Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Nothing-Man, içinde söyledi: Bekar ve tek gidecek varmıdır?

@HPX sektör olarak sınırsız iş potansiyeliniz var.Kentucky bulunduğu yer olarak bence sizin için uygun gibi.Sizin iş konusunda deneyiminiz varsa Linkedinden bir çok yerde iş fırsatı bula bilirsiniz.Yani NY NJ Florida LA de banliyolar da kalıp büyük firmalara da yakın olursunuz gibi.
    benim gözüm ilk olarak okyanus kıyısı yerlere kayıyor ama iç bölgelerde de güzel yerler var, çok soğuk haricinde benim için okey, sizin de bir önceliğiniz vardır mevsim olarak veya başka bir etken?

Aklimdan zaten kentucky, New Jersey falan geciyor. Cok soguk olmasa secilcek yer benim icin daha iyi olur, gerisi icin okey benden yana. Peki simdiden is bulunurmu sizce (vize sponsor) olan firmalar mesela, yoksa imkani hic mi yok?

• @HPX Lexington KY güzel yer otomotiv fabrikaları çok benim çalıştığım otomotiv firmasının bir fabrikası var kazanırsam değerlendirmeye alacağım bir yer

• @Mrfirat anladim sagolasin. Hayirlisi insallah. Lexington ve özellikle kentucky eyaleti icin bilgi toplamaya basliyim en iyisi 👏🏼

• ⭐⭐ Yasaklı

south carolinaya da bak cok araba fabrıkası var

• @HPX Mt Prospect IL ve Arlington Heights IL de bakın 🙂

• @hope78, içinde söyledi: Bekar ve tek gidecek varmıdır?

ben tek gidiyorum/ suan ilk basamak newyork...herkese bol sans..😇

benzeriz

• Bekar ve tek gidiyorum ilk etapta Nyc tarafına. Paslasabiliriz..

• Şuan kısa vadede NY düşünen arkadaşlar oldukça fazla, özelden iletişim kurun bence. @Erkangeziyor @hope78 @kaantekinci
    Ayrıca @hakanakin @Kartanesi-Sevinç-0 @midastouch de kısa vadede gidecek diğer arkadaşlarda var,
    telegram veya whatsup dan grup kurarak bence buradan birbirinizi tanır ve daha iyi bir başlangıç yapabilirsiniz gibi.
    Hepinize şimdiden yeni hayatlarında başarılar,mutluluklar. 😉

Şuan kısa vadede NY düşünen arkadaşlar oldukça fazla, özelden iletişim kurun bence. @Erkangeziyor @hope78 @kaantekinci
    Ayrıca @hakanakin @Kartanesi-Sevinç-0 @midastouch de kısa vadede gidecek diğer arkadaşlarda var,
    telegram veya whatsup dan grup kurarak bence buradan birbirinizi tanır ve daha iyi bir başlangıç yapabilirsiniz gibi.

Eger uygun görülürse bekar ve tek gidenler icin bir whatsapp grubu acabiliriz, hem birbirimizi tanimis oluruz ve ileride yardimlasma falan icin de iyi olabilir 🙂

• @HPX Giden arkadaşlar kendi aralarında açması daha mantıklı, diğer kişilere ne zaman çıkacağı belli değil ki 🙂 daha sonra çıkan kişileri eklerler yada burada yeni gelen kişiler eklenir.
    Şimdi sizin ve benim durumumda çıkmadan bu konulara girmek doğru olmaz, inşallah mayıs ayında kazanır isek zaten mayıs ayından sonra önümüzde 1 yıl civarı bir zaman var bu konuları konuşmak için 😉

• @Nothing-Man evet dogru haklisiniz. Bi anda gaza geldim ve harbiden kazanmis gibi hissettim kendimi. Nasip olur ise ve cikarsa insallah ondan sonra hallederiz zaten onlari. Tanismalar yardimlasmalar falan iste 🙂

Şuan kısa vadede NY düşünen arkadaşlar oldukça fazla, özelden iletişim kurun bence. @Erkangeziyor @hope78 @kaantekinci

olabilir aslinda /ny gidecekler bir grup kurulabilir mantikli...🙆😇

• @hope78 bence kesinlikle yapın yukarıda bahsettiğim kişilere özelden mesaj atıp tel isteyip hemen oluşturun bir grup 😉

• @kaptan 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Biz bu cümleyi duymayı bile özlemişiz. Ne yapıp yapmayacağınız değil; niyetiniz önemli..Çok teşekkür ederiz

• Arkadaşlar buraya geldiğinizde bambaşka bir dünya ile karşılaşacak siniz ve kuralları çok katı. O kadar çok saçma kuralları varki eğer kalacaksaniz onları olduğu gibi kabullenin yoksa stres yasarsiniz yıllar geçtikçe kendinize zarar verirsiniz.kurallara karşı kesinlikle riske girmeyin ( Evdeki hesap hiç çarşıya uymaz ) yoksa bu size çok pahalıya patlar. Buda size benden bir not kalin sağlıcakla.

• @kaptan Değerli tavsiyeleriniz için teşekkürler.Siz ne süredir Virginia dasınız ? Teksiniz sanırım? Uber dışında tam zamanlı işiniz neydi ? Virginiayı ilk gelenler için tavsiye eder misiniz ?çok teşekkürler cevap için, hayırlı kazançlar 🙂

• NYC hakkinda bilgi almak isteyen olursa bildigim kadari ile yardimci olmak isterim. Zira ben de geleli cok zaman olmadi 😃 Long Island ile ilgili sorulariniz olursa beklerim.
    Selam ile...

• kısmetse ben 🙂 gideceğim

• Merhabalar Houston tarafına gitmeyi düşünüyorum. Gidecekler arasında bir gruplaşmaya gidilirse buna katılabileceğimi belirtmek isterim. Teşekkürler herkese.

• Merhaba arkadaşlar 2019 green card talihlisiyim.izmirliyim.bu ay içinde amerika ya giris yapacağım. Bekar erkek olarak giriş yapacak varsa özelden mesaj atarbilir.birbirimize destek ve yardımcı olalım arkadaşlar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.2k

| | | |