DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ekpr 2018e öylesine bi daha baktım kendimi şu yazıya alıştırmak için.
    Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

• @vecihi Psikolojik olarak hazır hissediyorum çünkü çok istememe rağmen çıkmadığına emin gibiyim bu sayfayı göreceğimi biliyorum. 😥

• İyi akşamlar arkadaşlar, nasılsınız? @tanti arkadaşla buluştuk çay içip kritiğini yaptık.

• @likable DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

İyi akşamlar arkadaşlar, nasılsınız? @tanti arkadaşla buluştuk çay içip kritiğini yaptık.

Selamlar hocam çok güzel yapmışsınız yakın olsam bende katılırdım size..

• Saygılar @arnblt Ozaman daha da düşüyor ihtimal desene hocam. 250K çekiliş başvurusu 4000 kişi %2’nin altında. Ozaman ne diyoruz Has Not Been Selected 😁

@arnblt DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@likable 4000 altı GC vermeleri ve 2017 de çıkan sayısı gibi bilgilerin yanlış. Allah'tanda yanlış.4000 altı diye bir şey yok.
    GC de sayı konusunda bir kural var. Bir ülke o zaman verilen DV kapsamındaki vizelerin %7 sinden fazla vize alamaz. Yani 50000 ise sınır vize 3500, 55000 ise sınır 3850. Bunlar aile üyeleri dahil sayılar.

Çekilişte bir algoritma var. Diyorlar ki, bir ülkeden en fazla 3000 dosya kazansın (aile bireyleri hariç) fakat aile bireyleri dahil 4500 ü geçmesin. Yani şu lastiklerdeki 5 yıl yada 50000 km gibi 🙂
    DV2018 de Türkiye bu sınıra takıldı. 3000 dosya 4390 kişi ile. DV2017 de bir sıkıntı yok.

Ayrıca bu case no lara çok takmayın. O bu seneye has bir durum oldu. Yığılma 0-20000 numaraları üzerinde olduğu ve giden gitmeyen çoğu kişi DS260 formunu doldurduğu için böyle oldu. Seneyede böyle olacak değil.
    Örneğin Türkiye den çekilişi kazanan 3000 dosya ilk 10000 case içinde toplanır. Siz 2000 inci olursunuz. Sizden öncekiler 2 şer kişi mülakata gider, sıra 20000 e gelse bile Case No 8000 le dahi vize alamazsınız.
    Lafın kısası çıksın da nasıl çıkarsa çıksın.
    Selamlar

• İstanbul buluşması düşünüyoruz uyarsa buradaki arkadaşlarla otururuz iyi olur. Daha sonra duruma göre Has Not Been Selected buluşması vs. 😁
    @pacaveli DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@likable DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

İyi akşamlar arkadaşlar, nasılsınız? @tanti arkadaşla buluştuk çay içip kritiğini yaptık.

• @likable ayağına sağlık

• @pacaveli DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Çıkmadan yapmazsak daha da yapamayız 😂

• Artık Türkiye’ye döndüğünde yaparız 😁😜

@tanti DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@pacaveli DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Çıkmadan yapmazsak daha da yapamayız 😂

• @FreeWoRLD valla ben hiç tutturamadım. Yok anacım benim şansım yok.
    Artık hep beraner göreceğiz 16 Mayıs'ta kim kıracak şeytanın bacağını.

• @reader bu dediğiniz ne bende deneyeyim

• Arkadaşım deneme moralin bozulur 😁
    @gözde DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@reader bu dediğiniz ne bende deneyeyim

• @gözde bir önceki sayfada @FreeWoRLD arkadaşın verdiği link

• Bu ileti silindi!

• @reader evet denedim 3 çıktı bana

• @totoro kardeşim az kaldı oda 15 Mayıs günü kayış kopacak😁

• @FreeWoRLD bombayı attı kaçtı, 0-66 arasından tutturabilirsen tuttur şimdi 🙂

• @gözde iyi iyi oh ne güzel😁

• @vecihi yaaa bak gördün mü che'nin annesi gibi diyeceğim ben de: herkes kendini kurtarır olan sana olur😁

• @reader hiç sağlıklı görmüyorum halimizi 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

45

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.7k

| | | |