Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ejay boşverin hocam uğraşmayın.saygılar

• ⭐⭐⭐⭐

@ejay, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster ekran görüntüleri var istediği kadar silsin. Şikayet edeceğim savcılığa biraz aklı başına gelir

savcılık şey diyormuş " bu adam boşluk boşluklarla mı uğraşacaz zaten bu yaşa kadar gelmiş bir baltaya sap olamamış kendi hayatından memnun değil diye etrafındakilere tükürüyor onların tepkilerinden zevk alıyor boş verin boş bir hayat yaşayıp gidiyor zaten diye 😃

Sanıyor silince herşey bitiyor ☺️ gelip evden ifade vermeye alsınlar kadına yönelik sözlü şiddet ten görürüm onun klavye delikanliligini👍

internet herşeyi kaydediyor en güzel yanı da bu 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ejay boşverin hocam uğraşmayın.saygılar

abi bizler boşver dedik diye bunlar böyle ayakta.

• ⭐⭐⭐

bu kadar boş ve anlamsız bir cümle duymadım ne demek evliler katılmasın bunu hangi hak ile yada hangi kafa ile yazdın ? kendin gibi yazdığın yazılar boş ve anlamsız altı boş vede gereksiz. insanların sabrı sınama insanları kışkırtma boş beleş düşüncelerini kendine sakla insanların senin düşüncelerine yada anlamsız boş yorumlarına ihtiyacı yok.

• ⭐⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

bu kadar boş ve anlamsız bir cümle duymadım ne demek evliler katılmasın bunu hangi hak ile yada hangi kafa ile yazdın ? kendin gibi yazdığın yazılar boş ve anlamsız altı boş vede gereksiz. insanların sabrı sınama insanları kışkırtma boş beleş düşüncelerini kendine sakla insanların senin düşüncelerine yada anlamsız boş yorumlarına ihtiyacı yok.

boss sakin ol lazımsın bize 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells sayın crazycells gereğini yapacaktır artık bu arkadaş için zaten 1 değil 2 değil 3 değil sürekli böyle hakaretler laf atmalar kışkırtmalar .

• ⭐⭐⭐

@Rhonster sakinim çok şükür kardeşim 😉

• ⭐⭐⭐

@Calibraturbo lütfen bir bayan olarak rica ediyorum. Saygı olur mu cinsiyet ayrımı yapmadan saygı lütfen...

• ⭐⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster sakinim çok şükür kardeşim 😉

iyi iyi 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Calibraturbo lütfen bir bayan olarak rica ediyorum. Saygı olur mu cinsiyet ayrımı yapmadan saygı lütfen...

abla boşver anlamaz bu tipler.

• @Hyller, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Siz bu arkadaşın ne yazdığını okudunuzmu ablacığım.evli olanlar müraccat etmesin diyor kendisi.sanki karar makamı kendisi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Iletileri ben sildim arkadaslar, bilginize.

Sayin @Calibraturbo , yazdiginiz cinsiyetci ifadeler nedeniyle sizi 1 haftaligina dinlendirelim. Lutfen bu surecte sakinlesin ve baskalarinin yapacaklarina karismayin. Siz forumda yazinca, ister istemez insanlar uzerine aliniyor, siz bu durumda 'ben kimseyi ozel olarak kastetmedim' diyemezsiniz. Ben evli olsaydim, ben de ustume alinirdim 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

Yazdiklarimi silmedim ayni iletiyi defalarca paylastigimdan ilki haric hepsini sildim.Fikrimi paylastim.bu kadar lince gerek yoktu.Alt tabaka ailelerin abdye gitmemesini cunku turkiyedeki dini ve kulturu orada arayacagini.tatmin olmayip donecegini.Asimile olmus dil bilen genclerlerin gitmesi gerektigini soyledim ve bu benim fikrim..milupa ile bebek bezi fiyatlarinin tetiklemesi ile linc edildim.

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Sayin @Calibraturbo , yazdiginiz cinsiyetci ifadeler nedeniyle sizi 1 haftaligina dinlendirelim. Lutfen bu surecte sakinlesin ve baskalarinin yapacaklarina karismayin. Siz forumda yazinca, ister istemez insanlar uzerine aliniyor, siz bu durumda 'ben kimseyi ozel olarak kastetmedim' diyemezsiniz. Ben evli olsaydim, ben de ustume alinirdim 🙂

hocam ama kaç defa dinlenecek bu arkadaş ? geçende dinlendirmiştiniz şahsi görüşüm dinlenmeye hiç niyetinin olmamasıdır.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Calibraturbo, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Yazdiklarimi silmedim ayni iletiyi defalarca paylastigimdan ilki haric hepsini sildim.Fikrimi paylastim.bu kadar lince gerek yoktu.Alt tabaka ailelerin abdye gitmemesini cunku turkiyedeki dini ve kulturu orada arayacagini.tatmin olmayip donecegini.Asimile olmus dil bilen genclerlerin gitmesi gerektigini soyledim ve bu benim fikrim..milupa ile bebek bezi fiyatlarinin tetiklemesi ile linc edildim.

Her konuda dusunup fikir uretmekte ozgursunuz, ama fikirlerinizi foruma aktarirken ozgur degilsiniz maalesef sayin @Calibraturbo , fikirlerinizi paylasirken forum kurallarina uyarak hareket etmelisiniz.

@admin, içinde söyledi: Forum Kuralları

Forum Kuralları

2. Başka bir forum kullanıcısını yada forumda bulunmayan üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz. Ayrıca; halkın sosyal sınıf, ırk, dil, cinsiyet, kişisel hayat tercihleri, cinsel yönelim, din, mezhep, bölge ve kültür bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini ayrıştırıcı, ya da bu kesimi diğer bir kesim aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa iten tahrik edici yazılar yazılamaz.

Lutfen ayristirici ve ayrimci olan veya bu sekilde anlasilabilecek soylemlerden kacinin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

hocam ama kaç defa dinlenecek bu arkadaş ? geçende dinlendirmiştiniz şahsi görüşüm dinlenmeye hiç niyetinin olmamasıdır.

Sayin @Calibraturbo 'nun sozlerinin gecmisten gunumuze yasamis oldugu evrimden dolayi su an icin forumdan tamamen cikartmaya gerek oldugunu dusunmuyorum. Hala arada gereksiz kiskirtmalarda bulunuyor, ama bu konulardaki gelismesini gormezden gelmek haksizlik olur 🙂

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Sayin @Calibraturbo 'nun sozlerinin gecmisten gunumuze yasamis oldugu evrimden dolayi su an icin forumdan tamamen cikartmaya gerek oldugunu dusunmuyorum. Hala arada gereksiz kiskirtmalarda bulunuyor, ama bu konulardaki gelismesini gormezden gelmek haksizlik olur 🙂

Yani bu durumu meşrulaştırıyoruz. Küfür nasıl yanlış anlaşılabilir onuda anlamış değilim . Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Yani bu durumu meşrulaştırıyoruz. Küfür nasıl yanlış anlaşılabilir onuda anlamış değilim . Teşekkürler

Hangi iletiden bahsediyorsunuz emin degilim, ben kufur goremedim lutfen bahsettiginiz iletiyi bayraklayin o durumda gorebilirim; ama genelde kisilerin ilk yazdiklarini ve amaclarini degerlendiriyorum. Cunku kiskirtmalar ve karsilikli atismalarda genelde tek taraf suclu olmuyor.

Su an sayin @Calibraturbo "kezban" ve "evlenenler katilmasin" ifadelerinden dolayi cezasini aldi.

siz kiskirtmalarda bulunuyor, ama bu konulardaki gelismesini gormezden gelmek haksizlik olur

Bu konuda gorus ayriligimiz var @crazycells

Arkadasla kisisel bir sorunum yok. Lakin bu tarz yaklasimlar buraya emek verenleri kiskirtiyor ve emek verenlerden oluyorsunuz. Geriye ise kiskirtanlar kaliyor... Forum ve bilgiye talip olan insanlar cezalandirilmasin... Buraya emek veren bir cok insan benzer tartismalarla yazmayi birakti...

Son olarak... Engelledigimiz kisi bizi bizde onu hic gormeyelim... lutfen 🙂 Rica ediyoruz, forum saglayicisina iletebilir misiniz, ekleseler 🙂

Selamlar

Hangi iletiden bahsediyorsunuz emin degilim, ben kufur goremedim lutfen bahsettiginiz iletiyi bayraklayin o durumda gorebilirim; ama genelde kisilerin ilk yazdiklarini ve amaclarini degerlendiriyorum. Cunku kiskirtmalar ve karsilikli atismalarda genelde tek taraf suclu olmuyor.

Su an sayin @Calibraturbo "kezban" ve "evlenenler katilmasin" ifadelerinden dolayi cezasini aldi.

Bu ileti. "Deve sidikli ayran ictim Evliler gitmesin bekarlarin onunu acin.turkiyede evlenmek
    demek su demek: bu ulkenin yamuklugnu kabul ediyorum
    fakat uremek zorundayim..ulkeden umudu olmadigindan
    nice iliskileri reddeden elizabetlere sarilan dil bilen
    adaptasyon sorunu olmayan gencler var.Sen ise hem dil
    bilmiyon hemde kezban karini goturuyon"

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |