Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar herkese, ben 2021 taliilerindenim case numaran 6xxx.

Normalde mulakata kanada’da girecektim fakat kanada konsoloslugu halen green card vizesi basmadigi acilmadigi mulakat tarihi vermediler, ve ben turkiyeye geldim 1 ay once.

Dosyami ankara konsolosluguna tasitip mulakata girebilmeye calisiyorum ilk mail’imi 2 gun once gonderdim, hic bir bilgim yoktu boyle olacagindan o yuzden geciktim.

Sizce ne yapabilirim daha baska?

Soyle bir mail attim ve ozel bilglerimide yazdim ;

Dear Officer,
    I was living in Canada due to my education and my case was assigned to US Embassy in Montreal, Canada.
    I am now living in Turkey since last month due to end of my studies and I kindly request you to transfer my case to US Embassy in Ankara.
    I have contacted KCC and they informed me to contact you due to my documents approved already.
    Thank you.

• ⭐⭐⭐⭐

@ErenPekkol her sorunuz için böyle başlık açamazsınız üzgünüm ilgili başlık altında sormalısınız sorunuzu
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |