DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 1 günden az kaldı :))) offf

• İstatistiklerin bir anlamı yok artık, şurda sadece 24 saat kalmış yarın herşey belli olacak. Umarım herkesin gönlüne göre verir Rabbim. Kısmet değilse zaten DV2020-21-22 deneriz şansımızı.. YOLO!

• @likable DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

İstatistiklerin bir anlamı yok artık, şurda sadece 24 saat kalmış yarın herşey belli olacak. Umarım herkesin gönlüne göre verir Rabbim. Kısmet değilse zaten DV2020-21-22 deneriz şansımızı.. YOLO!

🙂 imzana kurban

• @maitredemusique sadece siz değil dünyanın en az %40'ı bu konuda bana katılmayacaktır. Tabii ki bir insan istekliyse sıfır ingilizceyle bile gitse 5 yıl içinde uyum sağlayacaktır.
    Ancak doktora sahibi veya ilkokul mezunu, bu alışma süresine ihtiyacı olmayan, gittiği ilk günden ''native''lerle kolaylıkla uyum sağlayacak milyonlarca dünya vatandaşı varken, dünya dili olan ingilizce'yi öğrenmeyecek kadar globalleşen dünyadan uzak kişilere bu çekilişe katılım hakkı verilmesini desteklemiyorum.
    Umarım abd kültürüne uyumlu bütün dünya vatandaşları bir gün bu fırsatlar ülkesine geliş biletini alır

• @tanti sadece Case No bekliyorum 😁

• @likable 14XXX hocam beklemene gerek yok 🙂

• @rastaman-vibration DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@likable 14XXX hocam beklemene gerek yok 🙂

Ooo 14XXX alırım bi dal 😃

• Benim bi tanıdıgım vardı eşi başvurmuş 2012 yılında arkadaşın haberi bile yoktu şimdi abd de yaşıyorlar. Kardeşim hiç şahit olmadım dort gözle çıkmasını bekleyipte çıkan yarın tabular yıkılacak ve bana çıkacak inş.

• Umarim gitmicek adama çıkmaz ...

• Hadi bakalım, umarım gönülden isteyen herkes yarın o mutlu ekranı görürler 😃

• yarın saatler geçmek bilmeyecek 🙂

• @heleniki Simdi bile gecmek bilmiyor 🙂

• Bu ileti silindi!

• @famel DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@heleniki Simdi bile gecmek bilmiyor 🙂

Ben demlenmeye başladım valla akşama dek uyurum akşam kalkar bakarım 😃

• @yekta DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Umarim gitmicek adama çıkmaz ...

Umarım gidip yapamayacak adama çıkmaz, asıl onlar hak yiyor :))

• @rastaman-vibration çok ingilizce bildiğini sanıp amerikada sıfırdan ingilizce başlayanları gördük. boşversene.

• Bu konuda gerçekçi olmak gerekirse, eğer amerikayada , avustralya gibi bir sistem gelirse, şu an bende dahil olmak üzere GC ye başvuranların %99 u elenir 🙂 avustralya skillselect sistemi GC kadar popüler olmamasının nedeni zor , emek , tecrübe ve bilgi isteyen bir sistem olmasıdır .Ben GC ile ilgili aynı şekilde devam etmesini (sonuçta bir loto )sadece makul bir ücret alınarak beleşçi ve umursamaz tayfanın ayıklanmasını istiyorum .

• @vecihi tabii ki. zaten bu programın amacı dünya genelindeki nitelikli elemanları toplamak değil, çeşitliliği sağlama üzerine kurulu ve öyle de kalmalı.

• Türkiyede kursta veya internetten çalışarak öğrenilen İngilizce ile kimse ben İngilizce biliyorum demesin kardeşim cidden komik oluyor. Onu diyen arkadaşlar @Takip arkadaşımızın söylediği gibi oraya gittiği zaman sıfırdan İngilizce öğrenmeye başlıyor. Türkiyeden soran olunca da zaten biliyordum diyor. Millet elinde bi haltı olmadan ego makinesi olmuş. Yukarıdaki video bu konunun en sağlam kanıtıdır. Bkz. Diyalog.

• @takip Heleki güney bölgelerindeki ingilizce ingilizce bile değil. Bambaşka birşey. Alışmam 2-3 ayımı aldı ki ben ingilizceyi sıfırdan Amerika’da öğrenmiştim geçmiş öğrencilik dönemimde.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.4k

| | | |