Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Florida Fort Myers da bulunan cep telefonu tamir lokasyonumuzda calisacak arkadaslar ariyoruz. 2 yildir calisan arkadasimiz isten ayriliyor. Bu nedenle su an icin telefon tamirini bilen kisileri tercih edecegiz. Ilgilenen arkadaslar 850 319-6904 numarasindan ulasip detaylari ogrenebilirler

• ⭐⭐

Up ......

• ⭐⭐

Ilanimiz gunceldir

• goodluck, kiosk u kaca actiniz acaba? aylik yada yillik ne kadar kira oduyorsunuz.? Boyle bir kiosk ne kadar a mal oldu size.? Kisaca bilgi verirseniz seviniriz. Boyle isler dusunen kisiler icin fikir olmasi acisindan faydali olacaktir.

• ⭐⭐

Biraz sehrimizden bahsedeyim. 12 ay yaz yasayan yasam maliyeti be kiralarin düsük oldugu bir sehir. Cabukca adapte olabilirsiniz

• @mexido bi tarz sorular ozel sorulardir. bence bu tarz sorulari sorarken 2 sefer dusunmekte yarar var.

tamir isini bir cok kisiye oneririm. sahsim ve ben bu isi yapiyoruz. yanlis anlamayin ama uberle lyft le zaman kaybedeceginize bu tarz islere yonelin. bilmiyorum training imkani var mi ama 5 ay da iyi bir seviyeye gelir normal bi insan.

• @Ercan-Tekoglan, içinde söyledi: Cep telefonu tamir teknisyeni

@mexido bi tarz sorular ozel sorulardir. bence bu tarz sorulari sorarken 2 sefer dusunmekte yarar var.

tamir isini bir cok kisiye oneririm. sahsim ve ben bu isi yapiyoruz. yanlis anlamayin ama uberle lyft le zaman kaybedeceginize bu tarz islere yonelin. bilmiyorum training imkani var mi ama 5 ay da iyi bir seviyeye gelir normal bi insan.

Ben meslek lisesi cikisliyim,elektronik bolumunden. Elim yatkin o islere biraz. Dusunebilirim aslinda ama Florida tarafini dusunmuyorum. Tamir ve elektrik isleri iyi kazandiriyor mu? Detayli bi aciklama yapabilir misiniz?

• ⭐⭐

Su an icin Turkiye’den dusunmuyoruz. Hemen gelebilecek durumda olanlari tercih edebiliriz.

• @Ercan-Tekoglan, içinde söyledi: Cep telefonu tamir teknisyeni

@mexido bi tarz sorular ozel sorulardir. bence bu tarz sorulari sorarken 2 sefer dusunmekte yarar var.

Ozelden mi sormaliydik bilemedim 🙂 Devlet sirri degil bence. Iki kez dusuncek bir durum oldugunu da sanmiyorum. Ben soyleyim bulundugu yere konuma gore degisiklik gosteriyor hatta mall de acilmak istenen bulunan kata gore de fiyat degiskenlik gosterir. Kiralar da doneme gore degisir ornegin yogun sezon christmas donemi artis gostermektedir. Net bir rakam vermis olmasam da dedigim gibi kosullara gore degiskenlik gosterecek zaten. 50bin-100bin diyelim ve kirayida normal donem 5-10 diyelim yogun sezon 15-20 tamamen ortalama biseyler yazdim. Bu isler ile ilgilenmek isteyen kisilere ornek olmasi acisindan sormustum kendim icin degil. 😉

• ⭐⭐

@mexido

Uygun bi zamanda baska bi konu basliginda bahsedilir. Konuyu is ilani olarak actim. Baska konular konusarak dagitmak istemiyorum.

• @goodluck, içinde söyledi: Cep telefonu tamir teknisyeni

@mexido

Uygun bi zamanda baska bi konu basliginda bahsedilir. Konuyu is ilani olarak actim. Baska konular konusarak dagitmak istemiyorum.

Problem degil @goodluck,

• Turkiyeden düşünmüyorum demissiniz olurda fikriniz değişirse ihtiyaç olursa 10 yıllık tecrübem var bir cok marka cep telefonu onarabilirim haricinde tablet ve televizyon tamirindede deneyimim mevcut @goodluck

• ⭐⭐

@Çağdaş-Kılıçoğlu, içinde söyledi: Cep telefonu tamir teknisyeni

Turkiyeden düşünmüyorum demissiniz olurda fikriniz değişirse ihtiyaç olursa 10 yıllık tecrübem var bir cok marka cep telefonu onarabilirim haricinde tablet ve televizyon tamirindede deneyimim mevcut @goodluck

Turkiye’den dusunmuyor degilim. 1-2 hafta icinde gelip calismaya baslayabilirseniz olabilir.

• @goodluck whatsApp üzerinden yazdım size

• @goodluck,

calisma iznine mi basvuracaksiniz tr den adam getirmek icin bildigim kadariyla once abd icinden resmi gazete de ilan vermeniz uygun kimse olmadigini kanitlarsaniz tr den getirebilirsiniz ornegin doner ustasi v.s gibi. Prodesurler biraz cetrefilli diye biliyorum.

• @mexido, içinde söyledi: Cep telefonu tamir teknisyeni

@goodluck,

calisma iznine mi basvuracaksiniz tr den adam getirmek icin bildigim kadariyla once abd icinden resmi gazete de ilan vermeniz uygun kimse olmadigini kanitlarsaniz tr den getirebilirsiniz ornegin doner ustasi v.s gibi. Prodesurler biraz cetrefilli diye biliyorum.

her konuyu açık açık yazmamak lazım. su akmış yolunu bulmuştur 🙂

• @goodluck, içinde söyledi: Cep telefonu tamir teknisyeni

Florida Fort Myers da bulunan cep telefonu tamir lokasyonumuzda calisacak arkadaslar ariyoruz. 2 yildir calisan arkadasimiz isten ayriliyor. Bu nedenle su an icin telefon tamirini bilen kisileri tercih edecegiz. Ilgilenen arkadaslar 850 319-6904 numarasindan ulasip detaylari ogrenebilirler

Ben varim 🙂 Universitede dukkanim vardi 🙂

Tekliflere acigim.

(guncellemek icin yazdim 🙂 )

O tarafa gelenlerden duydugum olur ise yonlendiririm...

• ⭐⭐

@semavi, içinde söyledi: Cep telefonu tamir teknisyeni

@goodluck, içinde söyledi: Cep telefonu tamir teknisyeni

Ben varim 🙂 Universitede dukkanim vardi 🙂

Tekliflere acigim.

(guncellemek icin yazdim 🙂 )

O tarafa gelenlerden duydugum olur ise yonlendiririm...

Tesekkur ederim 👍 sen gel baş teknisyen yapayım seni 😀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |