Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@krockeri, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

100lerce kez dialog geçmiş olabilir, bilemiyorum ve fakat işkillenmeye başladım son dakikalara girdikçe... konu fotoğraf 🙂 geçenlerde bir arkadaş, fotoğraf koşullarını iletmişti ve öncesinde benim dikkatimi çekmemiş olacak ki, photoshop'ta güzelce bir retouch yapmıştım eşimin fotoya... iletiyi gönderen arkadaş da ufak bir sivilceden endişelenmişti ki ( bence sorun olmaz ondan ) benim sorum şu olacak ve sanırım kimse bunu bilmeyecektir, Usa'daki adamlar bir AI yazılım mı kullanıyorlardır, oynanmış foto vb. leri ayıklamak için, yoksa neye göre fotoğraftan elenme oluşuyordur ? Belirgin olmayan surat, kimliği ile uyuşmayan foto(kadın X erkek) vb... sizce fotoğraftan elenme varsa, neye göredir bu ?

sorun yok, konsolos kendisi degerlendirecek fotografinizi.

• Bu arada eger kazanırsanız tahmını olarak gecen sene rakamları

Sağlık raporu (250-400 USD) (farkın nedeni kişiye göre ekstra aşı, röntgen vb. istenebilmesi)- Göçmen Vizesi (330 USD)- Green Card Ücreti (220 USD)-Ankara gidiş dönüş ucak bıletı konaklama ıcın otel ve amerıkaya ucak bıletı (tek yön) 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@network tesekkurler, mesaj gonderdim... bilginize.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@thestars, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ev göstermek gerçekten yeterli midir ? Ben nakit para istiyorlar diye biliyorum. Yani evin tapusunun Amerika'dayken sana ne gibi faydası olacak ? bu bilgi kesin mi sayın @crazycells ?

nakit para yeterliyse sorun yok.

• Bu ileti silindi!

• @Muhtaradana dostum çok detaylı zahmet edip cevap yazmışsın. Çok teşekkür ederim. Birgün tanışırız inşallah 🙂

• @krockeri, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

100lerce kez dialog geçmiş olabilir, bilemiyorum ve fakat işkillenmeye başladım son dakikalara girdikçe... konu fotoğraf 🙂 geçenlerde bir arkadaş, fotoğraf koşullarını iletmişti ve öncesinde benim dikkatimi çekmemiş olacak ki, photoshop'ta güzelce bir retouch yapmıştım eşimin fotoya... iletiyi gönderen arkadaş da ufak bir sivilceden endişelenmişti ki ( bence sorun olmaz ondan ) benim sorum şu olacak ve sanırım kimse bunu bilmeyecektir, Usa'daki adamlar bir AI yazılım mı kullanıyorlardır, oynanmış foto vb. leri ayıklamak için, yoksa neye göre fotoğraftan elenme oluşuyordur ? Belirgin olmayan surat, kimliği ile uyuşmayan foto(kadın X erkek) vb... sizce fotoğraftan elenme varsa, neye göredir bu ?

merhabalar sanırım bahsettiğiniz kişi benim ama bahsettiğim şey alnımda bulunan kızarık izin kötü durduğu değil benim de aynı sizin gibi acemice bir anıma gelip green card fotoğrafını çektirdiğim fotoğrafçının şu kızarıklığı fotoğrafla oynayıp biraz azaltayım mı sorusuna olur diye cevap vermemdi. Yani bir yapay zekaları varsa fotoğraf oynanmış olduğu için direk elenmiş olabileceğimden bahsetmiştim. Tabi ki bunu bilemeyiz eğer çıkmazsa da bunu fotoğrafa bağlamamak gerekir kafanızın rahat olması için de eğer fotoğrafçıda çektirirseniz hiç bir şekilde fotoğrafınızla oynamamaları gerektiğini söyleyin yani amacım bir dahaki dönemdeki başvuru yapacaklara yardımcı olmaktı.

• @nothing34 yok kardeşim ben daha önce kazanmış biriyim mülakata falan gittim. Bu tarz rakamlar falan yok uydurma.

• Nasa ve SpaceX iş birliği ile ISS'e gönderilecek 2 astronotun uçuşu hava muhalefeti nedeni ile iptal edilmişti biliyorsunuz 🙂 İlginenler için hatırlatma olsun, bugün TSİ 22.22'de her şey yolunda giderse fırlatılacak. Türkçe yayın için

12283238-3x2-xlarge.jpg

• ⭐⭐⭐⭐

@MuratUsa uyandırmayın milleti lütfen 😃 rakip sayısı artmasın 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Zelene, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ayvalik10 arama kısmına tıklayınca kapanıyor silip tekrar yükledim yine aynı oldu

chrome unuzda hata olabilir güncelleme gelmişti dün bi silip baştan yükleyin düzelir büyük ihtimal.

• ⭐⭐⭐⭐

@nothing34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Evren-Bıyık evini gosterıp 50 bın tl kredı cek onu goster dıyecegım ama adamların gozunde 7300 dolar 😞 para bıle degıl kı adamlar kısı bası 50 bın dolar ıstıyormus artık ne kadar dogru bılmıyorum ama bu para konusu cok can sıkıyor

millet dükkan açıyor 50 bin dolara amerika da 😃

• @Pickles ben ikinizede cevap vereyim ama sirf begenmediginiz cevap icin dislike atmayin.. ikinizde direkt elenirsiniz sebebi ise beyaninizda durust davranmadiginiz icin... peki bu nasil anlasilir? Fotografin ozelliklerine baktiginizda her seyi gorebilirsiniz ...bunu sistem eler cunku emin ol baska turlu anlasilmaz ... butun ilk elemeleri sistem yapar kalanlar arasinda cekilis olur...ikinizde elendiniz bastan ....bana kizabilirsiniz ama 6 haziranda kazanamadiginizi goreceksiniz

• Hesabımızda para olması şart mı görüşmeye giderken ? Benim sadece 1 arabam ve 1000 dolar net param var bu iş için biriktirdiğim. İşlemler onaylanır ve vize alabilirsem arabamı satıp gitmeyi düşünüyorum ama ... önce mi satmalıyım nasıl olacak ?

• @JohnColt şu an maddi durumumuz birebir aynı 🙂 ben acıkcası çıkarsa hemen satacagım arabayı. olurda kartı alamazsam sorun degil 1 yıl arabasız kalmak. Tekrar alırım araba.

• @cüneyt-tarıkman çıksında hocam gerisi dert değil, gittiğim yerde yarı fiyatına aynı arabayı alabiliyorum 🙂 o yüzden dert değil ...
    sadece hesapta mı olması gerekiyor, üzerimize kayıtlı mı kalması mı gerekiyor onu merak etmiştim...

• @crazycells Nakit para yetersiz olduğu durumlarda, ev tapusu fayda ediyor mu ? Yukarıda öyle bi algı oluştu..

• @JohnColt ben düz vize mantığı olarak düşünüyorum. aktif olarak paranın son 7-8 ay hesabımda kaldıgını göstermem güzel olur diye düşünüyorum.

• @FreeMen, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

bugün TSİ 22.22'de her şey yolunda giderse fırlatılacak.

12283238-3x2-xlarge.jpg

Heyecanlıyım, bekliyorum. 👨🚀

@tanti, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

%50 imiş hava muhalefeti

Green card sonucunu bekler gibi bekliyorum fırlatılmasını.

En son Ready for Launch tweeti attılar. 🚀

• @Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@FreeMen, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

bugün TSİ 22.22'de her şey yolunda giderse fırlatılacak.

12283238-3x2-xlarge.jpg

Heyecanlıyım, bekliyorum. 👨🚀

@tanti, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

%50 imiş hava muhalefeti

Green card sonucunu bekler gibi bekliyorum fırlatılmasını.

En son Ready for Launch tweeti attılar. 🚀

Aynen, son 15 dk bu sefer gidecek galiba

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |