Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana o plakayi alip bu cekilis isini yesilkartforum gelenegi haline getirmek istiyorum umarim
    bana cikar 😃

• @Muhtaradana hikayenizi paylastiginiz icin cok tesekkür ederim. Ozaman bende Cekilisinize katilmak isterim.

• @gokcell güzel kardeşim takılma büyük veya küçük harflere bak senin için hep küçük harf kullandım dangalak düşüncesiz kişiler için söylenir yani aslında daha başka şeyler de yazabilirdim ama uygun düşmez diye yazmadım inşallah sen bilerek başvuranlar dansındır

• @Selda valla birde mektubu bana göndermiş şimdi otellerde iş bakıyor ne işim var amerikada diyen biri kafayı yiyeceğim

• @Samet-Yılmaz çok güzel fikir kazanan bir sonraki sene gene çekiliş yapar

• @ibrahimasar çok geçmiş olsun ibrahim bey acil şifalar

• ⭐⭐⭐⭐

@ugurhepoglu Uğurcum büyük harf biliyorsun sanal alemde bağırma, tartışma hallerinde kullanılır. 20 yıllık bir gelenek. Dangalaklara da dangalak demeyelim de gençlerin bizi örnek alacağı bir yazı diliyle kendini bilmez diyelim. Geleceğiyle ilgili hiç ciddi planı olmayan böyle kendini bilmezler GC ye başvurup bir de yanlışlıkla kazanınca maalesef hepimiz üzülüyoruz ama ne çare. Bir de şu iyi yönden bakalım, bu kişiler nitelik olarak kendini bilmez oldukları için amerikada da elimize ayağımıza dolaşıp Türkleri olumsuz, kötü insanlar gibi gösterebilirler. İyi ki sürece devam etmiyorlar. Ama keşke hiç başvurmasalar tabii..

• ⭐⭐

@Muhtaradana Sizin o koskoca yureginiz var olsun Muhammed Bey. Bastacisiniz. Siz nasıl uygun görüyorsanız bizim kabulümüzdür.

• Forum eski günlerine dönmüş çok şükür.Arkadaşlar bir şeyi merak ediyorum.rüyasında case number ını gören varmı?benim başımdan şöye bir şey geçti.geçenlerde uykumda numaram bana gösterildi.8144.bana göre bu numara hiç bir şey ifade etmiyor.benim için bir anlamı yok bu sayının.işin tuhaf yanı güya konsolostukta mülakata gitmişim.görevli dosya numaramı soruyo bana.bende bilmiyorum diyor önündeki bilgisayara bak diyorum.adam beyaz sarışın bir amerikan .bakıyor bana ekramı gösteriyor.8144.tak uyanıyorum.bana çok saçma geldi.dalga geçmeyin .konu olsun muhabbet olsun diye yazdım.kötü ve alaycı bir yorum istemiyorum bakın baştan söyleyeyim.....konuya fazla kaptırdık galibakendimizi

• ⭐⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

bakın b

🙂 Sırtın açıkta kalınca oluyor öyle Turgut abi. 2-3 kez ben de gördüm. Benimki yüksek hanımınki düşük, ya da tam tersi.. Bir rüyamda ben de konsoloslukta form doldururken elim ayağıma dolandı, numaramı hatırlayamadım. Oluyor böyle rüyalar. İyiye yor iyi olsun. Olumlu olsun. Olumlu demişken imzanı da değiştir bence. Olumsuzluğu çağırıyorsun. Yaz bu case numberi mesela. O da senin uğurun olsun. Dini inancın da kuvvetli senin. Allahtan iyi şeyler mi dilersin olumsuz şeyler mi.. Öyle düşün.

• @Muhtaradana talibim, umarım size verdiği şanstan bizede getirir. Bizde bir an önce hayallerimize kavuşuruz. Teşekkürler.

• doğru söylüyorsun ibrahim.bir yerlerimi zi uyurken açıkta bırakyoruz.saçma bir rüyaydı sadece muhabbet olsun diye yazdım.gc çok odaklandık bilinç altımız bizle maytap geçiyor işte.yoksa çıkacağı falan da yok.her neyse demekki benden başkalarına da oluyormuş.öğrenmiş oldum..

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar @clourpoint belli mi olur abi umarım rüyalarınız gerçek olur.

• @fetihy sanmıyorum kardeşim.gökten kasnak yağsa bir tanesi bile kafamıza geçmez bendede böyle bir şans var..

• ⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@fetihy sanmıyorum kardeşim.gökten kasnak yağsa bir tanesi bile kafamıza geçmez bendede böyle bir şans var..

siz yinede umudunuzu kaybetmeyin. herşeyde vardır bi hayır nasipse olur abi

• @Muhtaradana izninizle hediye edeceğiniz plakaya bende talibim bakarsınız bizede şanş getirmiş 🙂selamlar saygılar.

• ⭐⭐

@Muhtaradana Bende varım Muhammed bey beni de ekleyin bakarsınız sizin şansınız banada vurur.

• @Muhtaradana 2021 Bana cikmasa bile bu plaka bana onumuzdeki zamanlar icin super bir motivasyon ve hatira olur.

• @Muhtaradana herhangi bir sayfayı takip etme zorunluluğumuz olmadan çekilişe katılmakta ayrı bir güzel 🙂

• Arkadaşlar hepinize merhaba yeni katıldım aranıza.İlk başvurumu yapmış bulundum.Yaşım 19. Aslında Ekim 17 de gönderdim başvurumu o tarihten bu tarihe çok fazla Amerikaya göç etmiş insanları izliyorum.Okan Serbes, Evrimle Burak deli gibi her akşam izliyorum 🙂 Hakkımızda hayırlısı olsun. Çok az bir süre kaldı baya beklemiştik. Herkese başarılar diliyorum. Selamlar 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |