Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @burak benim bir tanıdığım vs yok usa da yakın akraba arkadaşı vs olan kişiler için bi fikir olur düşüncesi geldi aklıma @hsyn @Rastaman-Vibration

• Diğer arkadaşların "waiting for lottery" diye yazdığını görünce bende de bu yazı çıkacak mı diye bakmak istedim ama invalid number diyor. Neden acaba?

Invalid Confirmation Number: Please enter the correct confirmation number that is 16 characters long (example: 20181O0DZWY3DOV9)
    Konfirmasyon numaram 2019 ile başlıyor. Sizlerde de öyle herhalde.
    www.dvlottery.state.gov adresine girdim yanlış yerden mi bakıyorum?

• @arnblt DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Geçen sene bu zamanlar (02 Mayıs) aynı heyecanı tatmış biri olarak Hepinize bol şanslar diliyorum. Umarım sizin için en iyisi olur.
    Henüz sıram gelmedi. Eli kulağında. Kazanınca uzuuuun bir süreç sizi bekliyor. Kazanan arkadaşlar hemen ani kararlar almasınlar. Etrafına çok da fazla duyurmasınlar. Ta ki vizeyi alıncaya kadar.
    Ben kazandığım zaman bir sene önce kazanan arkadaşım söyle dedi. "Bir forum sitesi var. (O zaman adı başkaydı) Orada @crazycells diye biri var. O bıkmadan usanmadan cevap veriyor sorulara." Hakikaten doğruymuş.
    Hepinize tekrar başarılar...

Alkışlar @crazycells üstada 👏🏻👏🏻👏🏻

• @doa DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Diğer arkadaşların "waiting for lottery" diye yazdığını görünce bende de bu yazı çıkacak mı diye bakmak istedim ama invalid number diyor. Neden acaba?

Invalid Confirmation Number: Please enter the correct confirmation number that is 16 characters long (example: 20181O0DZWY3DOV9)
    Konfirmasyon numaram 2019 ile başlıyor. Sizlerde de öyle herhalde.
    www.dvlottery.state.gov adresine girdim yanlış yerden mi bakıyorum?

Daha açılmadı 2019 akşam 7 gibi

• Bu ileti silindi!

• ilk defa bugün 142 çevrimiçi gördüm inşallah bu sayının iki katı bu formda kazanan olur.
    ben de dahil.tabikiiiii

• Heyecanlı bekleyiş devam ediyor. İnşşallah bekleyenlerin hepsine çıkar

• Umarım forumdan katılan herkes kazanır ve hayallerine ulaşır. Nasıl akşam olacak bilmiyorum 😂

• Merhabalar herkese bol şanslar.

• Herkese selamlar.gecen sene bu heyecani bende yasiyorum aslinda hala yasiyorum ama gelip gelmeyecegi streside eklendi.bu senede saglama almak icin basvurmustum iyikide basvurmusum.eger bu senede kazanirsam kendimi dunyanin en sansli kisisi ilan edip hemen loto oynarim 😊bu sene kazanacagima dair en ufak umut yok has not been selected yazisi gozumun onunda aslinda gecen senede hic umudum yoktu ama cikti.psikolojik olarak herhalde ilk basvuran cogu kisi bana cikacak oyle hissediyorum diyor ancak sonuc oyle olmuyor maalesef.yeni uyeler damlar hemen artik.herkes icin hayirlisi maddi manevi yorucu bir surec suan 4 kisilik bir aile icin yaklasik olarak 100.000 120.000 tl gibi bir para gerekiyor bu vizede gosterilmesi gereken miktar.vize muayane pasaport ucak bileti derken bi 20000 tl daha gerekli.totalde 140.000 tlye ihtiyaciniz var.bu getirilen paranin coguda ev tutma araba alma sigorta ev esyasi zart zurt derken gidiyor.o yuzden maddi kaynaginizin saglam olmasi gerekli.tekrarden sans diliyorum umarim gidebilecek orda yapabilecek kisilere cikar.aksama gorecegiz

• bol şans arkadaşlar, benim başvurum yok öyle sans dilemeye, ne var ne yok kim ne yapıyor diye göz atmaya geldim. bilgi ediniyorum.

• çıkan arkadaşlar kesinlikle aile dışına söylemesin . Nazar değiyor göz değiyor . Uçak biletinizi cebinize koyunca söyleyin :)) bu forumdan en az 15 kişi ye çıkacak diye düşünüyorum bakalım :))

• merhaba millet hadi son gün ben de bir sour sorayım
    has not been selected yazısını görünce umut tamamen bitmiiş mi oluyor ben bir zamanlar bir şey duymuştum çıkmazsa daha sonra tekrar bakın ya da bunun gibi bir şey. sonradan çıktığını görebilirsin diye yazıyordu bu ne derece mantıklı bir durum acaba?

• aslında bence forumun bu bölümünde bir istatistik yapalım.
    Bu bölüme yazıp bekleyen arkadaşları liste halinde alalım. ve kazananları yanlarına yazalım.

böylece kendi içimizde yüzde kaç kazanan var çıkartmış oluruz.

• @smesut bu öneriye @crazycells beyi etiketleyelim..

• Çekiliş sayfasını sürekli yeniliyorum. Psikopata bağladım 🙂

• @vulture :))))) bende şimdi yemege cıkcam.bunaldım.calısamıyorum da 🙂

• Arkadaşlar hepinize merhaba!!!
    Öncelikle hepinize bol şans diliyorum.
    6 ay önce foruma kayıt oldum bu güne kadar yazdığınız herşeyi okudum. Çoğunuzu tanıyorum diyebilirim. 😀
    Olurda çekilişi kazanırsam foruma kayıtlı kazanan olarak istatistiklerde yerimi almak isterim. Bir çoğunuz kazanmayı hak eden ve giderse tutulabilecek kapasitede insanlarımız herşey gönlünüzce olsun

• Bu ileti silindi!

• New york'da akrabalarım var, Boston ve chicago da arkadaşlarım var. Muhtemelen chicago ya giderım diye duşunuyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

40

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |