Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba, her yer korona diye kaynarken, benim aklımda Green card ile ilgili deli sorular😕
    Takip ettiğim greencard ile giden youtuberlar hep genç yada yeni evli çiftler. Ben ve eşim 2019 başvurusu yaptık. Diyelim ki Mayıs'ta çekiliş te kazandık. Biz 5 kişilik bir aileyiz. 3 çocuğum var. Mülakatta kalabalık bir aile olmamızdan dolayı red yer miyiz? Yani bizim gibi aile olupta giden oldu mu hiç?

• @pelinbeyazkaya yani dünya üzerinde görülmüş duyulmuş bir red sebebi değil .Sanmıyorum sorun olacağını

• @Richmond etrafımda olsun, sosyal medyada olsun, gidenler hep küçük aileler ve bekarlar. İster istemez bir korku düştü. Yanıt için teşekkür ederim🙏🏻

• ⭐⭐⭐⭐

@pelinbeyazkaya, içinde söyledi: Mülakatta red yer miyiz?

aile

Kalabalık giden aileler var. Kişi sayısıyla birlikte gösterilecek rakam da artıyor tabii. Benim merak ettiğim ise insanların bu ilk gönderiye neden eksi oy kullandıkları... Ne denilmiş de beğenmemiş arkadaşlar merak ettim. Gözden kaçırdığım bir şey mi var yoksa? Haa, korona salgını varken neden bunu düşündü bu insan diye eksi verenler varsa korona konusunu burada değil başka haber portallarında ve sosyal medyadan takip edebilirler. Buradan bunu takip edenlerin en büyük sorunu korona denen illet GC ye ve bizim amerikaya gidişimize nasıl etki eder, artıları ve eksileri neler olur ana düşüncesi tabiki.

• @ibrahimasar yanıt için teşekkür ederim🙏🏻

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@pelinbeyazkaya, içinde söyledi: Mülakatta red yer miyiz?

Merhaba, her yer korona diye kaynarken, benim aklımda Green card ile ilgili deli sorular😕
    Takip ettiğim greencard ile giden youtuberlar hep genç yada yeni evli çiftler. Ben ve eşim 2019 başvurusu yaptık. Diyelim ki Mayıs'ta çekiliş te kazandık. Biz 5 kişilik bir aileyiz. 3 çocuğum var. Mülakatta kalabalık bir aile olmamızdan dolayı red yer miyiz? Yani bizim gibi aile olupta giden oldu mu hiç?

Green Card sureciyle ilgili sorularinizi DV2021 bekleme odasinda sorabilirsiniz.

• @crazycells tamamdır👍🏻

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |