Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba dostlar 6 Haziran da açıklanacak olan DV2021 Loto sonuçları Türkiye saati olarak kaçta olacak tam ?

• Biz dahil çoğu kişi green card = loto .

sanıyor ,ancak olay bu değil , loto pastanın belkide en küçük birimi , videodaki polis arkadaş çekilişi kast etmiyor olabilir.

Zaten en başında , kesin değil bakın yalancı çıkmamayım diyor.

He olsa güzel olmaz mı , enfes olur... 🙂

• @aoakkaya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba dostlar 6 Haziran da açıklanacak olan DV2021 Loto sonuçları Türkiye saati olarak kaçta olacak tam ?

Yanlisim varsa duzeltsinlerAksam 20.00 siralarinda

• @aoakkaya 06 Haziran 2020 Türkiye Saati ile 20:00
    (Amerika Doğu Zaman Dilimi ile öğleden sonra 13:00 + 7 saat)

• @AgeGuns, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Biz dahil çoğu kişi green card = loto .

sanıyor ,ancak olay bu değil , loto pastanın belkide en küçük birimi , videodaki polis arkadaş çekilişi kast etmiyor olabilir.

Zaten en başında , kesin değil bakın yalancı çıkmamayım diyor.

He olsa güzel olmaz mı , enfes olur... 🙂

bende sana katılıyorum,adama saydırmaya gerek yok,söylüyor zaten kesin bir şey yok ama böyle duyum aldım diye,yanlış bilgi vermek istemediğini iletiyor

• @recebus @clourpoint Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için 🙏

• @LordBolton eğer doğruysa bu çok güzel bir haber yaklaşık 4bin olan sayı bu durumda 40 bine çıkıyor.. umarım trump reis yolumuza taş koymaz bu konuda 🙂

• Denver eyaletinde polis memuru hakan bey göçmenlik bürosu çalışanı bir arkadaşindan duymuş kesin bilgi olduğunu söyledi green card kotası TR için 10 katın üzerinde verilecek miş

• 26:36 ncı dk izleyin

• ⭐⭐⭐⭐

Bu arkadaş canli yayın yapiyor.Ağzında bir küfür kaba konuşmalar.yok bir arkadaşı varmis,gocmelik bürosunda çalışıyormuş,yok efendim turkiyeden 2021 alınacak göçmen sayısını ona göstermiş te o söyleyemezmiş,yok alınacak sayı 10 katıymış ıvır zıvır.bu tur laflara itibar etmeyelim arkadaslar.Abd muz cumhuriyeti degilki gc ile alinacak sayi belli 55000.ne bir fazla ne bir eksik.Keske bu arkadaşın söyledikleri dogru olsa da 10000veya 20000 vize turkiyeye verilsede hep beraber gitsek.bana pek mantıklı gelmedi.Abd parlementosunda yasal göçmenlik ilgili bir haber gecerse ozaman dikkat kesilelim.boyle youtuber lara inanmayalim.dediydi demisti ile olmaz.

Katılıyorum Turgut abi. Hikaye yapıyor. İzleyici artırmak için en dikkat çekici konu neyse ordan vuruyor. Amerikanın azalan nüfusu ciddi bir rakam değil. GC yi hiç yapmasa yine de bir şeyi eksimez. Her yıl çeşitli şekillerde binlerce insan göçmen olarak giriyor.

• @Tolga33, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Denver eyaletinde polis memuru hakan bey göçmenlik bürosu çalışanı bir arkadaşindan duymuş kesin bilgi olduğunu söyledi green card kotası TR için 10 katın üzerinde verilecek miş

Tolga kardesim 55k olan toplam kotada boyle bir yorumda yarisindan fazla bir vize turkiye icin verilecekmiş diyor.sence boyle bir sey olabilirmi?gc nin çeşitlilik ilkesine aykiri degilmi?

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bu arkadaş canli yayın yapiyor.Ağzında bir küfür kaba konuşmalar.yok bir arkadaşı varmis,gocmelik bürosunda çalışıyormuş,yok efendim turkiyeden 2021 alınacak göçmen sayısını ona göstermiş te o söyleyemezmiş,yok alınacak sayı 10 katıymış ıvır zıvır.bu tur laflara itibar etmeyelim arkadaslar.Abd muz cumhuriyeti degilki gc ile alinacak sayi belli 55000.ne bir fazla ne bir eksik.Keske bu arkadaşın söyledikleri dogru olsa da 10000veya 20000 vize turkiyeye verilsede hep beraber gitsek.bana pek mantıklı gelmedi.Abd parlementosunda yasal göçmenlik ilgili bir haber gecerse ozaman dikkat kesilelim.boyle youtuber lara inanmayalim.dediydi demisti ile olmaz.

Katılıyorum Turgut abi. Hikaye yapıyor. İzleyici artırmak için en dikkat çekici konu neyse ordan vuruyor. Amerikanın azalan nüfusu ciddi bir rakam değil. GC yi hiç yapmasa yine de bir şeyi eksimez. Her yıl çeşitli şekillerde binlerce insan göçmen olarak giriyor.

Aynen ibrahim gc aciklanma tarihi yaklasti bir parmak bal caliyor insanlarin agzina.umut edelim ama bir gercek varki o da kazanma sansimiz %1

• Umutlu olmak iyidir arkadaşlar ama kendinizi kandırarak bunu yapmazsanız iyi olur. Bir eyalet polisine ve şefine böyle bir bilgi gelmez. Gelse de sadece kulaktan dolma dedikodudur gerçeklik değeri çok düşüktür. Ayrıca kota gerçekten yükselecekse bile bu gelecek sene için olur, ki böyle bir şey olmayacak çünkü 300 milyon içerisinde 500 bin kişi ölse bile bu bir şey ifade etmez. Yani işçi açığı falan oluşmaz tam tersi milyonlarca işsiz var şu anda ABD'de coronadan dolayı. Ben tam tersi çekilişle verilen Green Card'ın yavaş yavaş ortadan kalkacağını düşünüyorum.

• Reklam yaptığını sanmıyorum birbucuk saat izledim videoyu iki üç kere bahsetti green card mevzusundan bekleyip göreceğiz bakalım

• Aslı çıkarsa bir tepsi baklava mı isterim 😂😂😂

Reklam yaptığını sanmıyorum birbucuk saat izledim videoyu iki üç kere bahsetti green card mevzusundan bekleyip göreceğiz bakalım

Tolga kardeşim insallah bu arkadasin dedigi dogru cikar.

Aslı çıkarsa bir tepsi baklava mı isterim 😂😂😂

Insallah ciksinda geregini yapariz.😁

• ben de inanmıyorum açıkçası. toplam verilecek vize sayısı 55 bin.. türkiye'de yanlış hatırlamıyorsam dv2018'de aileleriyle beraber vize alan sayısı 1000 küsürdü. bunu on katına çıkarmak demek 10k küsür vize demek. Dünya'nın geri kalanına ne kaldı o zaman? Türkiye'nin ne özelliği var ki?

• ⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Tolga33, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Aslı çıkarsa bir tepsi baklava mı isterim 😂😂😂

Insallah ciksinda geregini yapariz.😁

Hemde glikoz suruplu değil hakiki tereyağlı en güzel şerbetlisinden sana bir tepsi baklava

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.1k

| | | |