Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@pelinbeyazkaya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. Bilgisi olanlar lütfen cevaplasın, eşim tansiyon hastası. GC çıktığı takdirde kronik hastalar vize almada sıkıntı yaşar mı?

sadece bulasici hastaliklar sorun oluyor.

• @crazycells hemen evlenmeye gerek yok o zaman, yoksa hızlı bir şekilde evlenmeye kalkışacaz 🙂 haklısınız çok ayrıntılı dikkat edilmesi gereken bir form. Teşekkür ederim.

• @crazycells çok teşekkürler. dosya numarası değişmiyorsa neden herkes hızlı gönderilmesini söylüyor?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kenan-Künç, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells hemen evlenmeye gerek yok o zaman, yoksa hızlı bir şekilde evlenmeye kalkışacaz 🙂 haklısınız çok ayrıntılı dikkat edilmesi gereken bir form. Teşekkür ederim.

DV2021 icin, 2020 yili bitmeden evlenmis olup tum formlari ve belgeleri gondermis olmanizi tavsiye ederim. Bir gunde evlenmenize gerek yok tabii 🙂 ama mulakat gunune de birakmamak daha iyi olur.

• @crazycells anladım, yanıt için teşekkürler 🙏🏻

• @crazycells Teşekkür ederiz dediğiniz gibi yapacağız:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cüneyt-tarıkman, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells çok teşekkürler. dosya numarası değişmiyorsa neden herkes hızlı gönderilmesini söylüyor?

Cunku dosya numaranizin kucuk olmasi veya degismemesi tek basina bir anlam ifade etmiyor. Sadece bir DS-260 formu doldurursaniz gocmenlik islemlerini baslatabilirsiniz. Vizeyi, cekilisten secilenler degil, cekilisten secilip DS-260 formunu dolduranlar aliyor.

Siz de takdir edersiniz ki, formu gonderdiginiz anda tum islemler bitmiyor, o ay 15.000'lere mulakat tarihi veriliyorsa, sizin 15.000. sirada olmaniz tek basina onemli olmuyor, mulakat almak icin ayni zamanda DS-260 formunuz tam bir sekilde doldurulmus olmali ve KCC'ye gonderilmis olmali, ayrica KCC, DS-260 formunun tam oldugundan ve mulakat icin gerekli belgeleri toplandiginizdan emin olmali... Ancak o zaman bir mulakat tarihi alabilirsiniz.

• @crazycells anladım . çok teşekkürler.:) hızlı göndermemiz ek bir fayda sağlamıyor yani. 1. gün tam ve eksiksiz olarak göndermek ile 40. gün tam ve eksiksiz göndermek pozisyonumuz için bir avantaj değişikliği yaratmıyor...

• Amerikada gocmenlik burosunda calisan bir arkadasim var sonuclar belliymis 6 haziranda aciklanacak dedi... dedim onu biliyoruzda bakabilirmisin dedim ben kazandimmi kazanamadimmi? Dedi bilgilerini ver . Verdim kazanamadin dedi🤣🤣🤣

• @delikadir54, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Amerikada gocmenlik burosunda calisan bir arkadasim var sonuclar belliymis 6 haziranda aciklanacak dedi... dedim onu biliyoruzda bakabilirmisin dedim ben kazandimmi kazanamadimmi? Dedi bilgilerini ver . Verdim kazanamadin dedi🤣🤣🤣

Dalga gecme be kadir

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese merhaba, Kız arkadaşıma greencard çıktığını düşünelim ds260 formu doldurdu ve gönderdi. daha sonrasında biz evlendik ve bekar durumunu evli olarak güncelledi. dosya numarası(case number) değişecekmidir ? bunu sormamın nedeni ise ds260 formunu en hızlı şekilde doldurulması tavsiyesi sona kalan dona kalır durumuna düşmemek adına sizlerin yorumu ne olur?

hayir, dosya numarasi degismiyor. Ilk gece yollamayin DS-260 formunu, 1 hafta boyunca doldurup ustunden gecin... Birkac saatte doldurup yollarsaniz cok fazla hata yaparsiniz. Onemli olan sadece hizli gondermek degil, ayrica tam ve dogru olarak doldurup gondermek.

siz bu süreçte de bizlere destek çıkacaksınız diye biliyorum.. sanırım kazananlara özel bir facebook grubu kuruyorsunuz.. bu süreçte kazanırsak aklımızdaki en küçük soruyu bile sorabileceğimiz bir yer olacak yani değil mi?

• @delikadir54 formundasın gene dostum, seviyorum tarzını 🤣🤣🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@travelleth, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese merhaba, Kız arkadaşıma greencard çıktığını düşünelim ds260 formu doldurdu ve gönderdi. daha sonrasında biz evlendik ve bekar durumunu evli olarak güncelledi. dosya numarası(case number) değişecekmidir ? bunu sormamın nedeni ise ds260 formunu en hızlı şekilde doldurulması tavsiyesi sona kalan dona kalır durumuna düşmemek adına sizlerin yorumu ne olur?

hayir, dosya numarasi degismiyor. Ilk gece yollamayin DS-260 formunu, 1 hafta boyunca doldurup ustunden gecin... Birkac saatte doldurup yollarsaniz cok fazla hata yaparsiniz. Onemli olan sadece hizli gondermek degil, ayrica tam ve dogru olarak doldurup gondermek.

siz bu süreçte de bizlere destek çıkacaksınız diye biliyorum.. sanırım kazananlara özel bir facebook grubu kuruyorsunuz.. bu süreçte kazanırsak aklımızdaki en küçük soruyu bile sorabileceğimiz bir yer olacak yani değil mi?

evet facebook grubu kuruluyor geçen yıl yanlışlıkla girdiydim 😃 sonra kazanamadım boş ver diyip gruptan ayrılmıştım 😃

• @önder-çalışkan eyvallah sen seviyonda cogu sevmiyor. -63 itibarmi olur... kanada sogugu gibi🤣🤣

• @Aynabat-Babayeva 2020 sonuçları açıklandı mı hani haziran 6 sına ertelenmişti? Lütfen cvp

• Foruma üye sayısı: 8.1k
    Bu konuya mesaj gönderi sayısı: 16.3k
    2020 Tüm Türkiye'den GreenCard çıkan sayısı : 2700
    Aktif forum üyelerinden GC kazanan sayısı : <10
    Çıkma ihtimali : %1 ile %1.1 arası..
    Forumda geyik yapanlara çıkma ihtimali : %0.00125

Yapılan geyikler, gidince şu işi yapacağım diyenler, X eyaletinde çalışacağım deyip deli gibi gece güdüz Amerika rüyasıyla yanıp tutuşanlar... BİRAZDAN ÇOK DAHA FAZLA ABARTMIYOR MUSUNUZ ? Bakın üzülürsünüz!! Yapmayın akışına bırakın..

Bu nasıl bir şey biliyor musunuz ?

Başvuruyu yapacaksın, başvurduğunu unutacaksın.. Sonuç gecesini bile unutacaksın, sonuçlardan 1 ay sonra dur lan ben GC'ye başvurdum bi bakayım diyeceksin. Pat diye çıkacak..!!

Böyle gece gündüz istemekle olsaydı... Peh bro.. Hayat bi'gün o gün bu gün bro!! Anı yaşa.

• ⭐⭐⭐⭐

@Mustafa34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Aynabat-Babayeva 2020 sonuçları açıklandı mı hani haziran 6 sına ertelenmişti? Lütfen cvp

konuyu ne kadar geriden takip ediyorsun sen 😃 yazdığın kişi taaa 1 yıl önce yazmış o yazıyı 😃 büyük ihtimalde dv2020 sonuçları için dedi dv2021 deyiz biz şuan ve evet 6 hazirana ertelendi.

• @thestars Susalim mi istiyorsun?

• @Rhonster ohhh çok korktum ya bu forumda yeniyim gece yataktan kalkıp tekrar tekrar bakıyorum ne olur dua edin 🙋♂

• @Austintx Yok susma abi burası forum sıkıntı yok. Ama hani çok isteme az iste.. Emin ol. O zaman daha avantajlısın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |