Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Merhaba arkadaşlar ne zamandır merak ediyordum hatta konu açılmış mı diye baktım bulamadım. 
     Hazır oktay abi @Oktay-İbiş film konusunu açmış ve güzel bir film kataloğu oluşmaya başlamışken bir yandan da kitap kataloğu oluşsun istedim. 
     Sizi çok etkileyen, ilginizi çeken ya da herkes bu kitabı okumalı dediğiniz kitaplar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Böylece kütüphaneye gitmişken de bu tavsiyelerden faydalanabirim😁

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: Kitap Tavsiyeleri

Merhaba arkadaşlar ne zamandır merak ediyordum hatta konu açılmış mı diye baktım bulamadım. 
     Hazır oktay abi @Oktay-İbiş film konusunu açmış ve güzel bir film kataloğu oluşmaya başlamışken bir yandan da kitap kataloğu oluşsun istedim. 
     Sizi çok etkileyen, ilginizi çeken ya da herkes bu kitabı okumalı dediğiniz kitaplar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Böylece kütüphaneye gitmişken de bu tavsiyelerden faydalanabirim😁

bu konuda bende elimden geldiğince katkı sunmaya çalışıcam hatta sesli kitap olarakta paylaşım olursa güzel olur. 🙂

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş çok sevinirim oktay abi gerçekten güzel olur. Bu arada yazım neden maddeler halinde çıkmış anlayamadım. Sizde de öylemi gözüküyor.

• Atatürk'ün de önerdiği "Beyaz Zambaklar Ülkesinde" gerçekten okunması gereken çok güzel bir kitap..
    klasiklerden "Suç ve Ceza" ise yıllardır favorimdir..
    bu 2 kitap dışında;
    "Kitap Hırsızı"
    "Dijital Kale"
    "Çanlar Kimin İçin Çalıyor"
    "Zorba"
    şimdilik gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim kitaplar..

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş çok sevinirim oktay abi gerçekten güzel olur. Bu arada yazım neden maddeler halinde çıkmış anlayamadım. Sizde de öylemi gözüküyor.

evet maddeler halinde çıkmış

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş rahat okunabiliyorsa sorun yok. Yoksa arkadaşların yazdıkları da boşa gidecek

• ⭐⭐⭐

@hayallerabd çok teşekkürler hemen listeme ekliyorum.

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş rahat okunabiliyorsa sorun yok. Yoksa arkadaşların yazdıkları da boşa gidecek

rahat okunuyor sıkıntı yok 🙂

• ⭐⭐⭐

bir kaç tane sesli kitap sitesi ekliyorum biraz karışık olabilir hoş görün 🙂 dileyen olursa kitap ismini verebilir araştırıp bulduğumda eklerim.

https://www.insanokur.org/sesli-roman/

• ⭐⭐⭐

Ben de kendi okuduklarımdan ilk aklıma gelenleri yazayım.
    lk gençlik yıllarımda okuduğum, iranda tutsak edilen Amerikalı bir annenin gerçek hikayesi tahmin ettiğiniz gibi Kızım Olmadan Asla. Kitabı okumayanlar belki filmini izlemiştir.
    Olasılıksız ilgimi çekenlerden
    Genç Wertherin Acıları beni biraz ağlatmıştı.
    Sanırım ben filmlerde de kitaplarda da yaşanmış hikayeleri seviyormuşum:D Biraz dram, biraz isyankarlık tam da 80lilerin yani y kuşağının tarif edildiği gibi.

• ⭐⭐⭐

youtubede şöyle bir arşive denk geldim eminim hoşunuza gidecektir.

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş ellerine sağlık abi hemen gidip bakıyorum

• ⭐⭐⭐

keyifli dinlemeler kardeşim. bu arada çok kitap okumadığım için ekleme yapamıyorum ama konunun amacına uygun olarak katkı yapmaya çalışıyorum 😉

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: Kitap Tavsiyeleri

keyifli dinlemeler kardeşim. bu arada çok kitap okumadığım için ekleme yapamıyorum ama konunun amacına uygun olarak katkı yapmaya çalışıyorum 😉

çok teşekkür ederim abi konu burada kalsın belki herkesin ilgisini çekebilecek paylaşımlar olur. hepimiz faydalanırız.

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: Kitap Tavsiyeleri

çok teşekkür ederim abi konu burada kalsın belki herkesin ilgisini çekebilecek paylaşımlar olur. hepimiz faydalanırız.

tabi kardeşim ben buldukça faydalı siteler linklerini eklerim kitapseverlerde rahat rahat dinlesin.

• Su cilgin Turkler
    Cumhuriyet
    M. Kemal
    Benim adim kirmizi
    Roma
    Suc ve ceza
    Vadideki zambak
    Canlar kimin icin caliyor

• ⭐⭐⭐

@MySea teşekkürler 😊 okumadıklarımı hemen listeme ekliyorum.

• ⭐⭐⭐

Bu arada okumayanlar için Ayşe Kulin in Adı Aylin kitabını da tavsiye ederim. Bunu da yine 20 li yaşlarımda okumuştum. Ve tabi yine gerçek hikaye. Kökleri Giritli Deli Mustafa Naili paşaya dayanan bir ailenin kızı olan Aylin Devrimel in, Amerikada bir cinayetle son bulan yaşam öyküsü.

Kırkından sonra doktor olma basarisini gösteren biraz tuhaf biraz dengesiz bir kadinin hayati. Hiç bir şey icin hiç bir zaman geç değildiri anlatıyor. O zamanlar yaptıkları kimine doğru ya da yanlış gelebilir. Ama o kadar tutulmasının nedeni farkli bir kisilik olması ve görülmeyen ama hissedilen toplumsal iplerimizi yokmuş gibi göstermesi bence.

• ⭐⭐

Rick Riordan Percy Jackson ve Olimposlular Cilt1 Şimşek Hırsızı
    Rick Riordan percy jackson serisini tavsiye ederim
    Harry potter - ve yazar olarak dosdovevski kitaplarını tavsiye ederim

• ⭐⭐⭐

@yapay-zeka, içinde söyledi: Kitap Tavsiyeleri

Rick Riordan Percy Jackson ve Olimposlular Cilt1 Şimşek Hırsızı
    Rick Riordan percy jackson serisini tavsiye ederim
    Harry potter - ve yazar olarak dosdovevski kitaplarını tavsiye ederim

Çok teşekkür ederim katkınız için. Tarz olarak bilim-kurgu, fantastik ve mitolojik türleri bilinçaltım reddetse de şöyle bir baktım konular ilginç geldi. Listem zenginleşiyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

140

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |