
    "Yahu sen ne arıyorsun psikiyatride?"
    "Bilmem buraya yatırdılar işte" "Peki, ishalin geçti mi?"
    Temel'den yanıt: "Yoo, aynen devam ediyor ama, artık kafama takmıyorum."

Ben kendimi bahtsız bedevi bilirdim :)) Beterin beteri varmış.. 21 sene haaaaa :)) Hani derler ya azimle i.... mermeri delermiş diye :)) Bak demedi deme sana da çıkacak bro :))

• @zafer-kaymak, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@nazli-karatay en kötü senaryo bile bir uçak biletine bakar, dönmek çok zor değil.
    Kendi adıma ne kadar kötü bile olsa bir tecrübe edinir, bir hayat görür biraz da dil öğrenir geri dönerim diyorum.
    Kaldı ki günümüz türkiyesinde yaşayabilen bir insan bence dünyanın çoğu yerinde yaşar.
    Terör var, adalet yok, alım gücü düşük, siyaset berbat, insanlar çıkarcı, kaba vs.

Zafer gardaş doğru diyorsun DA; 4 nüfus var... Bi bakıp çıkıcam moduyla gitmek bile 8 uçak bileti eder :)) Bi bakıp çıkıcam demek için çok pahalı... + rapor vize masrafları... Yav bu arada uçak bileti demişken bu aralar ortalama bilet fiyatları ne durumda?

• ⭐⭐⭐⭐

@topraxxx, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

ekip nerde 2020 ekibiii 😃 sağdan sayalım kimler var

hop nerelerdesin sen ya 😃

• hayret kaldi 12 saat yazan olmamis 🙂

• Ya 11saat 40 dk sonra saymayı bırakacağız veya 333 gün 11 saat 40 dk daha saymaya devam edeceğiz. 8 yıldır bekliyoruz. Umarım yürekten isteyen herkese çıkar, bol şans.

Çıkmaması halinde morel bozmak yok, vardır bunda da bir hayır 🙂

• Ben Oregon a tasindim ama hla sizlerle heycanlaniyorum ciktiginda evi yikmistim sevincten 😁😁😁😁 butun akrabalar sok olmustu vee is arkadaslarimda oha ne sanslisin demisti

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@muarrem, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@alpen, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

12'sine kadar yasakli 🙂

keşke bugüne denk gelecek şekilde yasaklasaydınız akşam beraber bakardık sonuçlara 😃

• Schrödinger'in kedisi misali ya kazanmışımdır ya da kazanmamışımdır diye yaklaşıyorum olaya. Zira gerek burası, gerek facebook grubu, gerekse ekşi sözlük derken bir sürü insan deli gibi bugünün gelmesini bekliyor. Önceleri ortalık biraz daha sakinken ''herhalde bana çıkacak xd'' diye kendini kandırabiliyorken dünkü manzaradan sonra 500 sene de katılsam çıkmayacakmış gibi hissettim 😃 Halbuki matematiksel olarak ihtimal hep aynıydı. Ama Konyalı dedemin de dediği gibi ''hope is a bitch!'' yani umut fakirin ekmeğidir. Günaydın, esenlikler diliyorum herkese.

Benzer Başlıklar

• 22189
  • 10228
  • 193
  • 177
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |