Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar bence çok fazla evham yapmayın, akışına bırakın.

Hayaller kurun ama pozitif yönde olsun.

Daha çekiliş sonucunu öğrenmeden olmayan case numarasından yakınan mı dersin, çekilişi kafasında kendine çıkartıp "Eyvah, mülakatta beni fotoğraftan eleyecekler" diye kendini yiyip bitiren mi dersin. 🙂

Ne gerek var bunlara, şunun şurasında aşağı yukarı 1 haftamız kaldı.

Take it easy. What's the big deal! 🤠

• ⭐⭐⭐⭐

arkadaşlar sizlere çok güzel ve hoşuma giden birşeyden bahsetmek istiyorum sayın @vakkas-altiner in kurduğu discord sunucusuna bir bakayım böyle bir ortam kurulmuş nasıl acaba diye girdim saatlerce muhabbet ettik daha demin bitirdik çok hoş ve seviyeli ortam forumun resmi discord kanalı zaten amerika hakkında merak ettiğimiz şeyleri konuştuk neler olmuş neler bitmiş onlardan bahsettik muhabbete katılmak isteyen aklında soruları olan tüm arkadaşları bekleriz bir aksilik olmazsa artık her akşam orada olurum hoşuma gitti muhabbetler.

• @Rhonster hocam ses kanallarından hangisi oluyor nasıl yapıyoruz girdim kimse yok

• ⭐⭐⭐⭐

@AgeGuns, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster hocam ses kanallarından hangisi oluyor nasıl yapıyoruz girdim kimse yok

herkes yatmaya gitti ondandır 😃 yarın akşam bekleriz işin yoksa.

• @Rhonster gece personeliyim hocam 😞 işteyim ...

• Trump reyiz twit atıyor her yere otobüs her yere metro 😂

• ⭐⭐⭐⭐

@tanti, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Trump reyiz twit atıyor her yere otobüs her yere metro 😂

yol yaptık diyecek herhalde 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@AgeGuns, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster gece personeliyim hocam 😞 işteyim ...

eşlik edeyim diyecemde meşgulüm bende ders çalışıyorum 😞

• Günaydın herkese. Bugünü saymazsak kaldı 7 🙂

• Bu ileti silindi!

• Merhabalar, ben 2 yildir Rusya da calisiyorum ve bu soruyu Gc'yi kazandim varsayarak sormak istiyorum cunku kazanmam durumunda hizli bir reaksiyon almam gerekiyor, malum Turkiyede degilim ve ucak seferleri bir hayli problem ve bu yuzden erken planlama yapmaliyim.

GC kazandigim takdirde sirasiyla yapmam gereken islemler nelerdir?
    Turkiye de yapmam gereken islemler icin en erken ne zaman Turkiye'ye ucmaliyim?

• Selamlar,sayılı günler kaldı. Var mı Arizona isteyen benim gibi deli 🙂

• Yasaklı

@imerafera Orda ne varmis ? Anlatirsaniz belki fikrimiz degisebilir.

• Aslında benim isteme sebeplerim çok mantıklı ama sadece benim özelimde mantıklı.Daha evvelinden 8 aylık bir çalışma sürecim olduğundan(W&T),ve çalıştığım firmanın GC çıkan eski çalışanlarına dört elle sarıldığını bildiğimden istiyorum.4 ayda 15k kadar bir birikim imkanı sunuyor(sezonluk iş olduğundan yaz sezonu çalışabiliyorsun,dilersen kış sezonu da çalışabilirsin tabi ama kazanç ve sosyal olanaklar çok kısıtlanıyor).Kira desen konaklama sağlıyorlar ve fatura vs hiçbirşey yok,aylık 50 dolar.

Tabi bir de eşsiz doğası var.Yakıp kavursa da gram terletmeyen sıcağı,tertemiz havası ve akşam galaksiyi beyaz perdeye taşırcasına açık gökyüzü ve yıldızlar...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@scinrussia DS260 formunda isterseniz rusya da mülakata girebileceğinizi yazabilirsiniz illa da Türkiye gelme şartın yok ki kaldı ki rusyadan polis evrağı alacaksınız. Diğer tüm evraklar e devletten çıkacağı için ankaraya gelmek için bir neden yok.

• Daha gitmeden dünya karıştı,amerika karıştı minnieapolisin her tarafı yangın yeri birde gidersek neler olacak Allah bilir

• @Selim-kocer-0 Hocam Mineapolis'in karışmaması abzürt olurdu bence. Polisin zencinin boğazını diziyle sıkıştırıp kaldırım kenarında öldürüşünü tüm dünya izledi. Polisi hapse atınca olaylar yatışır.

• @Selim-kocer-0, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Daha gitmeden dünya karıştı,amerika karıştı minnieapolisin her tarafı yangın yeri birde gidersek neler olacak Allah bilir

Biz için pek sorun olacağını düşünmüyorum. Ne yazık ki ırkçılık yok dense de siyahi ve beyaz olarak bir ırkçılık var. O konuda avantajlıyız. Youtube'da yerli aynasız var; türk, amerikan polisi. Yani olayları anlatıyor ve izahını yapıyor, beğeniyorum kendisini. Malum her adımın bir karşılığı olmalı. O şerefsiz beyaz polis zaten karşılığını mahkeme önünde alacaktır.

• Trump tekrar seçilirse ABD'ye gitmek pek mantıklı bir olay olur mu emin değilim. Kışkırtıcı hareketleri ve o ırkçı polis gibi tiplere sürekli cesaret verici hareketleri var. Tekrar seçilirse ABD nasıl bir yere dönüşür bundan da emin değilim.

• @imerafera seçim yapmaktan terdüteyim kaynakçıyım kaynak işi nerede daha iyi doğru bilgiye ulaşamadım henüz inşallah çıkarda gerisi Allah kerim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |