Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Green Card çekilişini kaçıncı başvurunuzda ve kaç yaşındayken kazandınız?

• 5.basvurumda cikti.ilk basvurdugumda bekardim simdi iki oglum var 1 ve 4 yasinda.su an amerikadayim.yas 32. Bir seyi gonulden isterseniz bi sekilde oluyor arkadaslar.gonulden ve hayirlisini isteyin.

• @Calibraturbo çok özel bir sebebi yok, sadece asıl kazananın her yerde biraz daha önde olması gibi sebeplerden, birde case'lerimiz arası çok fark olmamasından dolayı benimki ile devam ettik.

• Ilk basvurumda 30yasimda kazandim.

• yaş 35 ve ilk başvurum.

• 2018'de ilk kez başvuru yaptım. hemde son gün son saatlerde. Eşim içinde aynı zamanda başvuru yapmıştım. ona çıkmadı bana çıktı. çok fazla inanmıştım ve ilk başvuruda çıktı umarım vizeyi de alabiliriz. sabır bu sürecin en büyük aşaması. hem çıktı diye seviniyorsunuz hem vizeyi alabilecek miyiz diye belirsiz süreç içerisindeyiz. inşallah hayırlısıyla olur .

• İstanbul'dan başvuru yaptık. yaş 30 🙂

• @hope34 case numberi gizleyin isterseniz

• @hope34, içinde söyledi: Green Card cekilisini kacinci basvurunuzda ve kac yasindayken kazandiniz?

2018'de ilk kez başvuru yaptım. hemde son gün son saatlerde. Eşim içinde aynı zamanda başvuru yapmıştım. ona çıkmadı bana çıktı. çok fazla inanmıştım ve ilk başvuruda çıktı umarım vizeyi de alabiliriz. sabır bu sürecin en büyük aşaması. hem çıktı diye seviniyorsunuz hem vizeyi alabilecek miyiz diye belirsiz süreç içerisindeyiz. inşallah hayırlısıyla olur .

Umarim hersey istediginiz gibi olur!

• @dmrtkn doğru case number değil aslında ama teşekkür ederim uyarı için

• yas 52, ilk başvuruda .

• @redsat2000, içinde söyledi: Green Card cekilisini kacinci basvurunuzda ve kac yasindayken kazandiniz?

51 yasında 13. başvurumda çıktı Bu konuda en istikrarlı olanınız benim sanırım. Ocak son günleri Miami'den yazmaya başlarım.

43 yaşında 17. denememde çıktı bana.

• ⭐⭐

Yaş 39 ikinci başvuru hadi hayırlısı çıkarsa yazarız

• @zinos, içinde söyledi: Green Card cekilisini kacinci basvurunuzda ve kac yasindayken kazandiniz?

@redsat2000, içinde söyledi: Green Card cekilisini kacinci basvurunuzda ve kac yasindayken kazandiniz?

51 yasında 13. başvurumda çıktı Bu konuda en istikrarlı olanınız benim sanırım. Ocak son günleri Miami'den yazmaya başlarım.

43 yaşında 17. denememde çıktı bana.

Onda da yer yarıldı sanki, içine düştük hayırlısı bakalım.

• 18.basvuru 38 yasimda cikti.

• @harun-dv2019 buyuk sabır valla 😃

• @hamza-can hayatin normal akisinda devam edip cekilisi kazandiginizi ogrendiginizde yeni duruma uyum saglamak gibi dusunun. Ilk basvurulardan sonra cok da plan kurmuyosunuz uzerine. bi sure sonra sonucu bile kontrol etmek aklimiza gelmiyor.imzamda formu hangi tarihte gonderdigimi gorebilirsiniz😃

• 12 . başvurumda kazandım. 30 yaşındayım

• 2016 yılında Amerika seyahatimden sonra başvurmayı düşünmeye başladım. Ancak greencard çıkarsa ekonomik olarak karşılayamayacağım için 2020 yılına kadar başvuruda bulunmadım. İlk yıl kazananlar kulübünde olacağımıza çok inanmıştık eşimle ama olmadı. 2 yıldır başvurularımızı sürdürüyoruz. İnşallah bize de bir gün çıkar.

• ⭐⭐ Yasaklı

Otuzuc yasında kazandım Kazandıktan sonra hayatım Değişti . 2008 den beri basvuruyorum umarım gidebilirim

• 27 yaşında ve 2. başvurumda çıktı. Umarım sürecin hayırlısıyla tamamlandığını da görebilirim 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |