Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Zelene bi de bana sor ne dualar ne dilekler ne ritüeller yaptım. Adaklar adadım ama harbiden yaptım hepsini ,belki gülenler olacak ama çok istiyorum bee. Yarın hayatımın müjdesini alayım inşallah 🙏

• @Zelene Aman diyeyim, büyük resmi gören komşularınız es kaza bulursa büyü yapan bir Amerika ajanı olduğunuzu falan zanneder. Çekilişi kazanıp da sicil kaydınız nedeniyle ret yemeyin 😃

• @texasyoga umarim gelebilirsiniz:) allah kalbinize göre versin:)

• @Zelene onu Hıdırellez gecesi gömüp sabaha karşı geri almak gerekiyor aslında ama önemli olan niyet 😃

• Ben bi soru sormak istiyorum arkadaşlar nickimle çok ters bi durum aslında ama 🙂 yeşil kart sahibi olarak abdde polis olabileceğimiz eyaletler hangileridir? Bildiğim kadarıyla Colorado'da vatandaşlık şartı yok yeşil kart yeterli oluyor başvurmak için.Başka hangi eyaletler var böyle

• Şuan totem yaptım sayfa 1000 sayfayı geçerse bana çıksın loto 🙂

• @hakangokhan totem ney?

1. Sayfayı beklicem 🙂

• @hakangokhan Bu gece 950'yi bulur, yarın sonuca kadar 1000'i geçeriz 😃

• ⭐⭐

@TughanTug, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Zelene onu Hıdırellez gecesi gömüp sabaha karşı geri almak gerekiyor aslında ama önemli olan niyet 😃

Aaa ne bileyim hiç anlamam da öyle şeylerden komşu zoruyla yaptım 😄

• Aylardır ciddi ciddi bütün gün sadece bu çekilişi düşünen arkadaşlar var.

Ben 2,5 sene önce başvurabildiğim en erken yaşta, 17 yaşında ilk başvurumu yaptım. Ondan beri her sene düzenli başvurumu yapıp, açıklanma ve başvuru tarihleri dışında çekilişi düşünmüyorum. İlk başvurumda başarısız bir lise son öğrencisiyken, bugün TOEFL onaylı anadil seviyesinde İngilizce biliyorum, Yazılım Mühendisliğinde 1. sınıfı bitirdim, şuan öğrendiğim programlama dili sayesinde Türkiye'de staj yapıyorum, böyle giderse mezun olduğumda burslu bir şekilde yüksek lisana gideceğim ABD'ye.

Sizin de bütün hayatınızı %1'lik şansa bırakmayıp, hayalleriniz için çalışmanızı tavsiye ederim. Çekilişte bol şanslar 🙂

• @Rastaman-Vibration, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Aylardır ciddi ciddi bütün gün sadece bu çekilişi düşünen arkadaşlar var.

Ben 2,5 sene önce başvurabildiğim en erken yaşta, 17 yaşında ilk başvurumu yaptım. Ondan beri her sene düzenli başvurumu yapıp, açıklanma ve başvuru tarihleri dışında çekilişi düşünmüyorum. İlk başvurumda başarısız bir lise son öğrencisiyken, bugün TOEFL onaylı anadil seviyesinde İngilizce biliyorum, Yazılım Mühendisliğinde 1. sınıfı bitirdim, şuan öğrendiğim programlama dili sayesinde Türkiye'de staj yapıyorum, böyle giderse mezun olduğumda burslu bir şekilde yüksek lisana gideceğim ABD'ye.

Sizin de bütün hayatınızı %1'lik şansa bırakmayıp, hayalleriniz için çalışmanızı tavsiye ederim. Çekilişte bol şanslar 🙂

herkes sizin yasinizda degil malesef 🙂 bazen sadece sans gerekli

• @Rastaman-Vibration Umarım hayatta çok daha güzel şeyler başarırsınız, başarılarınızın devamını diliyorum en içten şekilde.
    Ancak buradaki çoğu insan, hatta neredeyse herkes işinde gücünde olan insanlar. Forumu da birbiriyle sohbet etmekten keyif aldıkları için, bir nebze olsun günlük hayatın stresinden arınmak için, belki de yeni bir hayata başlama ihtimalleri olduğu heyecanını paylaşmak için ve daha nice çeşitli sebeplerden kullanıyorlar.
    Ben henüz "hayatım bu çekilişe bağlı, çıkmazsa mahvolurum" düşüncesinde kimseyi görmedim burada.
    Varsayım üzerinden konuşmak bazen çok yanlış olur. 🙂

• ⭐⭐

hayat devam ediyor sadece kazananlar farklı bir yola giriyor

• Evet artık günler bitti, saatlere kaldık. Umarım hepimiz için hayırlısı olur 🙏🏻

• @TughanTug, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rastaman-Vibration Umarım hayatta çok daha güzel şeyler başarırsınız, başarılarınızın devamını diliyorum en içten şekilde.
    Ancak buradaki çoğu insan, hatta neredeyse herkes işinde gücünde olan insanlar. Forumu da birbiriyle sohbet etmekten keyif aldıkları için, bir nebze olsun günlük hayatın stresinden arınmak için, belki de yeni bir hayata başlama ihtimalleri olduğu heyecanını paylaşmak için ve daha nice çeşitli sebeplerden kullanıyorlar.
    Ben henüz "hayatım bu çekilişe bağlı, çıkmazsa mahvolurum" düşüncesinde kimseyi görmedim burada.
    Varsayım üzerinden konuşmak bazen çok yanlış olur. 🙂

Ne güzel bir yazı olmuş. Her cümlesine katılıyorum.

• Ayları sayıyorduk. Günlere düştü. Şimdi de saatlere. Açıklanacak ama sisteme giriş yapamayacaz hemen belki de. Zaman ne yordu bizi bu sene be.

• Bugün günlerden Oklahoma. 🌬

4 milyona yakın nüfusu olan eyaletin başkenti Oklahoma City.

Oyuncu Brad Pitt'in de doğduğu eyalet kasırgalarıyla da ünlü.

Yılda yaklaşık 50 civarında kasırga olayı yaşanıyor. 🌪

1968 yılından beri istikrarlı bir şekilde Cumhuriyetçilere oy atan eyalet sakinleri son seçimleri de % 65 gibi yüksek oranlarla desteklediler. 🇺🇸

Aynı zamanda Bible Belt (İncil Kuşağı) denilen Evanjelik Protestanlığın yerel yaşamda izlerine rastladığımız bir yer. ⛪

Oklahoma City, Tulsa, Edmond, Norman ünlü şehirlerinden.

Ucuz yaşam masrafları ile bilinen başkent Oklahoma City'de şehir merkezinde 3 odalı bir evi ortalama 1500 dolara kiralamak mümkün, 1 odalı evler için bu rakam 800 dolara kadar düşüyor. 🏠

alt text

• Çekilişe saatler kaldı. Herkese bol şans.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |