Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@ayvalik10 arama kısmına tıklayınca kapanıyor silip tekrar yükledim yine aynı oldu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Zelene hangi bölge istiyorsan kriterleri de yazarsan söyle sana gönderiyim yada opera programını indirirsen kendiliğinden içinde ayarlar da VPN açabiliyorsun bir de öyle denersin ama dediğim gibi söyle sana resimlerini atıyım

• ⭐⭐

@ayvalik10 teşekkür ederim yok ben öylesine bakıyordum zaten bir heves hobi gibi hatta son bir yılın bütün ilanlarına hakimdim 😄 bölge okul puanı vs. Bakalım açılır belki yine

• @Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

SpaceX'in insanlı uzay mekiğini fırlatma olayı yılan hikayesine döndü.

Bakalım bugün gerçekleştirebilecekler mi.

6 haziranda greencard da bizi Amerika'ya fırlatsa hiç fena olmaz. 🙂

%50 imiş hava muhalefeti

• @ayvalik10 bende edremitten. Emlak işi mi yapıyorsunuz?

• Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacak;

Green card çıktığı taktirde acilen evimi satıp parayı bankada tutmayı ve konsolosluğa giderken bu parayı göstermeyi planlıyorum fakat konsolosluk görevlileri bu paranın bir anda hesaba geçmesini şüpheyle karşılayacaktır haliyle, ben gerekli açıklamayı yapsam da inanmayabilirler, giderken yanıma eski tapunun fotokopisini götürmem mantıklı olur mu ya da nasıl bir çözüm bulabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.

• Bende eşimin hesabıni göstericem sorun olurmu ki

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bilalcobanoglu denizer işmerkezi yetkili sigorta acentesiyim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Evren-Bıyık mülakat deneyimlerinde okursanız hiçbir sıkıntı olmaz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bakk25 hiçbir zaman sorun olmadı.

• @Evren-Bıyık buna gerek yok öyle kılı kırk yarmiyorlar. Sadece o para hesabında olsun yeter .

• @Evren-Bıyık, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacak;

Green card çıktığı taktirde acilen evimi satıp parayı bankada tutmayı ve konsolosluğa giderken bu parayı göstermeyi planlıyorum fakat konsolosluk görevlileri bu paranın bir anda hesaba geçmesini şüpheyle karşılayacaktır haliyle, ben gerekli açıklamayı yapsam da inanmayabilirler, giderken yanıma eski tapunun fotokopisini götürmem mantıklı olur mu ya da nasıl bir çözüm bulabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.

kesinlikle böyle bir şey yapmayın. konsolosluk görevlileri zaten kendisi diyor, vizeniz basılana kadar hayatınızda bir değişiklik yapmayın diye. belki case number'ınız çok yüksek olacak ve sıra size hiç gelmeyecek? zaten mülakatta evinizin tapusunu mal varlığı olarak gösterebiliyorsunuz. para göstermenize gerek bile kalmaz.

• @Evren-Bıyık evini gosterıp 50 bın tl kredı cek onu goster dıyecegım ama adamların gozunde 7300 dolar 😞 para bıle degıl kı adamlar kısı bası 50 bın dolar ıstıyormus artık ne kadar dogru bılmıyorum ama bu para konusu cok can sıkıyor

• Ev göstermek gerçekten yeterli midir ? Ben nakit para istiyorlar diye biliyorum. Yani evin tapusunun Amerika'dayken sana ne gibi faydası olacak ? bu bilgi kesin mi sayın @crazycells ?

• @nothing34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Evren-Bıyık evini gosterıp 50 bın tl kredı cek onu goster dıyecegım ama adamların gozunde 7300 dolar 😞 para bıle degıl kı adamlar kısı bası 50 bın dolar ıstıyormus artık ne kadar dogru bılmıyorum ama bu para konusu cok can sıkıyor

Kişi başı 50 k $ mı? Yok artık inanmayın böyle şeylere.

• @tanti cok tartıstım bu konuda aylar once kımısı paran yoksa gıtme pıs fakır ımayesı yaptı kımısı 5k yeter kımısı 10 k yeter dedı ama bır cok kısı 50 k dan soz etmıs daha oncekı gorusmelerde felanda tabı o zamanlar dolar 7 degılmıs herneyse ben sponsor gosterıp ev hazır felan dıyıp en fazla 2k gosterırım sonrası oldursen cıkmaz zaten zaten o 2k yıda gosterıp belgede masraflara harcıcam kredı cekıp hahahahah

• 6 Haziran'a kadar bu konsolosluk görüşmesinde istenen para miktarı söylentilerle arta arta $150.000'a kadar çıkacak sanırım 😃 50k diye bir şey ilk defa duyuyorum gerçeklik payı olduğunu sanmıyorum.

• Yasaklı

@nothing34 Emanet para ile halledebilirsiniz.1 saatlik hesaba giris cikis yaparsiniz o arada cikti dekont alirsiniz zaten bazilarina hic sormamislar bile ama yinede sansa birakmamak lazim.Asil onemli olan ABD de is bulana kadar yetecek kadar bir miktar paraya sahip olmak ve araba alabilmek.

• @MuratUsa bendekı sanssızlık bu para nerden geldı der kı o zaman kalırım oyle 🙂 valla adımımı bır atsam calıskanımdır kısa zamanda herseyı yaparım zaten arkadaslarım ve sevdıgım ınsan orada hazır bır hayat var ama bu ıslemler ıcın para yok 🙂 bu arada umarım yapılan harcamalara korona testı felan eklenmez her odeme dolarla cunku

• ⭐⭐

Make America Great Again Amerika'yı yeniden büyük yap demiş trump prostestolar beyaz saraya kadar gidince

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |